logo Agencja Pośrednictwa Pracy i Biuro Tłumaczeń Translator

Agencja Pośrednictwa Pracy i Biuro Tłumaczeń Translator

Odolanów

Opinie o Agencja Pośrednictwa Pracy i Biuro Tłumaczeń Translator

daniela 2014-11-19 14:26:23
mój angielski nie jest perfect więc na żadnego lektora do nich startowac nie będę. mam całkiem inne plany. interesuje mnie praca w Translator za biurkie, tj. jakieś biurko marketingu, współpracy albo rozwoju. już robiłam takie rzeczy i myslę że dałabym slbie bez problemu radę, czy są takie opcje pracy u nich dostępne obecnie?
yyyg 2015-02-26 01:36:08
wiecie, ja zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, dlatego chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń
anonim 2016-03-09 13:54:06
Zostalam wyslana do pracy za posrednictwem firmy TRANSLATOR . Pojechalam stracilam pieniadze na przyjazd i powrot bo tego samego dnia juz musialam wracac .! Obiecali duze pieniadze i dobre warunki ! Na miescu okazalo sie ze daja umowe na 4 godziny dziennie przez 3 miesiace! Obiecana stawka to sciema ! Hostel w ktorym mialam mieszkac byl opuszczonym blokiem doslownie slams ..zamieszkaly przez samych brudasów! TRAGEDIA NIE POLACEM W ZADNYM STOPNIU TEJ FIRMY TRANSLATOR !!!!! OSZUSCI I NIC WIECEJ !!!!!
hj 2016-05-07 14:14:36
hej, jest tez oferta pracy na stanowisko kucharza w Niemczech wymagana jest znajomość j. niemieckiego na poziomie min.komunikatywnym doświadczenie organiują również kursy języka niemieckiego w Polsce
Zostaw swoją opinię o Agencja Pośrednictwa Pracy i Biuro Tłumaczeń Translator - Odolanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pośrednictwa Pracy i Biuro Tłumaczeń Translator