Opinie o Patentus S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Patentus S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patentus S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patentus S.A. w Pszczyna

DUZY BLAD REKRUTACYJNY

POZDRAWIAM ZARZAD FIRMY PATENTUS PSZCZYNA odpowiedzialem na ich ogoszenie o prace Pracownik obrubki mechanicznej no i po rozmowie z pseldo kierownikiem tego dzialu ktury oznajmil mi ze ta firma nie ma czasu na adaptacje nowych pracownikow. Jego slowa ,,ja nie mam czasu na wdrarzaanie ,, dodam posiadam kwalifikacje jako robotnik wykwalifikowany zawod Tokarz 28 lat doswiadczenia jako slusarz . Kazdy pracodawca chcac miec profesjonalna zaloge musi sam ja wyszkolic bo to sie oplaca i budoje etos zalogi. Temu peeldo kierownikowi gown.........owi zycze ukraincow na kazdej zmianie z tekstami OCKU BOLA, JA NIE WYSPANY, JA NIE PANIMAJUT ITD........ Powodzenia bo ja juz pracuje u konkueencji .

@DUZY BLAD REKRUTACYJNY

Spoczko tutaj jest (usunięte przez administratora) jak ich mało i Januszex chłop woli zwalniać młodych gości którzy mają chęci do roboty i brać młodych bez praktyki najlepsze jest to że jak ci ma podnieść stawkę to woli cię zwolnić

Nie tylko ogłoszenie na operatora jest z 2021 r. wszystkie są, tokarz też. O stawce 20 zł już nawet nie piszmy, kiedy minimalna godzinówka podchodzi pod 28 zł, a od 1 lipca przekroczy je o 10 gr. Ale jak czytam, że sobie wynegocjujesz co chcesz, to nie wiem, czy jak podam 40 zł/godz. to przestrzelę? Kto poradzi?

Nowy wpis

Elo, czemu od 2021 roku nikogo nie zatrudniają? Wszedłem na ich stronę internetową, to ostatnia oferta pracy jest na Operatora CNC z czerwca 2021 roku, no chyba, że notorycznie kogoś szukają, ktoś powie czy możliwe jest by te ogłoszenie było w dalszym ciągu aktualne? W ogóle coś się zmieniło u nich pod kątem zarobkowym, bo pisaliście, że stawki 20 netto dla studenta, a 20 brutto dla pracowników po studiach, może przez rok podwyższyli trochę stawkę? A jeśli nie to przynajmniej system motywacyjny w postaci premii mają?

rrr Nowy wpis
@…

Te ogłoszenia są w dalszym ciągu aktualne, stawki są takie jak sobie wynegocjujesz

DUZY BLAD REKRUTACYJNY

@DUZY BLAD REKRUTACYJNY

Jadźka Nowy wpis

Półtora miesiąca już szukają, czy jest po prostu więcej wolnych etatów na magazynie?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Patentus S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ewelina

@bekon, dziękuję za odpowiedź. Napisz, czy osoby młode bez doświadczenia, które zostaną zatrudnione w firmie Patentus S.A. są odpowiednio przeszkolone i wprowadzone w obowiązki, które będą wykonywać? Firma organizuje szkolenie wprowadzające, czy może doświadczeni pracownicy mają za zadanie wprowadzić do pracy nowe osoby? @hepen, możesz przedstawić, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie Patentus S.A.? Nie ma kompletnie żadnych dodatków? Np. karta multisport bądź prywatna opieka medyczna? Napisz, jak to wygląda.

@Ewelina

Nie ma tu totalnie nic zarobki jak masz poniżej 26 lat 20 netto jak masz powyżej 20 brutto (usunięte przez administratora) pieniędze tu są

Ryszard

Jak jest dobrze i ludzie są zadowoleni z pracy to i na forum nie ma zbyt wielu informacji?

@Ryszard

Nie nie są zadowoleni z pracy

Czy są przyjęcia do oddziału w Pszczynie? Na zarobki w jakim przedziale można liczyć?

@Nowy

Na bardzo małe można liczyć na (usunięte przez administratora)oraz na średnią atmosferę

stanisław

mam pytanie,jak stoi firma czy pracy i zbytu macie dużo,trzeba pracować w weekendy ? na jakie zarobki można liczyć ,bo pojawiły się ostatnio ogłoszenia pracy ,wiem można się dowiedzieć na miejscu ,ale prawda często wygląda inaczej a chciałbym coś wiedzieć porzucając obecną pracę

Magazynier

Obecnie firma poszukuje na stanowisko magazyniera. Ktoś może wie coś konkretnego o tej ofercie, godzinach pracy?

Zofia
@Magazynier

@Magazynie, dziękuję Ci, że podzieliłeś się tą informacją. Właśnie poszukuję pracy na stanowisku magazyniera. Widzę niestety, że ostatnio praktycznie nikt nie udziela się tutaj na forum. A szkoda. Może jednak podjąłeś pracę w tym przedsiębiorstwie i możesz podzielić się tutaj informacją, na jakie wynagrodzenie można teraz liczyć?

trystan

@DUZY BLAD REKRUTACYJNY Myślę, że dobra firma chcąc trzymać wysokie standardy wprowadza wymagania które nie każdy spełnia

hepen

praca przyjemna. z kierownictwem można się dogadać. Fajna atmosfera przynajmniej od pewnego czasu bo kiedyś było gorzej. Możliwość nauki. Nie ma już syfu i są osoby odpowiedzialne za produkcję więc nie ma działania po omacku - przynajmniej na hali przekładni . Tylko z płacami mogliby trochę nadgonić bo każdy stara się jak może a dodatków nie ma. Roboty duzo. Płaca w terminie, firma się rozwija więc polecam. Są spotkania integracyjne ale tylko we własnym gronie hali przekładni.

Ewelina

@jo, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Patentus. Czy możesz do swojej opinii dodać informację na temat możliwości rekrutacji do pracy osób młodych bez doświadczenia? Czy takie osoby mają szansę na otrzymanie pracy w tej firmie? Czy raczej firma Patentus preferuje zatrudnienie osób doświadczonych? Napisz, proszę, coś na ten temat.

bekon
@Ewelina

hej. tak są przyjęcia dla osób bez doświadczenia.

Ewelina

@Maian a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Czy po okresie próbnym możesz liczyć na premię do podstawy? Daj znać, wielu osobom się przyda ta wiedza.

jo
@Ewelina

Dodatków nie ma ale nikt nie płacze bo jest fajnie, miło i sympatycznie:) szkolenia BHP odbywają się przepisowo a firma dba sobie o papiery i opinie. Zachęcam do kontaktu z kierownikiem obróbki w celu zasilenia naszych szeregów :) Numer tel znajdziecie na drzwiach wejsciowych i w internecie.

Maian

Pracuję ,jestem z pracy zadowolony.Pracy mamy dużo,zarabiam dobrze.

Ewelina

@pszczyna pracownik a posiadasz wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w firmie Patentus? Piszesz, że atmosfera jest pozytywna, a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się tym, co wiesz na ten temat.

pszczyna pracownik

praca jest super. moze troche dzialaja po omacku ale robota jest, duza swoboda dzialania i pracuje sie bez stresu. jak czegos sie nie da przyspieszyc to nikt nie kaze przyspieszac. ogolnie goraco polecam. moze troche pachnie prlem ale pracuje sie dobrze :) Patentus szuka ludzi. zachecam do slania papierow.

Pszczyniok

Popieram przedmówców odnośnie zakładu w Jankowicach, przekraczając próg zakładu przez portiernię wchodzi się jak we śnie w minioną epokę (PRL) i dopiero się zaczyna (usunięte przez administratora) Na pierwszy ogień Magazyny - to dopiero rozpiździel, bałagan, wszystko się wala byle gdzie, jest jeden magazynier ale nie jest w stanie zapanować nad tym wszystkim, gdyż za dużo ludzi "ma dostęp" do magazynu, potem Hala produkcyjna, tutaj względnie panuje porządek ale to tylko złudzenie optyczne a już prawdziwą perełką jest Wydział Przekładni. Gdzie się nie wejdzie do biura to można zaobserwować ciekawe rzeczy. Mało tego do Wszystkiego miesza się Pszczyna i Panowie K-K i to dopełnia całości.

Grzechotnik

Rozgardiasz jaki panuje w zakładzie w Jankowicach to jest tragedia...żadnego porządku, działania długofalowego, wszystko na ostatni moment, każdy udaje ważniejszego od drugiego i koło sie zamyka. Uważam za stratę czasu pracę dla tej firmy, żadnego rozwoju zawodowego a wręcz cofanie sie do tyłu...dobre dla emerytów żeby dorobić, bo młody w tej firmie sie nie ...dorobi napewno..

Pilarz

Nie jest tak "różowo" jak piszą przedmówcy. Ogólnie rzecz biorąc w firmie jest chaos i działanie od przypadku do przypadku, zazwyczaj działa się po omacku, Pszczyna, Jankowice - wszyscy "grzebią" w systemie i jest bigos trudny do opanowania. Ja uważam pracę w tej firmie za stratę czasu, tak to oceniam z perspektywy czasu. Ogólnie nie polecam...

3u

Firma nie jest wielkości "warsztatowej" dlatego sporo władzy w posiadają kierownicy. Od nich ( a są bardzo różni ) wiele zależy jak się będzie pracować, dlatego najlepiej przeprowadzić wywiad z szeregowymi pracownikami danego działu.

Zostaw merytoryczną opinię o Patentus S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Patentus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Patentus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patentus S.A.?

Patentus S.A.
2.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Górnośląska 11
    43-200 Pszczyna