Opinie o Netmaks w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Netmaks. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Netmaks o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netmaks w Sosnowiec

jwsh

Zarobki nie przekraczają tys. złotych....czyli do minimalnej krajowej trochę brakuje.. Stracisz pracę - nie dostaniesz zasiłku...

jwsh

Ojej Telemarketer w Netmaks to ostatnie ogniwo w łańcuchu pokarmowym np. dżdżownica...:) Można go wywalić w każdej chwili bez podania przyczyny... Zajęcie marnie opłacane - nie sprzyja rozwojowi... Zarobki nie dobijają do tys zł.... Rodacy nie wracajcie z emigracji... nie ma poco..:)

halliburton

sprzedaż bezpośrednia jest za pośrednictwem call center, ale to trochę co innego niż infolinia, która z kolei tylko odpowiada na pytania - taki helpdesk czy tam support - więcej się jednak sprzedaje w salonach, bo tych osób jest więcej, poza tym produkt zyskuje przy bezpośrednim kontakcie z klientem - a co do socjalu, to był w socjaliźmie :P :P a poważnie, to są te refundacje, o których już ktoś pisał, opieka medyczna, multisport, jak chcesz to możesz wziąć komputer (laptop) i komórkę, nie wiem jak z autem, ja nie dostałem

Bielecka

NetMaks nie posiada przedstawicieli poza zarządem, chyba że to ten organ miałeś na myśli? Czy mówisz o salonach sprzedaży? Nie wiem, jak zarabiają specjaliści operacyjni, a telemarketerzy to już wcale i nie będę się za kogoś wypowiadać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Netmaks? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
szybkobieżny jednorożec

nie chce sie po prostu przedstawiac z imienia i nazwiska, ok? nie handlowym, bardziej w strone hr, a precyzyjniej mowiac, szkoleniowym i bynajmniej nie robie sobie z nikogo jaj

Ofeliac

No cóż jeżeli chodzi o transport, to nie można liczyć raczej na autobus zakładowy ale na samochody służbowe co dotyczy osób na stanowiskach kierowników, dyrektorów, koordynatorów, managerów, ich zastępców - co do innych to nie wiem. Przestańcie z tym Marksem :D

Immortelle

NetMaks, nie netMAKS i nie netmarks, niestety ciągle jeszcze pokutującą wśród młodych ludzi praktyką jest to, ze idąc gdzieś na rozmowę kwalifikacyjną, nie czytają dobrze nawet nazwy firmy. Czy idąc na randkę, tez nie znacie imienia swojego wybranka / wybranki?!

szybkobieżny jednorożec

nie wiem czy to moge nazwac dzialem, bo jestem w pionie :D

tonio

anonim - 2013-09-11 18:31:27 To jako kto pracujecie Wy? Bo rozumiem, że pracujecie w netmarks. W ogóle telemarketerzy sprzedają, czy tylko omawiają na spotkania?właśnie, bezpośrednia sprzedaż czy tylko pozyskiwanie potencjalnie zainteresowanych?

anka

szybkobieżny jednorożec - 2013-09-13 15:08:46 po kilkunastu juz tygodniach pracy moge wam napisac, ze atutem firmy (Milmex = Netmaks, bo widze, ze ktos ma jakies dziwne watpliwosci...?) jest przesympatyczny zespol ludzi i klimat, jaki panuje w pracy, chociaz lokalizacja w SPNT nie jest specjalnie dogodna do dojazdow :( jak w kazdej firmie, o swoje trzeba walczyc, jednak osoby zdolne i przedsiebiorcze z pewnoscia beda zadowolone - z auta sluzbowego akurat dobrowolnie nie korzystam, bo mam swoje, ale juz opieka medyczna i przywileje przydaja sie bardzo :-) polecam, chociaz nie na 6 gwiazdekjakie auto? :o na jakim jesteś dziale?

Bielecka

kiepsko świadczy o Was pytanie "co ma wspólnego..." - NetMaks to tylko marka handlowa, składając papiery do jakiejś firmy, warto się dowiedzieć o jej nazwę

Bielecka

Ofeliac - hahaha też dobre ;-) Tak pracowałam. Gdybym pracowała nadal, nie wypowiadałabym się na tym forum. Jeśli jest Pan (Pani?) zainteresowany działem, to była to księgowość / controlling. Pozdrawiam.

Ofeliac

Nie pracuję i nie pracowałam w NetMARKS - może najpierw nauczcie się pisać nazwę firmy, jeśli chcecie się w niej zatrudnić!

mateo350

ta firma net maks to jakas kpina w grudniu nie było internetu 7 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora)

Bielecka

Wybacz, ale się nie wypowiem konstruktywnie na temat pracy telemarketera, bo to dla mnie strasznie niekonstruktywne zajęcie, jeśli jednak chodzi o pracę w Milmexie, to godziny można ustalić sobie dowolnie z przełożonym (większość osób pracuje 9-17 lub 10-17), podobnie jak pracę w home office. Stopień trudności jest chyba normalny, zależy od stanowiska. Zdywersyfikowane zadania i dobrze, kiedy masz szeroką wiedzę, którą lubisz się pochwalić ;-)

ioio

Master of Disaster - 2013-09-11 15:48:22 Nikt nic nie pisał o takim stanowisku, bo ci, co pracują jako telemarketerzy, nie wypowiadają się na forach internetowych :Dto fakt, zazwyczaj są tak zrezygnowani i zniechęceni, że brak im sił i chęci by się udzielać na forum. smutna prawda.

Master of Disaster

adam

jeszcze raz zapytam - 2013-09-10 23:45:35 mam pytanie do osób zorientowanych, mianowicie jak wygląda praca jako telemarketerka w netmaks? chodzi mi o warunki finansowe, godziny pracy, stopień "trudności" itp. proszę o konstruktywną odpowiedź :) tu ci nikt nie odpowie, tacy to ludzie w tej firmie...

jeszcze raz zapytam

Zostaw merytoryczną opinię o Netmaks - Sosnowiec