Opinie o Yagra Andrzej Skalski w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Yagra Andrzej Skalski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yagra Andrzej Skalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yagra Andrzej Skalski w Łódź

mix Nowy wpis

raksu, umowa o pracęto jest od 3-6 miesiąca gdy się wdrożysz

ktoś kto wie Nowy wpis

AS - czyżby to Andrzej S, właściciel - sam sobie dobrą opinię wystawia?

AS Nowy wpis

Wewnątrz jest o.k.Najlepiej sprawdzić samemu.

ktoś kto wie Nowy wpis

Żyje jeszcze ta firma? Płaci ludziom i kontrahentom?

Yagra Andrzej Skalski prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielny/a księgowy/a. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
ktoś kto wie

Maciek, w jakiej branży pracowałeś? Bo w Yagrze od kilku lat nie ma żadnego Maćka

ktoś kto wie

Hej All, napisz czy papier czy filtracja, kiedy o gdzie będzie ogłoszenie. Może się skuszę. Jestem byłym pracownikiem / handlowcem Yagry.

All

Ale narozrabiałem. Ogłoszenie po świętach.

ktoś kto wie

Lilu, czytaj ze zrozumieniem. W 2 działkach działa Yagra, a pracownika szuka All. Oczywiście że ogłoszenie może nie być prawdziwe, ale tak być nie musi. Filtracja jest bardzo wąską dziedziną i może All to konkurencja, która chce zatrudnić byłych pracowników Yagry a nie chce, żeby na ogłoszenie przyszło 100CV ludzi bez doświadczenie w TEJ właśnie branży?

ktoś kto wie

Hej All, a z jakiej branży jesteś? Bo Yagra działała w 2 branżach nie mających ze sobą nic wspólnego: papier i filtracja. Kogo więc szukasz? Handlowca od papieru czy filtrów?

ALL

poszukuję pracownika z branży, a czy firma dycha nie wiem , nie jestem nią zainteresowany , (usunięte przez administratora)

Dycha jeszcze ta firma? obiło mi się, że teren chce dierżawić?

ALL

Szukam kontaktu z byłymi handlowcami Yagry

@ALL

to podaj namiary do siebie

Ktoś kto wie

Daj sobie spokój z tą firmą. Na rozmowie naopowiadają ci bajek a rzeczywistość nijak się do tego ma. Jak umiesz zrobić marżę z pustego magazynu, to idź tam pracować.

Ktoś kto wie

Duża rotacja, wygórowane marże, napięta atmosfera, bo właściciele sami nie wiedzą czego chcą. Najlepiej CUDU.

xyz123

kicha, starzy właściciele niech lepiej idą na rentę cud że firma jeszcze dycha

franz

potwierdzam jak wyżej,

olo

Ta firma to porażka. Sposób zarządzania właścicieli sprawia że to cud że ta firma jeszcze działa.

Zostaw merytoryczną opinię o Yagra Andrzej Skalski - Łódź

Yagra Andrzej Skalski
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Nowogrodzka 2 B
    92-221 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042