Opinie o Ras Polska Export/Import Sp. z o.o. w Strzegom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ras Polska Export/Import Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ras Polska Export/Import Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ras Polska Export/Import Sp. z o.o. w Strzegom

Obecnie firma robi duży skok na przód. Duży pracy, dobre zarobki, dobra atmosfera w pracy -to nie jest firma typu zajechać pracownika i wziąć nowego. Elastyczne warunki pracy i możliwość dogadania się co do godzin pracy dużo daje jeśli ktoś ma np. małe dzieci. Ogólnie polecam ale wiadomo trzeba mieć pewne umiejętności do pracy technicznej w takim zakładzie. To nie piekarnia!!. Można podejść pogadać popytać o pracę, której jest coraz więcej.

@ooo

później/wcześniej i odrobić w inny dzień. Praca na 1 zmianę jest.

W zakładce kariera powiadają, że zainteresowani są zarówno doświadczonymi specjalistami, jak i osobami na początku swojej kariery. Proszą też, żeby im napisać, jakie umiejętności mógłbym wnieść, bo tam formularz jest do przesłania CV. Ale faktycznie, to jak często kontaktują się z osobami bez doświadczenia? Na razie przepracowane mam pół roku na magazynie, ale szybko się uczę i chętnie wyrobiłbym sobie uprawnienia na widłaki, gdyby mnie na nie wysłali.

pracownik Nowy wpis

ooo Nowy wpis
@pracownik

O co konkretniej chodzi z dogadaniem się do co godzin pracy? Można przyjść godzinkę wcześniej albo później? Czy bardziej chodzi o preferencje co do konkretnej zmiany?

pracownik Nowy wpis
@ooo

później/wcześniej i odrobić w inny dzień. Praca na 1 zmianę jest.

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Ras Polska Export/Import Sp. z o.o. na stanowisku Frezer? Czy pracownicy dostają premie?

Helena

Czy firma zatrudnia aktualnie nowe osoby do prac magazynowych? Syn szuka pracy na sezon wakacji, jeśli jest zapotrzebowanie to chętnie przyszedłby na rozmowę, poznał warunki i ewentualnie podjął pracę

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Ras Polska Export/Import Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Frezer-Tokarz Konwencjonalny (z doświadczeniem lub do przyuczenia)?
Paulina

Witam. Pytanie do pracowników. W jaki sposób aplikować do firmy i czy warto. Pozdrawiam

Radek Cebulak

Witam wszystkich chcących pracować w ras polska. Firma rozwiązała ze mną umowę z powodu braku moich kompetencji. Pełniłem tam stanowisko magazyniera (kierownika magazynu hahaha z 1-2 osób którym miałem organizować pracę i inne). Osobiście w tym momencie nie polecam pracy w tym zakładzie. Pracownicy są niedoceniani (4 lata pracy bez złotówki podwyżki). Jak się wchodzi do biura, dostaje się tylko kpinę na garb i albo się odszczekujesz albo jesteś zaszeczekany. Jeżeli chodzi o kadrę zarządzającą, to pozwolę sobie na zachowanie własnych przemyśleń.... powodzenia.

Kazik
@Radek Cebulak

Jak mi przykro Radosławie,że jesteś takim nieudacznikiem życiowym,że nie potrafiłeś nawet magazynu ogarnąć i uciąć durnych profili. Zamiast tego wolałes oglądać non stop (usunięte przez administratora) i palić fajkę. Nie kompromituj się chłopie. Poszedłeś po tym do pracy do Świdnicy i czemu cię za 3 miesiące wysiudali,jak taki jesteś kryształowy. Dawno powinni cię wywalić,za to jakim byłeś leserem. Jakbym była twoim szefem,godziny byś u mnie nie przepracował. Tym czasem baw się w rycerza i dużo zdrówka!

@Radek Cebulak

Dobrze wiesz,że pracowałeś tam,bo twoja mama trzęsie BHP. Inaczej, nawet do ZUKU by cię nie wzięli,bo tam trzeba mieć kwalifikacje i chęć do pracy.

@Kazik

@Kazik "nieudacznik życiowy", "leser" - dziecinne wyzwiska. Atmosfera mobbingu kreowana głównie przez jednego z kierowników. baw się... dużo zdrówka! "...wolałeś oglądać non stop (...) i palić fajkę" - ibidem. 602 794 349 - to nr do Pana Mirosława Twardzickiego - współwłaściciela firmy "z której mnie wysiudali", proszę czuj się swobodnie by zadzwonić i zapytać osobiście - jeżeli tak cię to interesuje. Siedem miesięcy od zwolnienia mnie z firmy - taka opinia to skarb mówiący o Tobie więcej niż chciałeś napisać.

Były

Te komentarze to świetny hit na lekturę Do poduszki ludzie piszą cuda i nie czytają prawdziwych opini , niema tam żadnych okresów szkoleniowych albo pracujesz i coś potrafisz albo panu pani dziękujemy to jest fakt i jako premia stresik w postaci szybko szybko bo już jedzie to jest cała prawda he he ???? pozdr. Dla rzeźników

antyhrabia

A ja szczególnie chciałbym pozdrowić Krystiana! Mam nadzieję, że dzięki pracy w firmie, wachlarz Twoich kulinarnych możliwości ewoluował ponad codzienną bułkę z szynką i serem!

Rekrutuje tylko jedna osoba ?

Szakalaka

Jak tam warunki na ślusarni i spawalni? Pewnie nic sie nie zmieniło, brak wyciągów. A gdzie wylewa się roztwór w ktorym wyrawia się elementy lutowane miedziane? Czy też roztwory chemiczne z procesu czernia stali? Nadal utylizajca do kanalu? Czy w końcu jakaś firma zabiera? Chłopaki nie bać się pisać prawde jak jest.

Na benefity nie można liczyć, jest w ciągu całego roku jedna premia na święta ( około 300 zł) tak to nic więcej nie ma , ponoć jak można przyjść w sobotę do pracy to uznają to za nagrodę.

Heheszek

Do Radek. C, jak to nie ma podwyżki, co ty piszesz, co chwile jest podwyżka obowiązków :P

Radek

Wystarczy być dobrym pracownikiem a opinia o firmie będzie diametralnie różna. Firma dobra więc potrzebuje dobrych pracowników!!

@Radek

Radek.... słuchaj... chyba pracowaliśmy w dwóch różnych firmach, bo można powiedzieć że RAS to dobra firma - ja osobiście bardzo lubiłem Bandziora - bo to DOBRY chłopak - kawał (usunięte przez administratora) dla podopiecznych (każdy młodzik Ci to powie) - ale dobry chłopak :)

Sebol
@Radek Cebulak

Dobry chłopak był i mało pił..hehe.Pozdrawiam Was

Roksana

@Radek a jesteś pracownikiem? Atmosfera jest tam przyjemna?

Były
@Roksana

No jasne że radzior to pracownik dlatego chwali

Małgorzata
@Były

A Ty za to - sądząc po Twoim nicku - jesteś byłym pracownikiem Ras Polska Export/Import, więc też na sporo wiesz całkiem sporo na temat tego pracodawcy. Powiedz mi, czy osoby, które dopiero co rozpoczynają tam pracę, mogą liczyć na specjalne szkolenia wdrożeniowe?

Na jakie benefity można liczyć w Ras Polska Export/Import Sp. z o.o.?

Benefity żadne chyba że w postaci stresu ha ha wiem co mówię. I jeszcze jedno nie polecam ludziom co się na robocie frezera lub tokarza nie znają i myślą jakoś to będzie. Odpuście

Kolega kolegi kolezanki która

Bandzior pała to przyznam bo pracowalem!!! A filipek to chyba łeb z hu...zamienił! Pracowało sie i było spoko???? pozdrawiam wszystkich z pod orzechowych przerw

Filipek

Sami sobie takie piekiełko tworzymy i najlepiej jak każdy zacznie od siebie poprawiać atmosferę.

Krzysztof

@Jancio Wodnik, a jak wygląda kwestia premii, czy awansu? Wiadomo, że atmosfera jest ważna, ale dobrze, że można liczyć na kogokolwiek. A jeśli coś może nam wynagrodzić jedną niewłaściwą rzecz, to dobrze byłoby to wiedzieć.

Byly
@Krzysztof

Jeżeli nie jesteś odporny na stres to odpuść ta firmę . A propo. To Pozdr. Dla bandziora z Ras

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ras Plska?

Jancio Wodnik

Atmosfera jest do bani...pracuje kilka osób, które są chętni pomóc, koleżeńscy i pozytywnie nastawieni. Ale to wszystko. Co ciekawe w tak niewielkiej firmie zamiast wszyscy trzymać się razem i sobie nawzajem pomagać to jedni drugich zwalczają. W biurze siedzą snoby których nic i nikt nie obchodzi. Tam trzymają się rzeczywiści razem. Ogólnie jest do bani i szczerze nie polecam tam pracować.

Baca

Uwaga na brygadzistę od frezarek CNC. Gość jest niezrównoważony psychicznie i kompletnie niechętny do jakiejkolwiek współpracy , powinien przebywać z dala od ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ras Polska Export/Import Sp. z o.o. - Strzegom

• Jak się pracuje w Ras Polska Export/Import Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ras Polska Export/Import Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ras Polska Export/Import Sp. z o.o.?

Ras Polska Export/Import Sp. z o.o.