Opinie o Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o. w Warszawa

stary Nowy wpis

Rodzaj umowy jest taki Na początek pracy najniższa krajowa, umowa o pracę cały etat. A puzniej 7/8 etatu a resztę godzin przepracowanych na umowe zlecenie.

:-)

Praca miała być z językiem angielskim. Okazało się, że jest on potrzebny jedynie do tłumaczenia wiadomości mailowych od norweskich kontrahentów. Poza tym jest to praca z dokumentami transportowymi i z systemem MAAT, w którym wystawia się faktury, zlecenia i wydania na zewnątrz. Koordynowanie eksportu i importu, kontakty z Urzędem Celnym w Rzeszowie i całe mnóstwo innych spraw do załatwienia. Wszystko, ale nie z angielskim, na znajomości którego szefostwu najbardziej zależało. Język wykorzystuje się w bardzo niewielkim stopniu. Pensja - najniższa krajowa. Zbieranie cięgów od wszystkich wkoło za wszystko, czego się nie zrobiło lub o czym się nie wiedziało. Z niektórymi ludźmi trudno się dogadać, wiec jest sporo nieporozumień. Praca może być stresująca, jeśli nie rozumie się materiału lub opanuje się go niewystarczająco. Nauki na początku jest dużo i dopiero w drugim miesiącu pracy wiedza klaruje się w głowie. Wcześniej jest chaos i przemęczenie. Zakład sprawia wrażenie jakby od dawna się nie rozwijał. Widać słabą kondycję finansową. Ludzie w dziale handlu zmieniają się bardzo często, nawet co dwa miesiące. Zdecydowana większość pracowników to ludzie starsi.

tokarz
@:-)

Ten skansen techniki to jeszcze istnieje?

:-)
@tokarz

Istnieje, a nawet pracują w nim ludzie :)

tokarz Nowy wpis
@:-)

To pewnie 1500zł na tokarce przy normalnych godzinach?

:-) Nowy wpis
@tokarz

Niestety, nie wiem, ile zarabia się pracując na tokarce. Trzeba by zapytać o to któregoś z tokarzy lub dyrektora produkcji. Po zaledwie dwóch miesiącach pracy w dziale handlu nie jestem w stanie powiedzieć, ile zarabiają konkretni pracownicy ZPUS. Moją pensją była najniższa krajowa, czyli 1800 zł brutto.

biurowiec Nowy wpis
@:-)

No i więcej już nie bedzie taka prawda!

Janek

Przebywając na terenie zakładu ma się wrażenie jak by czas się zatrzymał w miejscu. Brak inwestycji. Nadmierna oszczędność na środkach higieny osobistej i środkach ochrony indywidualnej. Płaca na poziomie najniższej krajowej. Nie polecam dla osób z ambicjami i chęcią dorobienia - braknie wam na ra (usunięte przez administratora) nki. Ciekawy park maszynowy- mimo to w mojej ocenie nie spełnia wymogów obecnych klientów. W jednym słowie Dziadostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zamiany 8 lok. LU2
    02-786 Warszawa
  • NIP: 8672011511 REGON: 831303444 KRS: 0000117490

Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych Sp. z o.o.