Hakin9 Media

Opinie o Hakin9 Media

Zoe Nowy wpis

W firmie pracuje moja koleżanka i jest zadowolona. Z tego co się orientuje Twoja opinia ma sporo prawdy ale dotyczy sytuacji sprzed 5 lat. Teraz maja mały stały zespół, Ok 7-10 osób i nie ma rotacji. Tez myślałam nad aplikowaniem ale jednak IT mnie nie kręci

Natalia Nowy wpis

Już kilka miesięcy minęło od ostatnich opinii na temat firmy. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda praca w Hakin9? Czego można się spodziewać po dołączeniu do zespołu? Chętnie dowiemy się więcej na temat słabych i mocnych stron tego pracodawcy.

ert Nowy wpis

@sodo no to podali wlasnie link pod ktorym chyba mozna zaaplikowac tylko musisz zobaczyc na jakie stanowiska :)

Hakin9

Gdyby ktoś był zainteresowany - własnie uruchomiliśmy rekrutacje, tutaj link: h(usunięte przez administratora)

Hakin9

Aktualnie niestety nie prowadzimy rekrutacji.

Hakin9

Praca nie ma nic wspólnego z magazynem Hakin9 Magazine i jest w 100% w języku polskim tak więc śmiało aplikuj :)

Anix

Dziękuję, chętnie pozdrowie Asie :) Mileno, w przeciwieństwie do Ciebie mamy ciekawsze rzeczy do roboty nich wchodzenie na forum i obrażanie ludzi. Jak widać Tobie czasu nie brakuje :) Aż przykro, że tyle czasu już tu nie pracujesz a nadal wracasz na to forum nie wiadomo po co... :)

Hakin9

Aplikuj :) Na steż przyjmiemy tylko jedną osobę więc jeśli się sprawdzisz to droga do przedłużenia umowy jest otwarta. Nie przyjmujemy na raz kilka osób gdyż to obniża ich efektywnośc pracy. Tak więc w sumie "rywalizacja" jest przed rozpoczeciem współpracy.

Hakin9

Nie jest to warunkiem. Tym co jest dla nas również ważne są zainteresowania. Tematyka to IT Security, i nie jest to temat poboczny. Szukamy osoby, ktora interesuje sie tematyka, jest ciekawa świata, otwarta, kreatywna, samodzielna, chce się zaangażować w projekt, lubi rozmawiać z ludzmi, ma wysoką kulturę osobistą, posługuje się płynnie językiem angielskim i wywiązuje się z powierzonych jej zadań.

Hakin9

@kin Początkowe pytanie dotyczyło pisma Hakin9 :) My póki co nikogo nie szukamy. A PenTest - tak szukają 2 stażystow - płatny staż plus opcja przedłużenia. Więcej niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć...

Hakin9

@hope W zeszłym roku przyjeliśmy tylko jedną stażystkę i obecnie jest już na umowie o pracę. Staramy się nie brać więcej stażystów niż 2 w ciągu roku gdyż chcemy te umowy przedłużać. 3miesieczny staż to jednak bardzo duża inwestycja czasu i energii z naszej strony w nowego pracownika więc przedłużenie umowy jest nam jak najbardziej na rękę. Przy większej liczbie stażystów nie mielibyśmy szans na wdrożenie wszystkich w pracę firmy więc zostają tylko najlepsi. Aktualnie stramy się dokonywać tego wyboru już na poziomie rekrutacji gdyż wcześniejszy system nie spełniał naszych oczekiwań.

Hakin9

Hakin9 to nie PenTest - to dwa niezalene magazyny prowadzone przez kogo innego. Tylko wydawnictow jest to samo. Hakin9 aktualnie nikogo nie szuka.

Mateusz K.

Fajnie, bedę w takim razie aplikował. Co do wczesniejszych opinii - moim zdaniem widać, że część tych negatywnych jest naciągana. Nie potrafię sobie wyobrazić abym pracował gdzieś rok i po tak długim czasie obsmarowywałbym pracodawcę bo to znaczy, że praca w danym miejscu była moją decyzją i musiało mi to na jakimś etapie odpowiadać.

Anix

Akurat nie mam na imię Asia, ale mniejsza z tym. Acia - żal mi Ciebie. Jeżeli jesteś tak szcześliwa, że sie uwolniłaś z tej strasznej firmy to po co tu włazisz i wypisujesz bzdury? Żyj i daj żyć innym. Nam się tu podoba, rozwijamy sie i nie wydaje mi sie i grzecznie proszę - wara od mojego mózgu. Pilnuj swojego. Trzymałaś się pracy rękami i nogami stając na uszach aby pokazać jaka to jesteś zdolna, najmądrzejsza, gwiazda. Niestety pracodawcy ładna fryzura nie wystarcza. Powodzenia na dalszej drodze życia i mam nadzieje, że czegoś się po drodze nauczyłaś...

Hakin9

Dziekujemy za zainteresowanie. Aktualnie nie, ale planujemy zatrudnienie dwóch stażystów na przełomie lutego i marca

@Hakin9

Asia, dwa miesiące myślałaś nad odpowiedzią, ty nasza mistrzyni intelektu i damo z niebanalnymi zainteresowaniami. No, ale Linkedina zmieniłaś to się chwali. Bardzo się cieszę, że Ci się podoba, a ileż to takich młodych i zdolnych było przed tobą, na pęczki...

Acia

Asia, kretulku nasz kochany, jesteś jedyną osobą, jaką znam, która awansowała z CEO na Product Managera (analogicznie - z dyrektora na woźnego), niestety tylko w swojej głowie. Łaska wydawnictwa Software na pstrym koniu jeździ. Wcale nie mam na imię "Milenka", ty wiesz, co Nosowska śpiewała o Milenie :-). Jakże pięknie pokazałaś, że został Ci wyprany doszczętnie mózg, albo to, co z niego zostało, cholera wie, czy coś tam w ogóle było. Jesteś teraz w fazie: "Ci, co odeszli się nie nadawali i byli beznadziejni". Tylko się Ty nasza magazynowa Alexis nie stresuj jak przed spotkaniem z prezesem w kawiarni na Mokotowie :-). Doskonale wiesz, że nie masz pojęcia o tym, co robisz, trafiłaś do eForensics bo nigdzie indziej nie mogłaś znaleźć roboty i tak się trzymasz jak samotny, biały żagiel. Uważasz się za kobietę sukcesu - i masz rację, wytrwać tyle lat w takim kołchozie to trzeba mieć na oczach przysłowiowe klapki. Jakie Ty premie od pracy zespołu przywołujesz skoro sama wspomniałaś, że nie było rekrutacji, zaraz, a może Ty obsadzasz wszystkie stanowiska w hakin9 Media, Software czy jak im tam.Przez skajpa rekrutowała niejaka Ewa :-) i to całkiem niedawno. Powodzenia Ci życzę dzielna komandytariuszko i pamiętaj, cel w tabelkach się musi zgadzać!!!

Anix

Acia - troszkę niespójności - pracowałaś w firmie i w tym samym czasie podszywałaś się pod kogoś innego aby zweryfkować jak działa rekrutacja? Nie było oficjalnego ogłoszenia więc jakim cudem aplikowałaś? Skąd wiedziałaś do kogo się odezwać i z kim się na ten skype umówić? Skąd znałaś zadania skoro nie było oferty pracy? Trzeba być bardzo zdolnym i opornym aby niczego się nie nauczyć przez rok pracy :) Może po prostu nie chciało Ci się pracować i zamiast spi (usunięte przez administratora) zaczęłaś kombinować jak zaszkodzić pracodawcy? W ciągu ostatniego roku (!) z firmy odeszła tylko jedna osoba. Więc jeśli nie stworzyłas fikcyjnej histori i jeśli jesteś nią Ty Milenko to należałoby założyć oddzielny wątek przestrzegajacy przyszłych pracodawców przed Twoją osobą a nie odwrotnie :) a rekrutacje przez Skype robiłas sama ;) LOL! tyle mam do powiedzenia

Acia

Anix - według mnie to są absolutne bzdury i kłamstwa. Tekst napisany przez (pożal się Boże) HR w celu dyskredytacji postów zamieszczonych do tej pory. Jest to absolutne kłamstwo, tam nie ma żadnych umów o pracę, ani benefitów tudzież prywatnej służby zdrowia. Rekrutacje odbywają się przez SKYPE, nawet mimo to, że oficjalnie nie ma żadnego ogłoszenia. Tak, tak podszyłam się pod osobę szukającą pracy żeby to zweryfikować. Muszę przyznać, że zadanie rekrutacyjne zrobiło się level hard :-). Omijajcie ten folwark z daleka. Niczego się nie nauczyłam podczas niespełna rocznej karierze w Software - jedynie tego, że są w Polsce firmy, których jedyną ambicją jest wyzysk. W Październiku pojawi się ogłoszenie - powiało grozą, za moich czasów Software nie potrafił nawet zapłacić portalowi Praca.pl za usługi reklamowe (ogłoszenia w Internecie i jeszcze za to płacić?).

anix

Czytam te wasze opinie i zastanawiam się czy na pewno piszą o Hakin9 Media. Pracuje w tej firmie od 4 lat. Zaczelam od stażu i umowy o dzieło, następnie przeszlam na umowe zlecenie, teraz mam umowe o prace + prowizje od wyników zespołu. Praca jest bardzo stabilna, firmowy laptop, tablet, telefon, karta benefit, pakiet luxmed. Rekrutacji nie organizowaliśmy od maja 2014, nie bylo w firmie ani jednej nowej osoby, ani jednego stazysty... a widze tu wpisy z grudnia 2014 oszukanych pracownikow. Bardzo dziwne :) Rekrutacje wznowilismy w kwietniu tego roku i przyjelismy na staz wakacyjny 3 osoby - jedna dostala juz umowe o prace (Marta jestes the best!). Moj wpis wyglada pewnie jak reklama ale nadzwyczajniej w swiecie lubie swoja firme gdyz w 100% spelnia moje oczekiwania i daje mi szanse na rozwoj. Przyznam - nie zawsze bylo idealnie i pamietam lepsze i gorsze czasy, ale nikt nigdy nikogo nie wyzyskiwal i nie oszukiwal. Rotacja tez nie byla czysta rotacja - aplikancie wykonywali zadanie kwalifikacyjne w biurze, stad duzo nowych twarzy. Nie ma to miejsca od stycznia 2014. Widze, ze pare osob byloby zainteresowanych podjeciem pracy u nas - aktualnie nie szukamy stazystow, ale jest szansa, ze zdecydujemy sie na 2 ture stazu i wtedy w pazdzierniku pojawi sie ogloszenie.

Jowit

Chłopie, gdzieś Ty trafił, jaka sprzedaż? Sprzedawać to trzeba jakiś dobry, konkretny produkt, a to, c oferuje hakin9 to żal.pl Coś Ty gary dziadkom przez telefon żenił. Daj Pan spokój!

kolosal

własny laptop, własny telefon - czytaj Twój własny sprzęt. Hakin9 od lat pracuje na to aby za jak największe pieniądze dla Prezesa wycisnąć ludzi jak cytryny!

Zostaw merytoryczną opinię o Hakin9 Media - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hakin9 Media?

Kandydaci do pracy w Hakin9 Media napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hakin9 Media