Opinie o ROMEX ROMAN TRĄBAŁA w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ROMEX ROMAN TRĄBAŁA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ROMEX ROMAN TRĄBAŁA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROMEX ROMAN TRĄBAŁA w Skoczów

Mr Nowy wpis

Ogólnie nie jest źle co prawda mogło by być lepiej ale nie ma co narzekać jak ktoś chce pracować to da się zarobić a takich co po pierwszym miesiącu chcieli by zarobić 10 000 zł jest pełno trzeba czasami trochę potu wylać żeby coś więcej kapneło

... Nowy wpis

Ty masz swoje racje @!!!!! a firma swoje najwidoczniej to co Tobie się nie podobało nie podlegało reklamacji u firmy...pewnie wszystko było tez zawarte w umie

!!!!!!!!!!!! Nowy wpis

Firma katastrofa!!!!! tynkowali mi dom i wcale nie jestem zadowolony opinie mieli dobrą ale teraz to co robią to jest żenada.Oszukują na metrach i kombinują z materiałem.Nie uwzględniają reklamacji!!

deko Nowy wpis

ta firma to masakra nie polecam wylewki po rogach odchodzi robią na odperdol aby kase zabrać

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ROMEX ROMAN TRĄBAŁA? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
jano

Wyzysk za marne pieniadze ! Nie polecam

!!!

Co to za firma?! Wszyscy ja znaja ale nikt o niej dobrze nie mowi a szef to arogancki sknerus.

prawda

To prawda wyzysk za marne pieniadze to jest (usunięte przez administratora) a nie firma

jak

Nie ma co chwalic max 2500 na miesiac przy ponad 200 godzinach to ok 12zl /h oczywiscie bez umowy jak chcesz umowe to odlicz jeszcze 600zl i zapierdol jak cholera

chetny

Mam pytanie ? Skoro tak chwalisz to moze napisz jaki uklad jest na wylewkach bo dzwonilem i troche nie zgadza zgadza sie z zeczywistoscia

bikb

Widze ze Romek sie rozpisał bo jaki zadowolony pracownik by pisał na tym forum hehe. Ale tonący wszystkiego sie złapie.Powodzonka

re obrim

"Haha"ty chyba nie wiesz o czym piszesz, ale masz do tego prawo piszesz opinie tuz po skonczonej pracy . Wez urlop platny bo taki sie nalezy i odpocznij bo strasznie majaczysz

:-)

Wiele nie ma do zarzucenia bo praca w sezonie jest i pieniadze tez na czas raczej sa. Jezeli pracownikowi nie zalezy na normalnej umowie o prace na caly etat i bez wyplacanego urlopu lub L4 to jest ok. Ja pracowalem 4lata mialem 10dni wolnego i 4 dni chorobowego z czego wykozystalem tylko2 bo terminy cisły. Oczywiscie wszystko nie platne. Jako brygadzista mialem przywilej po roku pracy na czarno dostac umowe na pól etatu. W ostatni dzien mojej pracy firma miala kontrole z PIP-u i trzeba bylo podpisac zalegle papiery kiedy sie nie zgodzilem to szef zaproponowal mi wyplate wszystkich zaleglosci. Niestety na drugi dzien juz o tym zapomnial. Pozdrawiam

jaco

Nie ma szans na umowe. A stawki bez zmian. Nie polecam tej firmy jako pracodawca i wykonawca

jagger

no 4 zł tam miałem, zrezygnowałem po tygodniu

fizol
@jagger

jagger wypisujesz bzdury ze zarabiałeś 4zł/h wcale tak nie jes pan Romek jest bardzo sprawiedliwym pracodawca ja dostałem 6,25zł/h i nawet umowe dostałem.Nie szkodzi ze na 1/8 etatu i bez zadnych praw czyli urlop lub L4.Ciesze sie ze do emerytury musze jeszcze popracowac ok 380 lat.

pytanie

JÓZIO - 2012-11-11 20:06:22 JAK TAK PISZESZ PORZEDNIKU TO SIE PRZEDSTAW BO JA PRACUJĘ W TEJ FIRMIE I NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU Z WYPŁATĄ A GODZINY JAK GODZINY CHCESZ ZAROBIĆ TO TRZEBA TROSZKE PODCIĄGNĄĆ NA GODZINACH, TYLKO LENIWE [usunięte przez moderatora]TAK WYPISUJĄ JAK SIE NIECHCE PRACOWAĆ TO SIE NA FORUM BZDURY WYPISUJE!!!!JÓZIO a czy masz odprowadzane składki na ubezpieczenie emerytalno rentowe, pracujesz legalnie a nie na umowę tzw (śmieciową) więc nikogo nie oczerniaj na tym FORUM.

JÓZIO

JAK TAK PISZESZ PORZEDNIKU TO SIE PRZEDSTAW BO JA PRACUJĘ W TEJ FIRMIE I NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU Z WYPŁATĄ A GODZINY JAK GODZINY CHCESZ ZAROBIĆ TO TRZEBA TROSZKE PODCIĄGNĄĆ NA GODZINACH, TYLKO LENIWE FRAJERY TAK WYPISUJĄ JAK SIE NIECHCE PRACOWAĆ TO SIE NA FORUM BZDURY WYPISUJE!!!!

ndst

szef [usunięte przez moderatora] płaci marne pieniadze i w dodatku ma problem z wyplacaniem. Pracownicy cioraja od switu do nocy dostajac jalmuzne,ktore nie wystarcza aby utrzymac rodzine.

Witek P

firma solidna i rzetelna ale jak zawsze znajdzie się jakiś leniwy pracownik który psuje opinię i renomę narażając pozostałych kolegów na utratę stałych dochodów. jako klient robili mi wylewki i tynki POLECAM.

lucy

A MÓJ MĄŻ PRACUJEW TEJ FIRMIE OD PÓŁ ROKU I BARDZO SOBIE CHWALI.SZEF KONKRETNY JAK TRZEBA ZALICZKE TO DA.JAK SIEKOMUŚ NIE CHCE PRACOWAĆ TO POTEM WYPISUJE TAKIE OSZCZERSTWA...

pytanie

Nie najlepsza opinia, a jakieś konkrety?

Zostaw merytoryczną opinię o ROMEX ROMAN TRĄBAŁA - Skoczów

ROMEX ROMAN TRĄBAŁA
  • ul. Pierściecka 28