Opinie o Trendz.Pl w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Trendz.Pl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trendz.Pl o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trendz.Pl w Warszawa

Aleksandra Nowy wpis

Dzień dobry, na głównej stronie widnieje zaproszenie do współpracy dla projektantów wnętrz. Czy jest tu może ktoś kto obecnie jest w jej trakcie albo już po? Czy warto byłoby się skontaktować? Nie widzę tu opinii od projektantów

klijent

Zapłaciłem za namioty foliowe i nie ma nic . Napisałem odpowiedzieli że mają opunżnienie . Poprosiłem o kąkretną odpowiedż i cisza . trzeba będzie iść na policje.

Ewa Nowy wpis
@klijent

To samo, towar kupiony 3.12.2023r. brak dostawy, odpowiada sztuczna inteligencja, brak kontaktu od osoby, brak telefonu, wszystko na maila. Codziennie wysyłam informację. Wysłałam rezygnację z Umowy bo nie minęło 30 dni to dostałam maila o odesłanie towaru bo inaczej nie oddadzą pieniędzy, tylko że ja nie otrzymałam zamówionego towaru. Kpina. Zgłoszę sprawę na policję.

Róża Nowy wpis

Zauważyłam, że ktoś praca w SEO się interesował. z ciekawości po wpisaniu jakichś ogłoszeń w sieci wyskoczyły mi jakieś praktyki redaktorskie ale jakaś inna podstrona się otwiera. To one tu były może możliwe i to jakaś pozostałość po nich? są w ogóle jakieś staże oferowane?

Cześć, czy współpraca jest dostępna? Wcześniej już ktoś o niej pisał. Interesuje mnie ona w zakresie SEO, nie mogę znaleźć jednak oferty w Internecie a widzę ze klienci się wypowiadają. Swoją drogą czemu negatywnie? Są tez inni, zadowoleni? Warto współpracować?

Copywriter

przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście

konkretne pytania, m.in. o mój warsztat pisarski, zainteresowania, znajomość trendów, designu

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Inna

Wogóle nie ma kontaktu ,nie odpisują ,nie odbierają ,7 czerwca już mieli zwrot mopów a do tej pory nie otrzymałam pieniędzy.(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) , wyłudzenia . Trzeba zgłosić na policję .

Katarzyna

Chyba stabilna robota tam jest jak tutaj się drodzy specjaliści ostatnio wypowiedzieliscie w 2015 i 2016? :D a potem cisza, tak fajnie się pracuje? Jaka stawka…

P. G
@Katarzyna

Ja jakoś od 2 dni próbuje się do nich skontaktowac w sprawie przesyłki i co nie odpisują tel nie ma. (usunięte przez administratora) i tyle pójdę nie tylko ja i będą mieli prz...... W sprawie praw konsumenta jestem i jesteśmy na pozycji wygranej

Aneta
@P. G

Ale wcześniej odpisywali Ci normalnie? No bo jeśli tak to faktycznie dziwna sprawa. Czyli ostatecznie masz zamiar to zgłosić? Gdzie? :/

Maria
@P. G

Witam serdecznie Czytam Pani i innych opinie, i mam podobny problem. Próbuje odesłać beznadziejny towar i nie udaje się, ponieważ nie mam wystarczających informacji od tych (usunięte przez administratora) Co Pani zrobiła? Udało się Pani skontaktować z Nimi. Przy wysyłce przez Paczkomat muszę mieć nr telefonu, a takiego nie podają. Wysłałam poczta ale Oni chcą tylko Inpostem. Serdecznie Pozdrawiam Maria(mariabis@op.pl)

cent

sądzę, że skoro sama piszesz o prestiżu, to wiesz, czego możesz się po firmie spodziewać. Nie pasuje mi do nich kantowanie pracowników, w żaden możliwy sposób.

PBL

Ja z nimi współpracuję od dwóch lat. Jestem specem od IT i SEO. Zawsze kasa przed czasem. Jedna sprawa. Oni współpracują tylko z firmami i nikogo nie zatrudniają...

lila

Tylko, że ta firma od 4 lat nikogo nie zatrudnia... A te teksty piszą ludzie, którzy są wynajęci do hejtu :)

taaa

Nigdy się nie nauczą szanować pracowników i wpółpracowników dlatego też nigdy nic dużego nie zbudują. Przykre, ale prawdziwe. Kariery nikt tam nie zrobi.

blinq

Szukałem tam pracy 3 lata temu. Od tego czasu portal widać, że bardzo się rozwinął. Napisałem do nich maila i czekam od miesiąca. Póki co żadnej odpowiedzi. Koleżanka twierdzi, że pisała i odpisali jej, że nie planują żadnych rekrutacji. Dam znać gdy coś odpiszą

Cotomabyc

Ludzie, nie dajcie się nabrać. To jakieś dziwne dialogi pisane przez jedną osobę dla poprawy PRu. Nawet stylistyka ta sama. Jak ktoś się zna na dziennikarstwie to rozpozna od razu. Uważajcie na tą firmę!

Gesto

No i znowu długo nic. Nie wiem czy mnie ominęła oferta pracy w trends.pl czy też po prostu od dłuższego czasu nie szukają wzmocnień w kadrze. Cieszy mnie jednak fakt, że dominują pozytywne opinie na temat tej firmy, nie ma co się zniechęcać tylko trzeba dalej czekać, ale może jednak macie jakieś informacje o ich planach ?

tutek

nie wydaje mi się , aby kadra w tego typu miejscach zmieniała się zbyt często. Jednak od czasu do czasu pewna rotacja jest nawet wskazana więc moim zdaniem należy bacznie obserwować to co akurat dzieje się w trendz.pl i w razie zwolnienia się jakiegoś miejsca albo powstania nowego stanowiska po prostu aplikować ;)

Magda

Ciesze się, że mogłam być pomocna :-) Trendz.pl to był dla mnie dobry start w profesjonalne pisanie. Nie rozumiem bezosobowych wpisów osób, którzy nie wiedzą, jak jest teraz, ale nie przeszkadza im to w wyrażaniu swoich niskich opinii. Jasne, to takie polskie!!! Przeszłam proces rekrutacji w trendz.pl, byłam na płatnym stażu, kontaktowałam się z nową właścicielką na bieżąco i nie mogę złego słowa powiedzieć o nich. A moja obecna praca, no cóż, staram się robić wszystko w terminie, ale dalej szukam czegoś nowego :-)

Magda

Ja odpowiedziałam na ogłoszenie, kiedy szukali stażystów, ale pewnie możesz po prostu napisać na maila ogólnego czy zapytanie na Facebooku. Tak jak pisałam, obawiałam się, że nie będę na tyle zdyscyplinowana, żeby pisać i pilnować sama siebie, a może jestem zbyt leniwa :-)

Magda

Zuza, w trendz odbyłam staż, z którego byłam zadowolona, poznałam warsztat pisarski i dostawałam cenne wskazówki, miałam w wielu tematach wolną rękę, ale w sytuacji, kiedy potrzebowałam wsparcia i pomocy, nie było z tym problemu, tylko wiesz, taki rodzaj pracy wymaga samodyscypliny, a u mnie z tym słabo :-) obawiałam się, że w sytuacji stałej współpracy, nie poradzę sobie, kiedy tak naprawdę sama będę musiała pilnować siebie. Nie wiem, czy jasno to wytłumaczyłam:-) Z tego co wiem, to w trendz zostawiają wybrane osoby po stażu, mi zaproponowali współpracę, ale jej nie podjęłam. Teraz pewnie zdecydowałabym się w opcji dodatkowego dorobienia sobie pisaniem.

Magda

pisałam dla nich, szukałam opinii o innym pracodawcy i trafiłam na trendz. moja współpraca przebiegała ok, staż był płatny, nie żeby jakieś kokosy, ale bezstresowo i w terminie, w CV zamieściłam i mój obecny szef zwrócił na to pozytywną uwagę :-) Jak tylko będą chcieli, to chętnie będę z nimi dalej współpracować. wiem, że jakiś czas temu zmienili właściciela, ale tak poza tym to nie mam więcej informacji na ich temat

Diana

Próbowałam tam znaleźć praktykę, ale odpisali, że nikogo nie szukają i nie zatrudniają od ponad dwóch lat. Prawdopodobnie mieliście okazję uczestniczyć w start-upowym etapie tego projektu. Teraz dostać się tam to chyba nierealne...

ark

Widać, że bardzo poukładali biznes. Od dwóch lat pracuję z nimi zlecając artykuły. Z tego co wiem pracują tylko z dużymi sieciami i agencjami jak chodzi o display. Nie wiem w jaki sposób kupowaliście tam reklamy, ale ja nie miałem nigdy problemów z emisjami i wynikami, wszystko było bardzo profesjonalne... Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Trendz.Pl - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trendz.Pl?

Kandydaci do pracy w Trendz.Pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trendz.Pl
1.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Poezji 12 lok. 14
    04-994 Warszawa