Opinie o ziaja.pl - Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. w Gdańsk

Witajcie. Nie widzę byście pisali o pracy asystenta a właśnie poszukują kogoś do pionu produkcji. nie ma wskazanych widełek placowych, więc zastanawiam się czy po prostu nie ma na start minimalnej a potem może wystąpi ewentualna podwyżka? Lub awans?

Jak szefostwo w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. traktuje ludzi?

pracownik biura Jesienna 9 Nowy wpis

Pracuję w biurze Ziaja Ltd od wielu lat i lubię swoją pracę. Jest tu dużo pozytywnych ludzi i dobra atmosfera. Zarząd dba o pracowników, interesuje się ich losem i pomimo wielkich osiągnięć są bardzo skromnymi ludźmi. Podczas rozmowy nigdy nie czuje się wyższości bossa co typowe jest dla nowobogackich szefów firmy-krzak :)

Elżbieta

Do teraz nikt nie udzielił odpowiedzi odnośnie tego czy premie są przyznawane. Zaczęło mnie to bardziej zastanawiać po tym gdy pojawiła się pozytywna opinia od klientki względem obsługi. widzieliście może ofertę pracy do sklepu? Ciekawa jestem co oferują

pracownik Nowy wpis
@Elżbieta

Nikt Pani nie odpowiedział, ponieważ pytanie jest skierowane na nie tej stronie co powinno. Zakład w Kolbudach nie ma nic wspólnego z sklepami z sprzedażą detaliczną, które działają na zasadach franczyzy. A w zakładzie są przyznawane premie uznaniowe.

Natalia

Jak widać w ostatnim wątku pojawiła się opinia o tym, że warto przyjść jeśli ktoś ma doświadczenie. A co przy tym z osobami bez niego? Czy na R&D cos by się znalazło? Akurat niestety nie widzę teraz dostępnych ofert na ten dział, jaka jest więc perspektywa na rozwój? czy trzeba czekać na rotacje?

Sprzedawca

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona na ławce przed sklepem. Czas ok 10 min, ogólnie mało rozmowy Pan Kierownik jest mało zainteresowany kandydatem, większość pytań zadawalam sama. Szybko i byle jak.

Czy jestem mężatką! Jak bede dojeżdżać do pracy? Czy pracowałam w zmianach 12 godzinnych?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Chemik

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w laboratorium badań i rozwoju. Proszę o informacje odnośnie możliwości rozwoju i atmosfery. Zwłaszcza drugi aspekt mnie interesuje, ponieważ na bieżąco sprawdzam pojawiające się ogłoszenia pracy i dość często przewijają się oferty właśnie z tej komórki.

@Chemik

Chemik2
@.

Ja również jestem zainteresowany działem R&D. Również jestem ciekaw jak się pracuje i jakie są wynagrodzenia. Długo już pracuję w aktualnej firmie i atmosfera jest cały czas niezła, ale nie ma żadnych podwyżek więc i atmosfera dość mocno siada. Mnie w sumie bardziej interesuje wynagrodzenie, bo mieszkania do wynajęcia w Gdańsku strasznie drogie a i dojechać trzeba.

@Chemik2

Jeśli masz spore doświadczenie i zastanawiasz się nad zmianą pracy, to warto przyjść na rozmowę. Ustalenie satysfakcjonującej kwoty wynagrodzenia to obowiązkowy punkt każdej rekrutacji. Finansowo wszystko będzie od razu jasne. Warto od czasu do czasu w ramach badania rynku, czy nawet sprawdzenia siebie samego wysłać CV.

Ja nie polecam pracy w Ziaja Kolbudy.. kierownictwo stara się na siłę zabłysnąć. Chodzi mi o młodych starają się dowieść, że mają rację a tak naprawdę jej nie mają i wtedy są problemy :) Szczególnie magazyn. Kierownik nie dba o swoich pracowników, boi się rozmawiać z szefem więc o podwyżkach zapomnijcie... A jeśli się uda już na rozmowę o podwyżki to dostaje odpowiedź, że na jego miejsce jest 100 innych za bramą... Tylko którą ? Nie polecam

Zofia
@Andrzej

Przeczytałam twoją wypowiedź i widzę, że dla ciebie jako pracownika największym minusem są nieporozumienia z kierownikiem. Nie ma też motywacji finansowej w postaci podwyżek. Próbowałeś rozmawiać o tym problemie z działem HR? Może to by pomogło - dzięki za info o tym, jakie są warunki firmie.

A
@Zofia

W firmie Ziaja nie ma działu HR a po podwyżki lub inne problemy zgłaszana się kierownikowi danego działu który ewentualnie idzie z tym do dyrektora. Przy czym dyrektor jest chetny na zmiany tylko jeśli nie generują one kosztów.

szaleniec
@Zofia

Z działem HR? Z jakim działem HR. W tym skansenie nic takiego nie funkcjonuje....

Chemik2
@szaleniec

Dział HR to nic dobrego. W aktualnej firmie właśnie powstał i od tej pory wynegocjowanie jakiejś podwyżki jest niemożliwe bo wszystko przepada u HRowca:(

Co jaki czas w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

nick

co 35 lat

Wojciech
@nick

Czyli jednym słowem nie? Rozumiem, że jesteś tym zirytowany, ale w ogóle nie ma podwyżek czy zdarzają się zbyt rzadko? A może w zamian za to są premie?

Jeśli ktoś zaczyna pracę to normalne, że zaczyna od niskiej podstawy. Pokazać trzeba swoje umiejętności ,a firma to doceni.

Aga
@Andrzej

Zaczynasz od niskiej podstawy i na niej zostajesz wynagrodzenia są niskie i takie pozostają dlatego nie ma zwolnien ludzie sami odchodzą.

@Andrzej

Doceni? Na pewno nie w tej firmie. Wyciskają jak cytrynkę.

Przykro
@Adam

Dokładnie pracownicy ze stażem 7 letnim nic 1800zl na rękę 7/8 etatu

Ona
@Andrzej

Nie doceni, nie pisz bzdur

Kamil
@Ona

Coś się chociaż ruszyło w kwestii wypłat? Lepiej płacą niż kiedyś?

Ewelina
@Ona

Dlaczego tak uważasz, że nie doceni? Czemu twierdzisz, że to bzdury?

Alutka

Może fakt że dużo osob pisze tu od podzespolach firmy Ltd świadczy o tym że Ltd powinno zabrać się stanowczo na weryfikację miejsc pracy które właśnie pod nazwą Ziaja oferują miejsca pracy nie potrafiac zapewnić totalnie nic pracownikowi (oczywiście są wyjątki). Praca w zdc lub procosmed działająca pod nazwą zdc to porażka której doświadcza wiele osób myśląca, że będzie pracować w firmie, która ma już swoją renomę, która też prężnie się rozwija. Ludzie, którzy zatrudniają w tych sklepach w większości są za przeproszeniem id****mi. Można by wiele mówić w tym temacie. Niemniej jednak sądzę, że założyciel firmy ZIAJA powinien wreszcie zabrać się za kontrolę miejsc pracy punktów noszących nazwę ZIAJA. Rotacja pracownika gdzie w roku przewija się go tyle że klient jest w stanie to zauważyć i zwrócić uwagę personelowi dodając że długo 'tu nie popracuje' nie jest niczym normalnym. Czas najwyższy poczytać opinie na 'swój' temat.

@Alutka

A ja przyczyny szukałabym w pracownikach, którzy , choć młodzi, majá często podejście"Czy się stoi, czy się leży...." Kiedy okazuję się, że nic samo nie przyjdzie, zaczyna się płacz, narzekanie i w efekcie pożegnanie....

@Alutka

Minęło trochę czasu.Zmieniam zdanie.Uważem,że Ziaja, jako maka powinna przyjrzeć się bliżej pracy sklepów "Ziaja dla Ciebie".

Zofia

Tzn? Jak coś wiesz ze jest nie tak w tej pracy to pisz a nie jakieś podchody :)

harry

(usunięte przez administratora)firma, która próbuje przymusząć do szczepień. Coś się pani Aleksndrze w główce poprzestawiało.

beba7

Od dawna używam kosmetyków tej firmy i jestem zadowolana , ale bardzo denerwujące są opakowania kremów w które mozna by włożyć 3 tubki a nie tylko 1 , gdzie ochronna środowiska. Pozdrawiam

Jak pracuje się w ziaji w kolbudach na stanowisku laboratoryjnym?

@Kandydat

Praca do której potrzebujesz ukończenia magisterki z niską płacą, dojazd własnym transportem z brakiem jakiegokolwiek ryczałtu za paliwo. Szkolenia wewnętrzne organizowane dla firmy w celach audytowych nic nie wnoszą do twojego doświadczenia. Na szkolenia zewnętrzne raczej nie licz - zazwyczaj jeździ na nie jedna wybrana osoba i zazwyczaj jest, to ta sama osoba. Praca sztampowa, produkcyjna. Umowy na czas określony dopóki tylko można. Jeśli chodzi o podwyżki przy przedłużeniu umów i zmianie stanowiska na wyższe - to są niskie. Zależnie od laboratorium praca 1 lub 2 zmianowa z selektywnymi wyjątkami dla niektórych pracowników. Podczas choroby zachęcanie do wybrania urlopu wypoczynkowego zamiast zwolnienia chorobowego (nawet przy początkach pandemii). Kierownictwo to tylko ludzie, ale można im sporo zarzucić -wszystko jest dobrze dopóki jest dobrze, ale biada jak coś nie idzie, wtedy jesteś fe.

N

Potwierdzam. Stanowczo lipa.

Aleksandra
@N

Może chociaż były podwyżki noworoczne? Jakieś inflacyjne czy coś...

Agata

Czyli ile to jest ta niska płaca? Może ktoś z niewielkim doświadczeniem będzie zadowolony. Na zwroty za paliwo w niewielu firmach można liczyć. Piszesz też o zmianie stanowiska na wyższe, po jakim czasie można liczyć na awans?

Hej, możecie mi powiedzieć jak wygladaja zarobki w labie?

No name

Witam Chciałbym przestrzec osoby zainteresowane chęcią podjęcia pracy w Firmie Ziaja na stanowisku konsultantki (sprzedawca) A mianowicie firma ta od 01.01.2020 z dnia na dzień aneksuje umowy pracownikom z 1 etatu na 0.875 tak tutaj szanuje się ludzi !!!! Nigdy więcej!!!

Ehhh
@No name

Kolejny niepoprawny wpis. To jest profil Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. w Gdańsku!!! Dlaczego wpisujecie tu żale na temat sklepów Ziaja dla Ciebie i ich właścicieli? Czy dla Was PKO B.P. i Pekao S. A. to też ten sam bank? Pewnie ZUS i PZU też mylicie bo ma podobne litery... Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem bo robi się tu bałagan!

Masakra
@No name

Na dzień 19.11.2020 nie mamy wypłaconej premii, tylko podstawę, miala być wysłana w poniedziałek, ..wtorek..środę..czwartek...ciekawe ile dostaniemy % za opóźnienie...????????????

@No name

To nie jest prawda. Zapewne opinia dotyczy sklepów Ziaja dla Ciebie czyli oddzielnych firm.

@Masakra

W Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o nie ma opóźnień . Zawsze wynagrodzenie wypłacane jest terminowo. Znów offtopic...

Znów komentarz do innej firmy
@No name

Dlaczego nikt tego nie widzi? To zakład produkcji, a nie sklep!!!

Aurelia

Dziś robiłam zakupy w sklepie stacjonarnym. Jednak z dniem dzisiejszym były to moje ostatnie zakupy, a firma osiągnęła wizerunkowe (usunięte przez administratora) W Auchan ceny na produkty są dużo niższe. I o ile zrozumiałe by było gdyby ta różnica wynosiła 1-2 zł, ale ponad 100%? W sklepie stacjonarnym ten produkt na półce kosztuje ponad 11zł, w Auchan 5zł. Niedawno kupiłam żel pod prysznic z serii vegan i był ten sam problem... Zero szacunku do klientów z taką polityką cenową...

@Aurelia

Najwiekszy szacunek do klienta, to dać za darmo... Kto porównuje ceny ze sklepów z jedną marka z wielkopowierzchniowym marketem na 20000 artykułów?

Serio?
@Aurelia

Co to za bezsensowny wpis zaśmiecający forum. Po pierwsze wypowiedź dotyczy niezależnych sklepów, które same narzucają ceny. Po drugie - mówimy tu o zatrudnieniu, a nie o cenach produktów! To jest zakładka o zakładzie produkcyjnym hellooo!!!

gabi

produkty przyszły super zapakowane.nic się nie wylewa.dodatkowo dostałam próbki. polecam . ZIAJA DOSTAJE ODEMNIE DUŻEGO PLUSA!!!

Są przyjęcia teraz tylko na pół etatu

pracownik Ziaja Ltd
@pracownik

W zakładzie Ziaja Ltd są zatrudnienia tylko na cały etat. Tylko nieliczni pracują na część etatu.

Danuta

Jestem zachwycona... ZAPACHEM! koziego mleka /mleczko do ciała/. Ze względu na ten właśnie zapach będę od tej pory kupowała tylko KOZIE MLEKO FIRMY ZIAJA. Gratulacje!!!! Pozdrawiam, Danuta

Halina
@Danuta

Czy prócz swojej ulubionej serii "kozie mleko" polecasz także inne produkty marki? Od dawna z nich korzystasz? Jakie zauważyłaś efekty po ich użyciu? Odpowiadając na te pytanie pomożesz innymi niezdecydowanym, które z kosmetyków wybrać. Pozdrawiam.

Turkus

Dziękuję za opracowanie formuły kremu Ziaja : Kozie Mleko ; cera sucha 1. Polecę każdemu znajomemu. Prosze o zlikwidowanie reklam na Państwa stronie internetowej. To bardzo przeszkadza. Zapraszam : Facebook : Aldona Bajerowska (Turkus)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tylko swoje auto i nie pokrywają kosztów benzyny. Narzędzia to dobre swoje buty bo trzeba dopalać kawałek na odległy parking.

Ala

To chyba jakiś żart. Nie ma takiej opcji nawet za bilet czy benzynę z Gdańska do Kolbud nie dostaniesz zwrotu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.