Alchemia S.A.

Brzeg

Opinie o Alchemia S.A.

feryt 2014-10-27 17:10:52
Pragnę wszystkich przestrzec przed podjęciem pracy w jednej z kilku walcowni rur których właścicielem jest Alchemia S.A. Wyzysk praca w systemie trzyzmianowym a wynagrodzenie 1400PLN. Kadra dyrektorska pod względem kompetencji mierna zero kultury osobistej.
Rurexpol 2015-12-02 19:50:11
Alchemia SA Oddział Rurexpol to przykład że władze Alchemi nie mają pomysłu na prowadzenie tego typu podmiotów.Do kierowania zakładem przyjmowani są dyrektorzy którym brak pomysłu na prowadzenie zakładu. Wizerynek firmy u kontrachentów jest negatywny bo co kilka miesięcy zmienia się dyrekcja firmy. Pokłosiem tego jest brak zamówień. Pracowniką ogranicza się wynagrodzenia bo to jedyny pomysł na zminimalizowanie strat. Wcześniej część załogi pracowała na śmieciówkach a teraz 120 osób na wypowiedzeniach i brak dyrektora oddziału.
Jako pracownik walcowni odradzam podjęcie pracy w tym zakładzie brak perspektyw. Cała Alchemia to niewiarygodny pracodawca.
pracownik 2016-02-01 16:47:34
Witam
Dzisiaj straciło pracę w tym zakładzie ok 100 osób.A pozostali pewnie w najbliższym czasie zostaną zwolnieni lub sami się zwolnią jak zobaczą kartę zarobkową za luty.
pracownik 2016-02-01 16:48:56
Witam
NIEWAŻNE!!!!! 2016-03-08 13:12:21
ODRADZAM PRACY W ALCHEMIA SA ZA 1400 KIEROWNICTWO I BRYGADZISCI KAPUSIE!!!!!! BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW!! JAK I ZE STRONY KIEROWNICTWA TAK I KAPUSIÓW BRYGADZISTÓW!!!! ALE I NA NICH CZEKA ZEMSTA!!!!
rxp 2016-04-18 14:40:02
Co chcesz? Wyścig szczurów, a gumowe ucho krąży.
mimir 2016-04-25 19:34:48
Alchemia prowadzi teraz rekrutację w Rurexpolu na wiele stanowisk np: handlowca na rynek krajowy,specjalistę od systemów,operatorów walcarek, ślusarzy. To co oni robią to jakaś paranoja od 01-02-2016 roku zwolnili ok 1/3 załogi z przyczyn ekonomicznych zmniejszyli pracownikom wynagrodzenia a teraz powadzą rekrutację na te stanowiska z których zwolnili ludzi.Więcej opinii o tym zakładzie znajduje się na tym portalu pod hasłem Rurexpol.
gość 2016-06-01 23:15:06
Alchemia jest właścicielem Rurexpolu
lew 2016-06-03 11:05:53
Żałosnym właścicielem !!!
gość 2016-08-16 12:36:48
Alchemia może zatrudnić defektoskopistę tylko za śmieszne pieniądze jeśli pasuje komuś praca w NDT za ok 1800pln to proszę próbować. Wiem że ostatnio odeszło kilka osób z alchemii więc pewnie poszukują kogoś na ich miejsce. Jeśli masz uprawnienia to szkoda składać tam CV jak poszukasz to znajdziesz coś lepszego. Powodzenia
ares 2016-10-17 20:45:43
skoro masz takie wysokie wymagania finansowe to musisz zmienic chyba wlasne kwalifikacje bo na poczatek raczej nigdzie wiecej nie dostaniesz.
Zostaw swoją opinię o Alchemia S.A. - Brzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alchemia S.A.