Cedrob

Opinie o Cedrob

Aktualność
Jesteśmy firmą drobiarską z polskim kapitałem, dziś największym pracodawcą w regionie Północnego Mazowsza.
Na nasz sukces pracuje codziennie ponad 4 tysiące Pracowników w zakładach zlokalizowanych w całej Polsce.
Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Jeśli jesteś kandydatem i masz pytania lub wątpliwości, prosimy napisz tutaj lub skontaktuj się bezpośrednio z nami pod adresem mail – rekrutacja@cedrob.com.pl
Zachęcamy do odwiedzania naszej zakładki z aktualnymi ofertami pracy http://www.grupacedrob.pl/o-nas/kariera
Wasza opinia jest dla nas ważna – liczymy na merytoryczne i konstruktywne komentarze.
xxx

3999 mnie proszę nie liczyć:)

Irek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

czytam opinie o Ciechanowskim zakładzie i włos mi się jerzy na głowie. Pracowalem tam przez chwilę w latach 2000 i nie było jakichś dramatów tego typu. zastanawiam się nad ofertą operatora wózków widłowych w miejscowości ujazdówek. Ktoś coś napisze o zarobkach i atmosferze?

Czy Cedrob organizuje staże dla studentów?

----- Nowy wpis

Witam czy wie ktoś może ile zarabia kierowca c+e przewozu żywca drobiowego wokoł komina?

RóżaKomar

zamierzam złożyć tan cv na pracownika produkcji prosze naisać ile sie natym stanowisku zarabia na godz lub ile wynosi miesięczna wypłata

Aa Nowy wpis
@RóżaKomar

Średnio 4500zl na konto.zależy od stanowiska

Kobieta

Widziałam ogłoszenia , że przyjmują do pracy w cedrobie na różne stanowiska. Mam pytanie odnośnie pracy w tym zakładzie. Jaka jest atmosfera , jacy są przełożeni? Jakie są zmiany i czy naprawdę praca od poniedziałku do soboty 4 dni w tygodniu po 10h? I jaka płaca. Czy są jakieś premie. I mam pytanie odnośnie dojazdów do pracy bo pisze , że gwarantują transport pracowników. Dokładnie z jakich miejscowości czy jest transport z Mławy, Strzegowa? Czy zabiera ludzi po drodze.

Baa
@Kobieta

Cedrob to zombi i roboty , z nikim nie porozmawiasz bo nikt z Tobą albo nie chce rozmawiać albo nie może bo się boi, atmosfera jest tragiczna, za to w biórowcu byłem świadkiem jak na korytażu sobie 100 lat śpiewli, całkowicie inny świat. A przyuczenie na danym stanowisku wygląda tak że oczekują od Ciebie wiedzy i umiejętności zanim Ci coś pokażą czy też wytłumaczą. CEDROB TO TRAGEDIA.

Kaju

Nie polecam. Kupiłem medaliony z serem. Ryby go nie było. Tylko jakaś mielonka. Nie zjadłem. Nie polecam

Czy firma posiada Fundusz Socjalny?

Czy pracownicy w Cedrob dogadują się między sobą?

Są ludzie którzy trzymają się razem. A też tacy którzy izoluja się od innych. Jedni lubią się bardziej drudzy mniej. A poza tym przychodzisz do pracy żeby pracować a nie się dogadywać.

kierowca

A może ktoś napisze jak pracuje się w cedrob- gaz.O produkcji tu dużo , a o nich nie.

Pracownik produkcji

Zatrudniają ludzi na produkcję którzy: po pierwsze są zatrudniani od prezesów; po drugie takich osób po okresie próbnym nie wolno zwolnić (nakaz od prezesa) cała zmiana musi robić za tych ludzi ; po trzecie Ci ludzie są lepiej traktowani niż pracownicy zatrudnieni bez znajomości.. A lenie do roboty... Nikt z tym porządku nie potrafi zrobić.

Full

Tragedia Mariusz Czachowski brygadzistą ekipy myjącej, człowiek bez kompetancji totalnie nie ogarnia roboty

@Full

Takiego Nazwiska to w Całej Firmie nie ma,nawet człowiek nie zna przełożonego A się wypowiada haha

Mariusz
@123

Ale wiadomo o kogo chodzi

Chakalaka
@Full

Zgodzę się z opinią Fulla. Dramat co wyprawia z ludźmi ustawia, przestawia mota wszystko. Ludzie się denerwują bo jednego dobrze nie skończą a już następne muszą robić. Brak szacunku do ludzi, do ich ciężkiej pracy. Brak hamulców w słownictwie. Wszyscy na około widzą jego chamskie zachowanie i się śmieją. A śmieszne jest to, że górą nic z tym nie robi... Niektórzy pracownicy mają większe pojęcie niż ten Pan. Całe szczęście mam to już za sobą życzę powodzenia i spokoju ducha całej grupie. Pozdrawiam....

Crazzy
@Full

Pan Mariusz, jedna wielka pomyłka co do stanowiska. Sprawdzanie po myciu po przez dotyk bo dobrze nie widzi, wymyślanie głupot zamiast zrobić coś konkretnego a dobrze. Lekceważenie pracowników, sposób rozmowy tragedia "stojąc i drapiąc się po jajach". Gdy sytuacja robi się poważana i grupa się buntowała odrazu zaczyna działać załatwia kalosze, stroje i robi się miły na chwilę po tygodniu wraca wszystko do normy "on tu rządzi i koniec" ciężki przypadek... Nigdy więcej na ekipę myjącą zero wdzięczności za taki wyzysk przez 7 dni , przez cały miesiąc...

Grzegorz
@Full

Nie polecam pracy w ekipie mającej niekompetentni brygadziści nie maja pojęcia o pracy a za nimi stoi kierowniczka pani Skoneczna która okrada ludzi z premi i godzin nadliczbowych .Zrobili sobie prywatna firmę i robią z ludźmi co chcą (usunięte przez administratora)

ONAiON
@Full

Pan Mariusz zawsze jest pomocny i kiedy trzeba to pracuje razem z ludźmi. Co do kompetencji, to nie chce pisać kto tam jej nie ma. Oczy należy mieć szeroko otwarte i obserwować wszystkich. Zawsze ktoś się znajdzie kogo się nie lubi lub za nim nie przepada. Dziwią mnie opinie i te oszczerstwa które aż tak oczerniają człowieka. Ludzie czego zazdrościcie? Kto Wami steruje?

@Full

Malecki Ty z kolei to jestes najlepszy ? się weź kolego do roboty, a nie w kantorku tylko przesiadujesz.

Rozbawiony
@ONAiON

Chyba Pan Mariusz chciał się podbudować i swoje ego podnieść. Nie zdziwiło by mnie gdyby sam to napisał. Cyrki i nic więcej.

Dukla
@Crazzy

Ale on tak ma. To tik nerwowy " te drapanie się po jajach" trzeba mu to wybaczyć. To tak samo jak Pan by rozmawiając z kolegą "drapał się po głowie". On na duże stresy i dlatego. Na pewno się myje podkresle bo jeśli nie widzicie go na hali to bierze prysznic na brudnej .kiedyś nawet zauważyłem że dwa razy od początku zmiany do zakończenia. Zatem Pan Mariusz z szacunkiem czysty człowiek. Na stołówkę z też minimum 2/3 razy dziennie. Zatem jest Dobrze. Zadbany i najedzony co widać brygadzista to dobry brygadzista. Nie narzekajta ludzie !

Black
@Full

Żenada! Zastanawia mnie to czemu tak dokuczacie temu człowiekowi? Nie mi to oceniać, ale najpierw trzeba zacząć od siebie żeby cokolwiek powiedzieć o drugim człowieku. Ktoś tu chyba ma bardzo niską samoocenę i tym zachowaniem chce podbudować swoją. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś mądry i takie osoby pociągnie do odpowiedzialności z art. 212 § 1. Powodzenia

pióro na głowie
@Black

hehe za prawde ?

Xxx
@Black

Dawno już Cię nagrali na (usunięte przez administratora) jesteś jak nie widzisz co sprawdzasz. Jaki z Ciebie brygadzista.

Xxx
@Crazzy

Niech oni sprawdza te jego okulary !!! Mojim zdaniem on nic nie widzi.

Krystian
@Full

Uwaga na brygadzistę do załadunku drobiu wyzywa się nad pracownikami uprawia mobbing potrafi rysować komuś auta na parkingu każe pracować na wózku widłowym bez uprawnień wyzywa a potrafi nawet uderzyć pracownika nazywa się Darek Ogiński .

Żenada
@Full

Czepiacie się człowieka,gdzie z perspektywy czasu wiem że to jedna z osób która ogarnia to co się dzieje. A ten kto to pisał zapewne już dawno nie pracuje i jedyne co mu pozostało to oczernić niewinnego człowieka. Niektórzy nie mają zero szacunku do innych bądź chcą dowartościować swoje ego. Ludzie zejdźcie na ziemię i zacznijcie oceniać najpierw siebie a później innych.

Czy firma Cedrob udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jak wygląda praca na Paletyzacji?. Prosze o konkretne odpowiedzi jakie warunki pracy, zmiany i gdzie jest najlepiej?

N
@Kandydat

Nigdzie. Przez całą zmianę układasz na palecie pojemniki z mięsem. Pojemnik waży 15 kg, 10 pięter, 40 pojemników na palecie. Stoisz i układasz jak maszyna. Masakra

bolo
@N

w zakładach miesnych podobnie jest pojemiki były po 50kg miesa paleta 400kg8godzin pracowało sie na zmiane nie dłuzej ja pracowalem na rozbiorze jako mechanik slusarz utrzymania ruchu tasmy pily chłodnia naokragło awaria to szał hhhhh biegem ruszylo najgorzej mieli na wycince szchaba sa jednym podejsciem noza musial byc wyciety nie naruszajac tkanki osłonowej to 1 nak naciety to 2 3 nizsza jakosc towaru na zmizne to ponad 8tys ludzi ogromna ilosc miesa nie kradli surowe kary jak ktos se wziło mala ilosc no portiernia ciec wyczul ze masz na wage xxkg zaraz z kkadr lista obecnosci xx dni przepracowane xx stawka zakladowa miesa do zaplaty duze cyferki wychodziły no i zwolnienie natychmiastowe dyscyplinarka ze mna szedl chlopak ktory na sobie mial 12kg miesiwa ciec go namiezyl jak go obliczyli a 4 lata pracowal za malo mial pieniedzi zarobionych przez ten czas konto od razu mu zablokowali sprawa sadowa dostal do odsiadki 8lat tak wyglada zakładach miesnych wiec cedrob tez moloch trzeba robic

Rapujący Hohlik lencjusz

Firma mało wiele ale kierowcy wożący drób na trasie Raciąż - Żuromin to totalini (usunięte przez administratora). Nie mają pojęcia o jeździe ciężarówka cały czas utrudniają ruch innym kierowcom swoją zawrotną prędkością 45km/h . Często przekraczają normy czasowe ponieważ gdy stoją służby itd na zatoczce w Glinojecku ostrzegają się na wzajem na cb-radiu i jeżdżą trasa "10" . Auta nawet pod względem wizualnym pozostawia wiele do życzenia.... Jednym słowem BANGLADESZ

Dlaczego odeszła/została zwolniona z firmy pełnomocnik Zarządu do spraw weterynarii Katarzyna Lasiecka?

Praca ce

Niedziela masz wolne a zarobki w granicach 30zl netto za godzinę i ok 200 godzin miesięcznie

On

Witam na jakiej zarobki może liczyć kierowca i jak wyglądają godziny pracy (pn-pt) i czy so Nd wolna.

Marianoo

Praca dla ludzi którzy nie boją się pracy. Pracowałem 4 lata i bywało ciężko ale znośnie, pieniądze zawsze na czas zarobki też dobre jak na ten rejon, ogólnie na +. Żałuję że się zwolniłem

@Marianoo

Mam nadzieję, że pracowałeś na produkcji i napiszesz, ile zarabiałeś :) Tutaj to tylko wszyscy wspominają o takich stanowiskach poza produkcją, a jeszcze ktoś wyzywa kobiety, co pytają o coś.

Wiesław

Siemanko. Co powiecie na temat pracy jako kierowca na hakowcach na zakładzie surowców paszowych? Jak z pieniędzmi? Oraz czy przełożony to kawał ch** czy normalny człowiek?

Aktualność

xxx

3999 mnie proszę nie liczyć:)

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cedrob?

Kandydaci do pracy w Cedrob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cedrob