Opinie o Admit w

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Admit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Admit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admit w

Ciekaw byłbym sytuacji względem umów po tych dwóch już latach. kiedyś sugerowano ze ciężko jest mieć UoP i raczej ludzie na UZ robili. Teraz możliwe, że jest już inaczej? By to sprawdzić chciałem sobie ofertę znaleźć, lecz takiej aktualnej to nie widzę, na stronie piszą tylko, że jak się skończyło 18 lat to można przyjść popracować

Czy Admit oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

pika Nowy wpis

Raczej jest szansa otrzymania umowy o prace.

Beata Nowy wpis
@pika

Raczej? A skoro pracujesz aktualnie to znasz kogoś kto jest na zleceniu może?

Pracownik Nowy wpis

Umowa zlecenie chyba że jesteś ze wschodu...to umowa o pracę.

Ile jest zmian w Admit?

Jo

3 zmiany po 8 godzin i 2 zmiany po 12 godzin jak wolisz .

Robert

Miałem nadzieję na info od pracowników a tu jak widzę cisza od dawna. Czy jest tak dobrze?

Czy po rozmowie w Admit rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Olek

Wydaje mi sie, ze właśnie obsługa jest bardzo miła

klijent z śląska

W sprzedazy olewajom wszysko nikt nie odpisze nikt nie oddzwoni dostarczajom zly towar nie szanujom klijentów , ciekawe czy u góry szef wie co sie tam dzieje

klije

O no

lidia

muszę przyznać że te ostatnie komentarze są dla mnie całkowicie niezrozumiałe, moge prosić o jakiekolwiek wyjaśnienie i transkrypcję na język polski? ogólnie nie wiem czy dobrze trafiłam ale to jest ten admit który produkuje znicze?ciekawi mnie ten biznes bardzo w kontekście sprzedażowym i ile można na nim zarobić

pomocny

Nie ta strona ... jest bliżniacza tam szukaj :)

admit

Jest blizniacza strona :)

dodA

A co? szukas pracy?

Ana292

Są może przyjęcia do tego zakładu?

?

Brygadzistki mają się znać na robocie a nie być wykształcone .....a co się tyczy Ciebie gościu to jeśli byłbyś takim dobrym pracownikiem to nie pracowałbyś w Admicie za 8.30 zł bo żaden "dobry " pracownik nie pracuje za takie grosze.Na około są zakłady które płacą więcej , tylko że tam szefostwo nie bierze takich odpadów jak Ty , a że tu szefem jest "wykształcony " (usunięte przez administratora)to możesz pracować , co nie znaczy że brygadzistki pozwolą Ci się obijać ....tyle w temacie !!!!!!

Zimny

Praca nie jest zła ale Szef popełnił duży rażący błąd w doborze brygadzistek zero poszanowania dla bardzo dobrze wykonujących pracę pracowników za co za jakiś czas słono zapłaci ale jak się nie zatrudnia osoby w tych kierunkach wykształconych nie ma się co dziwić, aż mi go szkoda.

Alvaro

Pracowałem ponad miesiac i mam zamiar wrócic za rok , pracuje sie 8 h dziennie , 8,13 zł / h , z mozliwoscia pracy 7 dni w tygodniu jesli jestes chetny . Ktoś orientuje się jak z wypłatami w tym miesiacu ?

Nicki Ladna

Ludzie praca jest dobra tylko kobiety które pracują na umowę o pracę faworyzuje swoich znajomych! Niema znaczenia czy robisz dobrze czy nie i tak Ci powiedzą że jest źle.jeszcze dobierają sobie znajomych na zmianę żeby się lepiej plotkowalo konkretnie to są dziennikarki admitowskie z kobieta z wydmuchu na czele obgaduja dyskutują i bóg wie co jeszcze!!!! Trzeba wprowadzić jakieś korekty i traktowac wszystkich tak samo!

Beowulf

Witam. Na wakacjach mam plany pracoac w aAdmicie. Ile godzin się robi dziennie, jaka jest stawka i ile dni w tygodniu?

byly pracownik

Podobało mi się to co robiłem.tęsknię za swoją praca.gdzieś mam wszystkie brygadzistki i kierowników.co mnie oni obchodzą.liczyła się tylko praca i to żeby była dobrze zrobiona.koniec sezonu i kopa w (usunięte przez administratora) .i żeby to raz...

anonimus

anonim - 2011-09-21 08:30:21 Ciekawe kiedy PIP zajmie się pracą po godzinach za normalne zwykłe pieniądze (przymusem pracy w soboty i niedziele i straszeniem zwolnieniami ) kiedy ktoś zrobi porządek z tym psełdo kapitalistą wykorzystujacym ludzi .a ktos kaze sie zgadzac na te warunki jak nie odpowiadaja? nikt przeciez na sile nikogo nie zatrudni...

nikt
@anonimus

Takim myśleniem aprobujemy wprowadzanie niewolnictwa.

ghgg

do dany moim zdaniem brygadzistki i szefowa (usunięte przez administratora)są w porządku, jeśli miałaś dwie lewe ręce do roboty to nie dziwie się że masz takie zdanie na ich temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Admit

Admit