Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo PBO SPM Globaltech

Opinie o PBO SPM Globaltech

Pracowałeś w firmie PBO SPM Globaltech i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2012-04-12 11:33:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
"Były Pracowniku" jak już używasz anglojęzycznych zwrotów to pisz je chociaż poprawnie. dlaczego zaraz głupcem?? pracujemy z chłopakami tu od dłuższego czasu i wszystko jest ok. przez cały czas firma wywiązywała się ze swoich zobowiązań. czyżbyś był jednym z naszych wszechstronnie uzdolnionych kolegów którzy z braku deklarowanych umiejętności zostali odesłani do domu??? to uraziło Twoją dumę? Firma jest ok i nie ma co wierzyć w te bzdury, które wypisujesz.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie PBO SPM Globaltech!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBO SPM Globaltech

Twoj email:
Wiadomość: