Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PBO SPM Globaltech

Pracowałeś w firmie PBO SPM Globaltech i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2012-04-12 11:33:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
"Były Pracowniku" jak już używasz anglojęzycznych zwrotów to pisz je chociaż poprawnie. dlaczego zaraz głupcem?? pracujemy z chłopakami tu od dłuższego czasu i wszystko jest ok. przez cały czas firma wywiązywała się ze swoich zobowiązań. czyżbyś był jednym z naszych wszechstronnie uzdolnionych kolegów którzy z braku deklarowanych umiejętności zostali odesłani do domu??? to uraziło Twoją dumę? Firma jest ok i nie ma co wierzyć w te bzdury, które wypisujesz.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBO SPM Globaltech

Twoj email:
Wiadomość: