Opinie o Synaway Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Synaway Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Synaway Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synaway Sp. z o.o. w Kraków

Edyta Nowy wpis

To prawda ze ogłoszono upadłość ?

On Nowy wpis

Ogłoszono upadłość z tego co czytam, czyli nie ma już chyba co szukać, a szkoda, bo kiedyś tam chciałem pracować, no trudfno. Dzięki @upadła za linka!!

Piotrek Nowy wpis

nie polecam firmy do współpracy... warto zobaczyć opinie o firmie ontia, infogenia, infogenia matrix to Ci sami właściciele (już mają wyroki, a dalej wałki kręcą) płacą przez 3 miesiące, a później przestają, nie płacą zusów i podatków... zdecydowanie nie polecam!

damian Nowy wpis

Witajcie, jestem młodym i kreatywnym informatykiem i lubie to co robie, a także jestem w tym dobry. Szukam pracy, nie musi być super płatna bylebyła w zawodzie bo na tym mi zależy, nawet jeśli nie etat i nie pół etatu to chociaż płatny staż. Wiecie może czy w synaway szukają kogoś i czy bym się wpasował?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Synaway Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
były

kolejna firma to musnet.eu prezesem jest Teresa, bo Marek po wyrokach nie może być... i próbują nabijać kolejnych...

lol

zapewne znów powstanie kolejny klon o nowej nazwie.

byly_pracownik

Uwaga - spółka zmieniła adres i teraz kręci lody na Batorego 19 lokal 4. Szukają nowych naiwniaków!

byly_synaway

Wlasnie sie skończyło kręcić. Jak wyżej - nie wypłacają wynagrodzen ani nie boja sie sadów. Komornik w biurze pojawia sie pewnie częściej niż szefowie.

byly_synaway

Zdecydowanie odpuscic. Na Dietla 50 'pracodawcy' czyli spolki Ontia i Synaway, to sa zwykli oszusci. Nie wyplacaja wynagrodzen, tylko robia czeste rekrutacje, zeby znalezc nowych frajerow.

Kasa

Jak pisał kolega wyżej - ogromne problemy z płatnościami. Sam dostałem kasę po zakończeniu pracy z dwumiesięcznym opóźnieniem. Z tego co wiem cześć osób nadal nie otrzymuje tam wynagrodzenia - pytajcie pracownikow na goldenline lub linkedinie czy nadal tak to wyglada.

rak

Ogólnie jak sprzedawca jest bardzo dobry to umowa z prowizją jest dla niego też dobra. Jednak teraz bardzo trudno sprzedaje się produkty IT - jest dużo fajnych rzeczy na rynku całkowicie za darmo. Więc moim zdaniem, sprzedawca na prowizji pracujący w branży IT bierze na siebie w większym stopniu ryzyko niepowodzenia całego biznesu, niż ewentualnie partycypuje w jego sukcesie. Jak jest sukces to ma normalną godziwą pensję, a jak porażka to mu na chleb nie starczy. To nie fair, bo sprzedawca to nie Prezes, czy właściciel firmy. To głównie pomysłodawca biznesu powinien brać ryzyko na siebie.

Niby-Troll

A ja dalej nie dostałem kasy za listopad 2009 z Infogenia. Goście w Ontia i Synaway (to spółki córki względem Infogenia) potrafią tylko robić kasę na (usunięte przez administratora) Czasy pobłażliwości się definitywnie skończyły! Ileż można czekać?! To są prawomocne orzeczenia Sądu Pracy i ja tę kasę dostanę!

rak

To zależy na jakie stanowisko narzeczony aplikuje. Sprzedawcy muszą uważać na umowy z tzn. prowizją i na to by ich nie zatrudniono w Ontia. Ogólnie w tym (usunięte przez administratora) na Dietla 50 to tylko dwie osoby ustalają zarobki (usunięte przez administratora) Oni mają tam kilka małych firemek i w zależności od tego czy kogoś chcą przytrzymać czy (usunięte przez administratora) to do takiej firmy zatrudniają. Niech walczy o zatrudnienie w Synaway ta firma ma najmniejsze zaległości.(usunięte przez administratora)

freecornerman

Grupa z Dietla 50 całą energię skupia na cenzurowaniu internetu i odwracaniu kota ogonem, ale niewiele to da. (usunięte przez administratora)

kornel

Co Ty opowiadasz? Płacą zawsze w terminie (raz się zdarzył poślizg bodaj dwa dni). Fakt, że nie wszyscy programiści mają wypasiony sprzęt, ale projekty i ekipa są naprawdę spoko, jest dużo wolności i można się naprawdę cholernie dużo nauczyć. Nie słyszałem, by były jakiekolwiek problemy z ZUSem, a wszyscy po studiach przechodzą na etat. Fajna firma.

Lancki

Ekipa i projekty spoko, ale jeśli chodzi o zapłatę za pracę to dramat...

loiu

tmp_sampl2 - 2012-04-07 14:57:09 Jakieś opinie o tej firmie? nie wiem czy warto wysyłać im cv.słyszałem od znajomego stamtąd, (usunięte przez administratora) sobie może lepiej nie zawracaj głowy.

tmp_sampl2

Jakieś opinie o tej firmie? nie wiem czy warto wysyłać im cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Synaway Sp. z o.o. - Kraków

Synaway Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Stefana Batorego 19 lok. 4
    31-135 Kraków