Opinie o Mann - Intermedia Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mann - Intermedia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mann - Intermedia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mann - Intermedia Sp. z o.o. w Łódź

Czy w firmie Mann - Intermedia Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

To (usunięte przez administratora) pierwszą fakturę płacą, drugą z opóźnieniem, trzeciej nigdy. Podobno tak samo z pensjami.

Zainteresowany Nowy wpis

Zapomnieliście zupełnie o tym forum? Czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

AREK Nowy wpis
@Zainteresowany

firma oszukała wielu dostawców i została zlikwidowana przez syndyka

Lika

Praca w Mann-intermedia mogą być dobrym doświadczeniem o ile ktoś nie żąda rzeczy niesprawdzonych i nierealnych. Wykłucanie się też nie ma znaczenia, albo kwestie Fajaku

folek

to jak slyszales sporo dobrego to uwazam ze moze byc dobrze w tej firma wspolpraca na pewno na poziomie jak to jest z waszej perspektywy jak to widzicie i wogóle osoby doswiadczone na pewno cos wiedza na ten temat jakie maja wynagrodzenie wypłacane dla pracowników czy premie tez sa wyplacane za dobra wspolprace..

Firma Mann - Intermedia Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

A może wiecie czy na chwile obecną firma prowadzi jakieś rekrutacje ?

hanys

Firma sama przyznała mi odszkodowanie w kwocie 3300zł brutto ,sprawy wszystkie wygrałem teraz oddaje wyroki ,które się uprawomocniły komornikowi.Reszta należy do niego.W sumie muszą mi jeszcze oddać 6800zł brutto,bo niektóre zaległości mi oddali.Mozecie oddawać sprawy do 3 lat lub czekać na zbawienie.Pozdro.

ino wkurwiacie

PIP to ma wylane.A wy tam dalej pracujcie jak lubicie to robić za darmo.Żal mi was i po [usunięte przez moderatora] się potem żalicie przecież sami tego chcecie/mowa do tych co dalej pracują i skomlą/

MR

(...) Zgłosiłem zaistniałą sytuacje tylko do PIP w Łodzi i na bieżąco orientowałem się ze sytuacją czy firma istnieje / sądem i funduszem - nie było łatwo. Na delegacje jeździłem chyba najdalej z całej firmy (m.b. czajka). Obiecywali ładne zarobki - w grudniu istna łapanka ludzi. pieniądze zostały wypłacone za grudzień i styczeń dopiero w połowie marca. W tytule przelewu doczytałem się jeszcze dopisek "premia za listopad", pytanie dlaczego premia wynosiła 0zł? A tak to kwoty netto zgadzały się z kwotami brutto o których poinformował mnie PIP. (...) Jeszcze ostatnie słowa o mann-interparodia. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca,[usunięte przez moderatora]

hanys

Za sprawę w sądzie pracownik nie ponosi kosztów.Ja ją przecież założyłem to wiem lepiej i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

przecin

Halo Ludzie to jest absurd....Ja juz jakiś czas temu wysłałem pismo do syndyka a do PIPU zgłosiłem sprawę zaraz na początku lutego dostałem odpowiedz że na firme zostały nałożone kary do których Firma się nie zastosowała, a co do sądu pracy nie kierujcie pozwów ponieważ jak firma jest w upadłości ugodowej od 25 stycznia to poniesiecie koszta rozprawy wiec sami się natniecie. Poprostu musimy czekać cierpliwie a komisarz musi wam odpowiedzieć na pozwy. Co do Firmy jest to najgorsza Firma w jakiejkolwiek i kiedykolwiek pracowałem. Moje poprzednie Firmy też padały ale pracodawcy wywiazywali się z zobowiązań. Gratulacje dla Pana [usunięte przez moderatora] i jego pupila [usunięte przez moderatora] za położenie Firmy na plecy oni obaj co najwyżej nadaja się do prowadzenia łopaty w rowie choć i to by im nie wyszło.... Pozdro dla Wszystkich Byłych pracowników Z którymi Współpracowałem i powodzenia życzę wam w walce z nimi. PS. szkoda tylko, że te barany z biura nie słuchały pracowników z budów, którzy mieli pojecie o robocie i wiedzę na temat sprzętu jaki był naprawde potrzebny do wykonania prac, to może firma istniałaby do dziś dnia. Fakt jest taki, że negatyw jest dla niektórych co używali nadmierne alkoholu! choć wśród nich byli też dobrzy fachowcy, panowie niestety wóda gubi!!! Pozdrawiam.

manniak

No i co Pracowniku ? Gdzie jest nasza kasa ? Skad miałeś informacje, że pieniądze maja byc wypłacone w przeciągu 7 dni ?. Czekam niecierpliwie na odpowiedź !

hanys

I dalej robia przekręty naszą kasą.Ich tłumaczenia są tak głupie,że nawet tego słuchać nie idzie.Nawet kasę z Funduszu Gwarancyjnego rzekomo przejął bank komu te brednie chca wciskać tu jest jeden duży przekręt.Brak juz sił na nich jedynie może coś wywalczę w sądzie,ale dopiero sprawę mam 10 kwietnia.Nie można im tego darować uważają nas za (usunięte przez administratora) Myślę już nawet o tym ,by zainteresować tym media.

manniak

Jakie siedem dni ? Rozmawiałem w Inspekcji Pracy i muszą kasę przelać natychmiast o otrzymaniu z Funduszu ! Znów nabijają sobie kabzę naszym kosztem ! A procenty leca ![usunięte przez moderatora]

PITy juz zostały rozesłane, pieniądze z funduszu są juz na koncie firmowym, firma ma 7 dni na przelanie należności pracowniokom.

oszukany

Nie wiecie koledzy co się dzieje.Nikt telefonów nie odbiera w firmie.Czy to jeszcze istnieje.PIT nie dostałem,a o kasie już nie mówię.

hanys

Ja też załozyłem im sprawę ,ale nadal czekam .Koledzy nie wiem czy nie lepiej by było założyć im sprawę grupowo.A ten wygrany bzdury wypisuje.

wygrałem

I co Panowie taka cisza ja już kasę mam,a wy (usunięte przez administratora) bez spraw.Czekajcie na kaszę z nieba.

Usługi podnośnikiem Koszowym

I pozamiatane. Kasy nie odzyskam.

V V

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XIV Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, postanowieniem z dnia 25 stycznia 2013 r. ogłosił upadłość "MANN-INTERMEDIA" Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi przy ul. Rynek Nowosolna 2, KRS numer 78520, z możliwością zawarcia układu z wierzycielami. Sędzią komisarzem wyznaczono Sędziego Sądu Rejonowego [usunięte przez moderatora], nadzorcą sądowym wyznaczono [usunięte przez moderatora]. Sąd wzywa wierzycieli upadłego, aby w terminie trzech miesięcy od daty ukazania się obwieszczenia w "Monitorze Sądowym i Gospodarczym" zgłosili swoje wierzytelności Sędziemu komisarzowi. Zgłoszenia należy kierować na adres: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XIV Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, ul. Pomorska 37. Adres do korespondencji: 90-928 Łódź, al. Kościuszki 107 /109, z podaniem sygn. akt XIV GUp 3/13.

Operator Podnośnika Koszowego

Ja z wielką przyjenmością spotkałbym sie z panem obiektywnym. W dniu dzisiejszym pojechałem do siedziby firmy na nowosolnej i nikogo odważnego tam nie spotkałem. Największy żal mam do pana [usunięte przez moderatora](zleceniodawca) który bezczelnie [usunięte przez moderatora] ze firma jest wypłacalna jak sam wcześniej 2 miesiące wypłaty nie dostawał. Pan [usunięte przez moderatora] tez bezczelnie kłamie a co do pani [usunięte przez moderatora] to bez komentarza. Pseudo firma która stara sie dorobic na nieszczęsciu innych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Mann - Intermedia Sp. z o.o. - Łódź

Mann - Intermedia Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Rynek Nowosolna 2
    92-703 Łódź

Mann - Intermedia Sp. z o.o.