Opinie o "Alwin" PPHU Krzysztof Alwin w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Alwin" PPHU Krzysztof Alwin. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Alwin" PPHU Krzysztof Alwin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wyprawianie, garbowanie, barwienie skór

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Alwin" PPHU Krzysztof Alwin w Gniezno

Kasia Nowy wpis

Co ze spóźnialskimi pracownikami?

dj.piechu Nowy wpis
@Kasia

ile ty a pracowalas z tego co a widziale przrz ix lat wszyskie dziewczyny i prawie wszystkie chlopacy bu\yli przed czasem nikt ich nie zmuszal wiec co ty ty tu klikasz

Tonik Nowy wpis

Pracownicy sami sobie tworzą złą atmosferę. Może trzeba spojrzeć na siebie?

Anonim Nowy wpis
@Tonik

Oczywiście, że tak. Tylko, że w momencie, kiedy firma nie ma ustalonych żadnych priorytetów, a szefostwo na hali bywa sporadycznie, to jeden drugim chce rządzić. Nie wiem z kim mam przyjemność w tej chwili, ale mój komentarz nawiązujący do atmosfery w zakładzie odnosił się do rodziny szefostwa. W głównej mierze to oni psuli całą atmosferę, reszta pracowników, oczywiście bez większych wyjątków, była dość zgraną ekipą.

Praca jak praca, najgorsza nie jest. Ale atmosfera tragiczna. Jak nie wchodzisz w tyłek rodzince szefowej, to masz przerąbane po całości. Ktoś tu pisał, że rodzina pomaga i że to szacunek z ich strony.. taaa... za plecami szefostwa każdy z nich chciałby rządzić. Długo można by opowiadać o abstrakcyjnych sytuacjach, jakie mamuśka i córeczka wymyślały, by tylko upodlić człowieka. Jeśli chodzi o wypłaty, tak, wszystko na czas i całkiem spore zarobki jak na Gniezno, tylko gdyby to przeliczyć na normalny czas pracy, to wyjdzie najniższa krajowa. Co do samego pana Alwina to jak wiatr zawiał, raz człowiek sobie myślał "wow, super szef", a raz tak się zachowywał, że miało się ochotę rzucić wszystko i iść w pi**u. Nastał też czas, że miał gdzieś pracowników i w sytuacjach naprawdę trudnych nawet nie raczył zejść i porozmawiać w cztery oczy. Co do Pani Alwin, tu już wszystko wygląda inaczej, nie zdarzyło mi się o tej kobiecie myśleć dobrze. Uwielbia się wywyższać i w każdym momencie rozmowy z pracownikiem próbuje z niego zrobić głupka. Jeśli chcą utrzymać firmę w dobrej kondycji, polecam jakieś szkolenia bądź kursy dotyczące zarządzania . Bo z pracownikami idzie się dogadać, wystarczy odpowiednia motywacja, tylko no właśnie, trzeba ich traktować jak ludzi, a nie jak jakiś gorszy sort. Także życzę Państwu przemyślenia swojego stanowiska i wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Pozdrawiam.

Wiktor

Dobrze pracując z całą pewnością nie będziemy narzekać.

Firma "Alwin" PPHU Krzysztof Alwin poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Marek Sz.

A dlaczego nie piszecie jak ciężko pracuje pracodawca,jak bardzo jest zaangażowany w firmę.Fakt że fizycznie pracuje i pomaga najbliższa rodzina nie powinno podlegać krytyce,to świadczy o szacunku do pracy i pieniędzy.Niestety to jest garbarnia,a w garbarniach zawsze są ciężkie warunki pracy.

Ziomal
@Marek Sz.

Pracodawca pracuje.mowa o Krzysztofie bo chce utrzymac interes.Ale szacunek to druga strona.Kiedys byla fajna ekipa ale z czasem ludzie mieli dosc pomiatania i ublizania.Karina jak sie na kogos z mamusia i rodzinka na kogos uwezmie to jest juz wiadomo ze za chwile ta osoba nie bedzie pracowala.Brak slow

Stach

Czy jest powód, że tak cicho zrobiło się na forum?

ziomal

zatrudnia rodzine a za jego plecami kazdy chce rządzic.Za nadgodziny nie płaci, jego żona z biedy wyszła i traktuje ludzi ja śmieci.Ludzie pracują w zimnie i mrozie po 260 godz miesiecznie i jeszcze problem.Obóz pracy

PRACUŚ
@ziomal

NIE PRAWDA PRACUJĘ TAM OSIEM LAT I JEST SUPER.WSZYSTKO NA CZAS.OBY WIĘCEJ TAKICH FIRM NA RYNKU GNIEZNIENSKIM.

Ziomal
@PRACUŚ

O tak jest super wszystko na czas! a co jest na czas oprócz wypłaty? Przecież tu nic nie ma nawet butelki wody. Żenada

Hanna

@FIX. czyli Ty masz neutralny stosunek do pracy w firmie "Alwin" PPHU Krzysztof Alwin? A czy ten stosunek pozwala Ci polecić pracę w firmie? Uważasz, że to jest powód tych złych opinii?

FIX.

PRACA JAK PRACA .WSZEDZIE TRZEBA PRACOWAC ZEBY ZAROBIC . NIECH CI WSZYSCY KTORZY TAK ZLE SIE WYPOWIADAJA NAPISZA JACY Z NICH FACHOWCY W TEJ BRANZY I CO TERAZ ROBIA , ZA ILE I W JAKICH WARUNKACH . WIELU Z NICH NIE MIALO POJECIA O PRACY PRZY SKORACH TAK ZWANI FACHOWCY Z ULICY . ZAPLAC IM PO 5000 ZL . NA KONCU I TAK NAPISZA OPINIE < ZLE , ZA MALO , CIEZKO ITP.

Hanna

Jak oceniacie pracę w "Alwin" PPHU Krzysztof Alwin? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków pracy. Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

Niewolnik
@Hanna

Pracowałem w tej firmie. Nie polecam. Traktuje ludzi jak roboty a żeby nazwać rzeczy po imieniu to po prostu jak "śmieci " ta firma wykorzystuje ludzi. Nie obchodzi go nic na temat swoich pracowników tylko"pieniądze".

ola

ile kobiety mogą tam zarobić czy ktoś je wstanie napisć , i po ile godzin się tam pracuje , co z weekendami

Niewolnik
@ola

Od poniedziałku do soboty. Po 10h i w soboty 8h. Kobiety zarabiają średnio 2200/2500zl jeśli jesteś 58h w tygodniu przez cały miesiąc premia 200zl

Hanna

@ola rozmowy o zarobkach są trudne, bo często zależą od doświadczenia, kwalifikacji pracownika, więc ciężko będzie Ci odpowiedzieć. Ewentualnie może jakiś pracownik "Alwin" PPHU Krzysztof Alwin poda widełki. Ale najlepiej takich informacji szukać na rekrutacji.

ziomal

a jak myslisz?odpowiednią premie dostaje to siedzi cicho,A gdyby cicho nie siedzial to i by roboty nie mial.Reka reke myje,Ale slyszalem ze nie dlugo odpowiednie instytucje sie tym zajmą,tym calym śmierdzacym zakladem

KOLES

odp.do Łukaszenko.Gdzie jest Sanepid i PIP?Smród na zakladzie,agregad non stop sie dymi i ludzie sie zatruwaja a behapowiec nie reaguje i zaciera wszelkie slady..Porazka ten zakład

Łukaszenko

Ta firma nadaje się do zamknięcia, gdzie jest PIP gdzie sanepid, to jest chore a ludzie którzy tam pracują są baranami że dają się tak rucha.....

Łukaszenko

skoro zastanawiasz sie, czy sa platne nadgodziny to na kit sie wypowiadasz? Widocznie tam nie pracujesz skoro nie wiesz!!! Wyplata zawsze na czas, ani dnia spoznienia a wiara ponoc nie narzeka. Wiec jesli nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj

gryz

odp.do pseudo Kaji.Premie to tylko Ty chyba dostajesz bo jestes z rodziny.Słyszałem ze za nad godziny ludziom nie płaci.I gdzie tu sprawiedliwosc?

Robert Kus

Ludzie, chyba wam sufit spadł na głowę! Pracowałem u gościa 7 lat i żeby rok miał 450 dni to by temu panu idealnie odpowiadało. Oczywiście wszelakich świąt i niedziel ten pan nie uznaje i pracujemy najkrócej od 6 do 17.

KOLEGA Z PRACY
@Robert Kus

PO CO TAK DŁUGO SIEDZIAŁEŚ.TRZEBA BYŁO ZAŁOŻYĆ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ I POKAZAĆ IDEALNĄ FIRMĘ.PAMIĘTAJ TA KROWA KTÓRA KRZYCZY MAŁO MLEKA DAJE.CHŁOPIE WIĘCEJ OPTYMIZMU NA TEN NOWY ROK,BO JAK CIĘ ZNAM TO TYLKO JĘCZENIE I PŁAKANIE.

Pan Alwin jest bardzo dobrym, szczerym i co najwazniejsze UCZCIWYM pracodawca. Wyrozumialy i umiejacy rozmawiac z pracownikiem. Najlepszy Przedsiebiorca w Gnieznie.

Zostaw merytoryczną opinię o "Alwin" PPHU Krzysztof Alwin - Gniezno

"Alwin" PPHU Krzysztof Alwin
1.3/5 Na podstawie 105 ocen.
  • ul. Wawrzyńca Surowieckiego 48
    62-200 Gniezno