ES SYSTEM K SP. Z O.O.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ES SYSTEM K SP. Z O.O.

jedyna normalna firma w okolicy

Kik

Pan końca tygodnia jest od podpierania ściany z telefonem w łapie

Pioter94

A kiedy będą jakieś premie wielkanocne?

Maciej Nowy wpis
@Pioter94

Jak zmienisz firmę :)

Sss Nowy wpis
@Maciej

Ta firma Żydzi na wszystkim żeby pracownik jak najmniej dostał min. premii

Michau Nowy wpis
@Pioter94

Premia do obowiązków.

OZ Nowy wpis

Pojawiła się praca dla specjalisty ds księgowości jeszcze ważna do końca marca. Gdybym się dostał to jako nowy pracownik muszę przepracować przynajmniej rok żeby dostać premie? Wiem że ktoś pisał że na Wielkanoc nic nie ma ale może jest na koniec roku? To komu się wtedy należy jakby dawali?

Wiola

Chciałabym się dowiedzieć jak pracuje się przy obróbce szkła, ile wynosi przerwa na posiłek?

TN
@Wiola

Sam nie mam informacji, a też jestem zainteresowany. Wiecie jakie ubrania ochronne zapewnia firma do obróbki szkła? I jak praca jest związana z tak niebezpiecznymi tworzywami, to sa regularne szkolenia bhp np. raz na rok?

@TN

Szkolenia? Zapomnijcie o jakich kolwiek szkoleniach! Ta firma nie inwestuje w pracownika! Jak chcesz się szkolić to na własny koszt i tyle

Wiola

Chętnie dowiem się jak coś na temat pracy przy obróbce szkła na nowej hali? Warto przenieś się z innej pracy?

Huu

A na papieroska można wychodzić kiedy się chce??? Czy raczej jest zakaz???

Lisior

20 min na jedzonko i wracasz do pracy, co myślałeś że godzinka ? :D

Lisior
@Wiola

I uważaj że Marcinka B. Bo to cwaniak i konfident z wielkim ego i gębą, myśli że jest najmądrzejszy :D

marek

Nic w tym zakładzie się nie zmienia, zamiast, stawiać na młodych ambitnych, to jest parcie na osoby w podeszłym wieku z lewymi grupami. Nie warto, byłem i tylko czas straciłem.

Lis z lakierni
@marek

Standardowo:)

11 lat

Cy potszebyetie operatora po zespoleniu szkla?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Kiedy w końcu zostanie zmieniona ta premia?

jurek

Zakład super, obecne zmiany na ''+" nareszcie zawitała w progi firmy osoba z kompetencjami, pan Radosław wyprostuje to niedouczone kolesiostwo. Z niecierpliwością oczekujemy nadchodzących zmian, osoby nie zainteresowane prosimy o udanie się do kadr, (jak są ambitni i odważni do zmiany pracy) ale raczej nie....

Pioter

Jaka lista? Jeszcze o tym nie słyszałem :/

@jurek

Jak będzie za bardzo chciał zmienić to się z nim pożegnają :D

Myślicie że przyjdzie nowy kierownik i od razu zmieni wszystko i poprawi? Tak to nie działa , potrzeba czasu i cierpliwości ,gdy wszystko od razu chciałby zmienić pozytywnie dla nas i zmienić pewne rzeczy na magazynie to pewnie szybko byśmy już go nie zobaczyli, ponieważ nasz Prezes Andrzej szybko zrobiłby z nim porządek, także cierpliwość i powinno być lepiej ale na to trzeba czasu ;)

Lisu

Hahah tam już było tylu poprawiaczy ulpeszaczy i mało co się zmieniło, jak ma być dobrze to zmiany muszą iść od góry, ale i jest dobrze jak jest więc nic się nie zmieni.

baba jaga

Kiedy w końcu skończy się ta różnica w pensjach ludzi produkcyjnych, powinni zrobić tak jedna ---reklamacja i premia montażowa zabrana. Trzeba być świadomym co się wykonuje i na dodatek prawidłowo.

BG
@baba jaga

Serio, są różne pensje? W wiecie skąd taka różnica? Może to różnica ze względu na staż pracy w firmie lub posiadane kwalifikacje? I jaka jest różnica w tej kasie, to jest wielkość mniej więcej 200 zł, czy więcej np. 800 zł?

Mc
@BG

Premia zależy od tego na jakim dziale pracujesz. Jeśli na tzw montażu to masz podstawę plus premie od 3.5 do 5.5k. jeśli nie wyrobicie normy to premii brak. Na pozostałych działach stawka godzinową plus premia jakieś 25% tego co montaż ale tu nie ma wymogu wyrobienia minimum, tylko wtedy masz np 400zl premia.

Witam
@Mc

Co ty za brednie wypisujesz przecież 25% nawet od tylko 3,5 tysiąca to jest ponad 800 zł 400 zł to jest ledwo ponad 10% i ludzie zgadzają się na takie wałki?

Mm
@Witam

Premia od przerobu, jeśli montaż nie uzyska premii 3.5k wtedy pozostała część dostaje premie od ilości wyprodukowanych urządzeń.

Witam
@Mm

Okej a ile wtedy dostaję montaż jeżeli pozostali od ilości urządzeń?

XK

Teraz, czyli do kiedy zrównali stawkę? I wiadomo, dlaczego firma to zrobiła, dlaczego nie uwzględnia kompetencji, stażu pracy? Chodzi o jakieś oszczędności? Hmmm może firma chce to jakoś rekompensować premiami i będzie większa kasa za staż, uznaniowa itd.?

@baba jaga

Dawno dawno temu była jednakowa premia dla wszystkich,.ale coś komuś odwaliło i rozdzielili premie dla plebsu i dla prezesów :D

Mika

Na początekn 3 miesiące i 26 zł brutto +premie. Co powiecie na ten temat? Jak często są premie i od czego zależą?

Sss

Dokładnie tylko że wyrównali do 27zl brutto każdemu, i chodzi o to że ktoś co przyjął się np 3 miesiące temu ma taką stawkę co pracownik robi 5 lat np. Premia może być w miesiącu 1000 zł a w następnym np 400 zł więc według mnie powinna być premia minimalna jakąś ,a reszta taka jaka wypracujemy sobie sami na produkcji. A jeśli chodzi o podwyżki to to powinny być adekwatne do stażu pracy i co sie robi na jakiś dziale, chodzi o odpowiedzialność

marek

Elektrycy premia 3,5tyś (nie trzeba nic wiedzieć, trzeba udawać że się zna, mieć siłę w rękach, za dużo nie myśleć.

I co zrobią? Pewnie nic, wyrównują każdym do 27 zł , i co dalej? To nawet nie jest najniższa krajowa..

Adaś

Ok. A co Cię przekonało by wyrazić tu swoją opinię i dlaczego akurat "OK", a nie "ale jest SUPER!"? Kasa z tego, co niedawno pisano, to 26 zł brutto / godz., a do tego jest też premia uznaniowa. Często wpada i ile może ta dodatkowa kasa wynieść?

julia
@Adaś

od stycznia 2024 najniższa stawka godzinowa 27,70 brutto

marcin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Kiedy aneksy do najniższych stawek godzinowych?

Kkkk

Jaka sytuacji jest teraz w firmie? Jak z wynagrodzeniami, premią, jak szefostwo, admosfera.

Tt

Czy od nowego roku będą jakieś podwyżki ?

Amelia
@Tt

Oooo dobre pytanie. Zastanawiam się nad wysłaniem cv i tez tak zastanawiam się, czy będą więcej płacić. A był w firmie jakieś głosy ostatnio, że będą te podwyżki, czy to tylko takie gdybanie na forum? Ktoś coś obiecywał w tej sferze? I czy jak są podwyżki, to wszyscy pracownicy je dostają, czy raczej tylko konkretne osoby lub działy?

Dyrektor Marcin
@Tt

Tak, podwyżki ilości wymaganych do złożenia urządzeń. Pozdrawiam

CU

Widzieliście to ogłoszenie z robotą dla Magazyniera w Jasinie k/Swarzędza? Tak się składa, że mam wymagany rok doświadczenia w tego typu prac ale nie posiadam uprawnień na wózki, choć umiem je obsługiwać. Jak myślicie, mogą mimo to mnie przyjąć? I jak jest z kasą, idzie fajnie zarobić?

Co to dzieje się w tej firmie? Czemu zwalniaja ludzi? Mało pracy?

Łukasz
@Paweł

Pracy sporo, a ludzi jeszcze więcej.może dlatego ??

@Paweł

Niestety jako pracownik z 10cio letnim stażem mogę stwierdzić że jest coś takiego jak sezonowość zamówień. Od kwietnia do września zawsze jest ich mnóstwo, także są przyjęcia a zimą z reguły zamówień jest 30% mniej no i redukcja.

@Mac

Dodam też, że to świetna okazja do zmiany zasad premii/obniżenia jej, nie dawania noworocznych podwyżek, zwolnienia osób niewygodnych/leserów. :)

DI
@Mac

To jeśli potrzebują większej ilości pracowników w sezonie, to zatrudniają ich tylko na niego? Czy umowy dostają na dłużej, a później jest problem? Na jakiej zasadzie robią redukcje? Czy po prostu zwalniają kogo popadnie? Daj znać, bo może w przyszłym roku tam zaaplikuję...

XA

Ten wątek o podwyżkach i podaniach to dotyczył tych takich indywidualnych, tak? a co z inflacyjnymi? Jakie macie przewidywane od tego nowego roku? są po prostu oferty na takiej stronie, mnie interesuje praca w dziale zakupów. Gdy teraz się przyjmę to na jakiej stawce? i czy opisze mi ktoś aktualna rozmowę żebym wiedziała z czego się przygotować?

Wadowicka bestia

serdecznie odradzam. Niejasny system udzielania premii i niska podstawa.

qwerty

Spróbuję swoich sił aplikując na stanowisko elektryka, akurat jest rekrutacja otwarta. Umowa o pracę jest, a jak z finansami? Zarobi się ponad 4 tysiące? Ludzie faktycznie są młodzi a zespół pracowników zgrany?

@qwerty

Ponad 4 tysiące brutto jak najbardziej powinno się udać zarobić.

Antosia
@Mac

Super, a po jakim czasie można oczekiwać podwyżki? Te 4 tys zł jest kasą startową? Jakoś po 3 miesiącach czy po pół roku dadzą podwyżkę o kilka stówek? I czy jak elektryk we własnym zakresie robi szkolenia, to i wtedy pensja rośnie wraz z kwalifikacjami??

Ktoś.
@Antosia

Sama możesz robic szkolenia i zmienić pracę a nie tam pracować. Podwyżka po pół roku.. Dziwnie to brzmi ale na odpowiedź o podwyżkę czekasz pół roku albo i więcej. Po tym czasie dostaniesz oszałamiające 1zl brutto podwyżki i jeszcze się ciesz ze dostałaś. Powodzenia

Bogusia
@Ktoś.

Serio, pół roku czeka się na odpowiedź o prośbę o podwyżkę? Ale to co, składa sie podanie i podwyżkę zaraz po zatrudnieniu i wtedy po pół roku jest szansa? Ale jeszcze, do kogo trzeba wnioskować o podwyżkę? Do przełożonego, czy do Hru czy do kogo?

Hehe
@Bogusia

Pierw składasz swoje podanie o podwyżkę do brygadzisty, on pisze opinie na Twój temat, następnie trafia do kierownika działowego, on robi dokładnie to samo i z jego rąk trafia do głównego kierownika przy czym on decyduje po około roku czy da Ci 0,5zł podwyżki czy 1zł. Też często ktoś zapomina podać komuś i tak wychodzi zdziwienie, że podanie gdzieś się zapodziało. Nie liczyłbym na duże pieniądze w tej firmie, obrót mają ogromny przy czym CoViD im w tym pomógł tylko panuje wyzysk. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o ES SYSTEM K SP. Z O.O. - Wolbrom

• Jak się pracuje w ES SYSTEM K SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ES SYSTEM K SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES SYSTEM K SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ES SYSTEM K SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ES SYSTEM K SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ES SYSTEM K SP. Z O.O.