pss społem-

Hajnówka

Opinie o pss społem-

zenek 2009-09-08 10:06:56
firma jest niezbyt duźa posiada 14 sklepów i własną piekarnię.w niektórych sklepach są bardzo aroganckie ekspedienki przewaźnie są to te stare baby które mają stare nawyki i uważają że to one są najwaźniejsze.Panie z biura gdy wchodzą do sklepu na niby kontrole uważają się chyba za egipskie boginie i chcą by biedne panie które tam pracują nosiły je na rękach albo całowały po nogach. byłem świadkiem jak jedna z tych biurowych bab skrzyczała biedną dziewczynkę bo jej zdaniem została żle obsłużona.z tego co wiem pobory też sa NA GRANICY NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ tj.ok 950-1000 zł
AO 2010-06-09 12:53:12
Mam pytanie jak wygląda praca w sklepie Pss Społem Hajnówka?
anonim 2011-02-21 19:57:14
praca w pss społem wyglada tak że kierowniczka sklepu potrafi zapakowac koszyk z wedlinami, następnie powiedzieć że pracownice ja okradaja i nastepnie kaze im zato płacic, komunistyczna jedza
tomek 2013-08-06 16:17:39
AO - 2010-06-09 12:53:12

Mam pytanie jak wygląda praca w sklepie Pss Społem Hajnówka?
Wyglada strasznie. Zarabiasz najnizsza krajowa, nawet jak dostaniesz podwyzke to masz na umowe o prace 1200. Placisz za przeterminowany towar badz zniszczony przez klienta, kierowniczka jak i wszyscy maja cie za szmate. Sam bylem swiadkiem jak powyzywala jedna dziewczyne z rana bo za wolno niby robila. Kasjerki szczegolnie w batorym sa nie uprzejme. Kierownictwo rowniez sypie bluzgami oprocz jednego chlopaka, jak klient sie awanturuje uciekaja na zaplecze. Wiele osob tam pracowalo. Kazdy nie poleca
tomek 2013-08-06 16:20:23
Zapomnialem dodac ze sami daja ci na urlopy i nie mozesz chorowac bo cie wywalo
ola 2016-10-11 17:16:22
Praca za marne grosze .premia?zapomnij.zwolnienie lekarskie?-pożegnanie z pracą .ciekawe czy pani prezes sobie też premię ucina.po trochu ludzie będą z pss-u uciekać.
Zostaw swoją opinię o pss społem- - Hajnówka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pss społem-