Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

arbait

w tej firmie liczy sie tylko produkcja - i tyle w temacie ! nie liczą sie ludzie, ich rodziny, ich wypłaty, to czy zadowoleni z pracy, atmosfera, czy robią jak trzeba , to wszystko sie nie liczy - tylko i wyłącznie produkcja , produkcja i produkcja- byle jak najwięcej wysłać towaru!

aja

A ja powiem krótko - nie polecam tej firmy - płace na normalnych uczciwych stanowiskach stoją w miejscu od lat !:P:) - wszystkie podwyżki, akordy grupowe, współczynniki brygadzistowskie i korygujące, iso , wycofania produkcji są tylko po to aby jak najbardziej oszukać roboli i aby robole jak najtrudniej sie mogli zorientować ,że i na ile są oszukiwani ! - proste!

dziadek mróz

Narazie brak oficjalnych ofert (ale nieoficjalnie można podanka nadsyłać) - choć i tak najlepsze fuchy są po znajomośćiach.... :) - zawsze ktoś gdzieś kogoś wtryni, podanko podrzuci gdzie trza przykłady np. w laboratorium , w kontrolach, stanowiska monterskie p3/p4 , biurowi/e , technolodzy, koordynatorzy, liderzy, i inne "łaziki z zeszycikami" itp itd - tam to jest kasa !:P:)

krasek

No właśnie - jak tam po podwyżkach ? - jak teraz na normalnych uczciwych stanowiskach płacą? np. na maszynach, na gumie, słyszałem/am ,że da sie bez sobót te 2100-2300 zł netto wyciągnąć - jeśli tak to na jakich działach?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
robot

@up nie pisz głupot !:) - prędzej wylecisz na pysk niż awansujesz - no chyba ,że masz wtyki , znajomośći i umiesz dobrze "w dupsko włazić!" bo inaczej to kaputt!:( - bierz przykład z bhpowczyni !:P:) - najpierw na gumie , potem awansik na bhpowca , a teraz już niedługo ślub z bogatym technologiem! - można - można!:P:)

smok

ogurek

@"tobie żal du.. ściska? - nie ważne kim on jest - ważne ,że każdy wie o kogo chodzi :P" racja! - twoja wypowiedź niczego nie wnosi do tematu - i co sie jej tak uczepiłeś?! - noge ma złamaną o kuli i w usztywniaczu chodzi - niech sie wykuruje :):P! swoją drogą to cwane te babki na lepszych stanowiskach w tym aligatorze w nekli ! - wiedzą kogo i gdzie tu kasiastego podłapać aby se lekkie życie ułożyć :):P!

pong

Oki - skończcie te tematy - przejdźmy do sedna: JAK TAM PO PODWYŻKACH ? - poprawiło się coś? (plus 3-5% średnio pisali) kogo aktualnie do aligatora nekla poszukują?

kiu

@up było pisane nieco wyżej - czytaj co do cv żony - to TAK! - wielu pracowników pracujących w aligator nekla już swe żony/narzeczone tu powtryniało, a nawet całe rodziny robią !:P:) - także zapraszamy twą żonke także!

ampa

A jak tam nasza kochana pani bhpowczyni ? - jeszcze romansuje z tym technologiem z gumy? No wreszcie cośik znalazła jakiegoś lubego ! - ciekawe jak długo pochodzą!? Widać ogłoszenie się w internecie przyniosło skutek! - B-R-A-W-O ! - trzymamy kciuki może i dzieci z tego będom ????:)!

puma
@ampa

Nasza ukochana bhp-owczyni już wkrotce do nas wróci!! – niestety kończa się wspaniałe wakacje na które udała się z jedynym zauroczonym jej dyskusyjnymi wdziękami ukochanym i które skrupulatnie dokumentowała na swoim profilu spolecznościowym. Czekamy z niecierpliwością!

kokcij

na produkcji to zależy gdzie trafisz kochaniutka :(:) - możesz mieć 1300-1400 netto , a możesz mieć ponad 2000zł - ale generalnie produkcyjni jakoś super tam nie zarabiają - w kontroli ewentualnie sił sprubuj -1600-1700 zł :) nawet, ale na początek pewno mniej - ale praca lekka , cisza, spokój , nie ma smrodu i jest chłodno - klima chodzi!, poza tym na "wężach" czy na montażu zaworka i wkładki sprężynkowej - działy p3 i p4 - też idzie jako tako zarobić te 1700 - a tam też robota lekka i w miare cicho jest. - najgorzej jest na gumie (cirkomaty, prasy wulkanizacyjne, welten ) - nie tam nie !

olaaaa

Witam. Czy orientuje sie ktos czy potrzebuja do pracy w Aligatorze Nekla kobiety w młodym wieku?

ktio
@olaaaa

a co byś chciała robić...? - może w biurze? - nieeeeeeeeee! - tam już dsyć darmozjadów Ale na produkcje, albo do współpracy z ukraińcami przy maszynach zapraszamy ! - satysfakcja gwarantowana!!!! :P:):!

up

@up ale chodzi ci o operatora maszyn w NEKLI w ALIGATORZE ?!!!!??? - bo zaczyna sie tu robić młyn - wątek jest o aligatorze nekla, a piszą ci ze stomil poznań ! - a to nie to samo! - inna bajka!

jghjjh

ALIGATOR NEKLA TO NIE TO SAMO CO STOMIL POZNAŃ JAK CO NIEKTÓRZY TU PISZĄ i wprowadzją w błąd i zamieszanie w opiniach - tu dyskutujemy na temat aligator-nekla (kołhoz-ruski cyrk) :P!!!!!

zibi

30 minut na deszczu, bo kontrola trzeźwości,traktujecie nas jak bydło,ciekawe czy ktoś z biurowca o 16;00 dmuchał,taki rzeczy tylko w Alligatorze-Nekla

jhjjhjh

@up - tu jest wątek o "firmie" ALLIGATOR - NEKLA !!!!!!!!! (DAWNY STOMIL ŚRODA WLKP.) !!!- a nie stomil poznań !!!!

jhjjhjh

koci

nie martwcie się! - od lipca podwyżki!!!! (tylko ciekawe jak to sie ma do waszego akordu grupowego?) - pewno nijak! :(

zonk

na górze jest kontrola?

was

ma byc zalożona kamera w kontroli na górze.

ukac

ostatnio ratują sie ukraińcami :):P! - śmieh na sali ! a biura modernizują (nowe sale konferencyjne, powiększenia biur, projektory, komputery, zamki szyfrowe do ważniejszych biur, aneksy kuchenne, magazynki napojów dla biurowych itp itd) - a ja sie pytam CO DLA PRACOWNIKÓW ????!!!! - nic?! - to róbcie se sami!

kokoro

wie ktoś kiedy w aligatorze nekla nauczą sie wreszcie płacić pracowniką ?

hooooooo

Obecnie aligator nekla poszukuje (świeże oferty): -operatorów automatów tokarskich (dział p2-płaca 1600-1700 netto) -elektryka (płaca 1600 netto na początek , a potem jak okaże sie ,że więcej potrafi to podwyżka) -mechaników (płaca podobnie - 1700-1800 netto) -technologa (płaca 2800 netto na początek) -księową (płaca 3500 netto na początek) także zarobki szału nie robią :(

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil