Opinie o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CT Centrum Telemarketingu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CT Centrum Telemarketingu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

Agnieszka Nowy wpis

Dzień dobry, potrzebuję zaświadczenia o zatrudnieniu z uwzględnieniem okresu pracy. Gdzie mogę się o to zwrócić? Nr telefonu, który znalazłam w internecie nie odpowiada. Pozdrawiam, Agnieszka Franiszyn

Grażyna Nowy wpis
@Agnieszka

Jako osoba pracująca w tej firmie mogłabyś podać, jak wyglądają zarobki? Bo niżej czytam, że za różowo to nie wygląda. Jak jest naprawdę? No I ktoś pisał że firma nie istnieje???

Agnieszka Nowy wpis
@Grażyna

Tak, z tego co widzę firma nie istnieje już od dawna. Zarobki nie były zachwycające, więc nie ma co się przejmować. Szukaj dalej ;).

Marta Nowy wpis

@beno a skąd masz takie info?

beno

Istnieje jeszcze ta firma?Bo mi się coś obiło o uszy że nie.

maniok

@jarek wiesz dla jednych to będzie mało a dla drugich duzo

Doradca Klienta

Rozmowa trwała około 20 min. W biurze panowała miła atmosfera i wysoka kultura przewijających się tam pracowników. Biuro czyste, elegancko ubrani ludzie. Rozmowa bardzo miła, weryfikacja to kilka róznych pytań. Szczegółowo wyjaśnione warunki zatrudnienia, możliwośc zadawania pytań na temat pracy.

Pytania o mocne strony, o cele zawodowe, zainteresowania, zadanie na kreatywność.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Milos

Potrzebuje nr tel do firmy ct centrum nie moge znalesc pilne

do do

Teoretycznie jest tam jakaś stała stawka. Jednak są to grosze. A o wyższych stawkach można tylko pomarzyć. Nie ma szans wyrobić zwykłej normy, a co dopiero te na wyższą stawkę za h.

lola

Jeszcze za moich czasów (a będzie to ponad 2 lata) osoby, które już nie raz pracowały w takich firmach, wcale nie miały łatwo. Raz, że bardziej im patrzono na ręce niż pozostałym, dwa-często znały się na tej robocie bardziej niż liderzy danego projektu. A nikt nie lubi, gdy wypomina mu się błędy za jego plecami. ;)

do pani słuchawka

Zapomnij o przywilejach. Jak im zrobisz zagrożenie to długo tam nie pociągniesz.

haha

stałe wynagrodzenie godzinowe, premie i prowizje, profesjonalny system szkoleń i stała opieka trenera, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, rozwoju i awansu, elastyczny czas pracy i komfortowe warunki pracy- aż się popłakałam ze śmiechu;d

Analna Zuzia

Biuro można w każdej chwili wynająć. Na Beliny było ze 150 stanowisk. Na Moniuszki nie wiem, ale wcześniej mieli biuro obok w tym samym budynku tylko wejście było od Grunwaldzkiej. No i było biuro na Rynku Głównym. Wszystkie pełne. Pozdrawiam Wszystkich z ... , to były czasy. Początki sprzedaż niesamowitej oferty Netii. MEGA zarobki, nie piszę o kwotach bo i tak nikt nie uwierzy. Zbigniew,Krzysztof, Rafał, Marcin, Marcin, Michał, Doktorek pozdrowienia ... to były czasy.

mały
@Analna Zuzia

Widze, że zaglądaju tu starzy pracownicy. To dobrze świadczy o firmie. Ide niebawem tam na rozmowę i chciałem się czegoś więcej dowiedzieć. Mogę prosić więcej info o Kierownictwie, rekrutacji, atmosferze i pracy?

ads

Do student- nie dorobili się nowego biura, to ich główna siedziba na Moniuszki była i tam prowadzili rozmowy, a że muszą tnąć koszty to z tamtego zrezygnowali :)

elo

Grafik ustalasz sam, są dwie zmiany: 9-15 i 15-21, można pracować nawet po godzinie dziennie, ale trzeba mieć minimum 60 godzin (albo 90, nie pamiętam) za miesiąc, przy przepracowanych 120 płacą za trzy dni próbne.

student...

Ile trzeba przepracowć godzin tygodniowo?

Analna Zuzia

Firmę polecam. a gdzie teraz się wynieśli bo widzę, że ich budynek na Beliny Prażmowskiego ma tabliczkę do wynajęcia

marcin

niezbyt fajna praca. nudna i niewdzieczna, kasa słaba, bo wyrobienie normy graniczy z cudem. kierownictwo w miare, choc zalezy o co chodzi - nie pomoga w niczym, jesli nie jest to zwiazane bezposrednio z systemem/komputerem. ale za to multum swietnych ludzi poznalem, nauczylem sie czytac umowy, stalem sie bardziej otwarty na ludzi i zaczalem palic fajki. podsmowujac praca dobra na miesiac, tak na sprobowanie, na dluzsza mete lepiej nie siedziec tam, bo sie nie oplaca.

Annn

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i przeszłam ja pozytywnie... jak będzie to nie wiem.. stawka najmniej 8 na rękę a jak będziesz mieć wyniki to można dojść do około 14... do tego premia ale jak masz 35% skuteczności tez zależąca od wyników (ilości umówionych spotkań) atmosfera na rozmowie bardzo miła i profesjonalna... a praca od pon do pt od 9 do 15 mi całkiem odpowiada..:) jak zacznę prace to może napisze coś więcej.

do nuta

Sama sobie w tej chwili zaprzeczasz. Jak ktoś nie ma wykształcenia to niby, gdzie ma szukać pracy jak nie w takiej branży?

dede

a na czym polega umawianie spotkań? w ofrecie podkreślali, że nie będzie to sprzedaż? więc jaka jest różnica? i w ogóle, jeśli na taką ofertę aplikowałam, jest pewne, że wezmą mnie właśnie na umawianie spotkań??

do johnny

Bardzo często. Jeśli tam nie pracujesz to nie zmieniaj tego stanu.

olka

ee tam nie jest az tak zle jak na prace na wakacje to az tak nie rozpaczam:)

Zostaw merytoryczną opinię o CT Centrum Telemarketingu - Kraków

• Jak się pracuje w CT Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy CT Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w CT Centrum Telemarketingu napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT Centrum Telemarketingu