Opinie o Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu w Zamość

Roma Nowy wpis

Cześć, widziałem, że informatyka szukają do siebie. było napisane, że podstawa zaczyna się od 6 600 zł. jakiś staż wpływa na podwyżki? i czy są może premie? nie widzie ich w opisie po prostu a chce się rozeznać

Mieszkaniec Zamościa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Może i transport to mają ok, ale obsługę zarówno wulkanizacji jaki i dyspozytorni to nieuprzejma, robić im się niechce dotyczy to pracowników będących na stcji obsługi w dniu 12.04.2020 po godz. 17. Niedość, że nieroby to mniemanie mają o sobie jakby niewiem kim byli. Ale pewnie zadużo zarobili za reklamy i robić im się nie chce. Wymiana opon będzie coraz mniej ludzie zakładają wielosezonówki i nie potrzebują wymieniać.

Dzień dobry. szukam pracy u nas w Zamościu jako informatyk, mam już 3-letnie doświadczenie w branży transportowej. Na stronie MZK widziałem, że dział IT funkcjonuje tylko nie jestem pewny czy tylko jedna osoba się obecnie w nim zatrudnia? Zastanawiam się czy warto złożyć dokumenty

Do teraz warunki kierowców można uznać za super, tak jak ktoś je kiedyś opisywał? Zastanawiam się czy podobnie może być z mechanikiem teraz, aktualnej oferty dla niego nie mam, na autobus właśnie szukają, ale wiem, że wcześniej również rozglądano się za kimś do ich naprawy. Wiadomo czy w tym roku będzie w ogóle ktoś do tego potrzebny?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko KIEROWNIK WYDZIAŁU UTRZYMANIA MIASTA.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Łucja

Póki co kierowców nie szukają, ale czegoś tu nie rozumiem, więc zapytam Was. @Siofer pisał o najniższej krajowej w 2021 roku. W tym samym roku szukali kierowców i prezes mówił mediom lokalnym, że płaca jest powyżej najniższej krajowej. A w komentarzu ktoś pisał, że najniższa i do tego 200 zł wpisane w nią jako premia, której można nie dostać (co jest nielegalne). Czyli potwierdził Siofera słowa. To jakim cudem 60 kierowców nie rzuca pracy w MZK? Skoro nie szukają to chyba pracujecie i nie narzekacie?

Łysy
@Łucja

Hmm, dziwne trochę to wszystko, bo jakiś czas temu szukałem kierowcy do pracy (do firmy w której ja pracuję), a że znam tam kilka osób to oczywiście dałem im znać. I okazało się, że tam niesamowity dobrobyt jest. Zarobki super, premie, bony , talony i inne szaleństwa... To więc o co chodzi, kto tutaj pierdoły opowiada??? Prezes pewnie tak , bo taka jest rola prezesa żeby zachwalać, ale po co pracownicy???

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu prowadzi rekrutację na stanowisko Mechanik Samochodowy. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

10zat

Prezes MZK to nauczyciel od wuefu zna się na sporcie na piłkach ipt ale to dobry kolega prezydenta miasta więc dla kolegi dał pracę.

Siofer

Praca w MZK jest żenująca co nie zrobisz to twoja wina i minus z wypłaty (żeby było jeszcze z czego odejmować najniższa krajowa ????) czas pracy to padaka linie z 5 godzinna przerwa co mają robić ludzie dojeżdżający po kilkanaście kilometrów w tym czasie? Ogólnie to nie polecam lepiej na budowie tyrać przynajmniej wiesz za co w porównaniu do jazdy z ludźmi za odpowiedzialność w miejskich powinno być lepiej płacone nie pozdrawiam tych z góry!

Pasażerka
@Siofer

Najpierw to niech się kierowcy dobrze wyszkolą bo co niektórzy jeżdżą jakby wieźli kartofle a nie ludzi za prezesa Litwina miało to lad i porządek teraz to mzk zeszło na psu i tych co zatrudniają to ludzie z łapnki

Teresa
@Pasażerka

Hm skoro taki zarzut o tych szkoleniach to z ciekawości zapytam pracowników czy firma gwarantuje szkolenia/ uprawnienia w ramach umowy?

ja@gmail.com

Witam, Chcę podzielić się swoją opinią na temat zmiany w kursowaniu linii nr 3 z dniem 11 października 2021 -- wprowadzono korektę w kursowaniu autobusów na linii nr 3. Rano był kurs autobusu linii nr 3 o godz. 7.16 rano z przystanku dworzec PKS. O tej godzinie codziennie dojeżdżałam do pracy do przystanku Sitaniec rondo. Tym kursem jeździło bardzo dużo pasażerów, głownie dorośli do pracy oraz młodzież do szkół. Teraz żeby zdążyć na godz. 8 do pracy muszę wyjeżdżać o godz. 6.56 z przystanku Dworzec PKS i autobusem jedzie 4-6 osób - przez całą drogę do ronda. - autobus jedzie prawie pusty, pomijając tro, że przyjeżdżam do pracy na 45 minut przed godz. 8.00 Natomiast kursem następnym - o godz. 7.33 - nie da się jechać - trudno wsiąść - tyle jet pasażerów - głównie dorośli do pracy oraz młodzież do szkoły. Nikt nie patrzy na to, że autobus jest przepełniony, a cała młodzież - i nie tylko - podróżuje BEZ MASECZEK. A co z zakażeniami????? Jak można było zabrać kurs z godz. 7.16?? Kto podejmuje takie głupie decyzję??? Nie można była poddać korekcie kurs z godz. 6.56 zamiast 7.16///?

Xd

Kierowca zamyka drzwi przed nosem i odjeżdża przed czasem

Maciej
@Xd

Zgłoś to lepiej bezpośrednio do zakładu, bo wątpię niestety że tutaj zaglądają. Taka dobra rada na przyszłość ;)

Kacper Głab

Polecam, mzk spóźnia się 16min. Jebac was

Paulina

Cześć, zerknęłam sobie na ostatnio dodane ogłoszenie o pracę w MZK w Zamościu i zauważyłam, że przy wynagrodzeniu podane są widełki od-do. Chciałabym się wiec dowiedzieć od czego jest zależna stawka? Czy doświadczenie ma na nią wpływ?

Niezadowolona pasażerka

Wczoraj w godzinach wieczornych jadąc linia nr3 po wejściu do autobusu środkowymi drzwiami okazało się, ze kasownik nie działa... trzeba było przejść do następnego i w tym czasie kierowca ruszył z impetem, ledwo co utrzymałam się na nogach pominę fakt, ze jestem w ciąży... na następnym przystanku wsiadły 3 osoby kontrolujące bilety- podczas gdy zwrocilam im uwagę, ze ciężko było skasować bilet np. chorej osobie, otrzymałam odpowiedz, ze takie rzeczy się zdazaja, a pan kontroler nie wiedząc o co chodzi rzucił się w moim kierunku zarzucając mi, ze kłamie... Ogólnie brak wyrozumiałości i (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!

Grażyna
@Niezadowolona pasażerka

Kierowca mógł Cię przecież nie zauważyć, dlatego też - jak ujęłaś - ruszył z impetem. Zastanawia natomiast zachowanie kontrolera biletów. A czy próbowałaś zgłaszać ten fakt komuś z Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zamościu?

Aga

Szkoda, że nikt z pracowników nie zagląda na ten wątek. Jakieś info o pracy?

Betina

Można było poinformować na przystankach ,o kursowaniu autobusów 26.12.2019 ? Czy to dla MZK w Zamościu zbyt trudne ? Czy każdy emeryt i inny użytkownik ,ma opowiązek grzebać po waszych stronach internetowych ? Żendada i (usunięte przez administratora)

Jasiek

Szkoda, że forum pracownicze jest okupowane przez klientów którzy nie czytają gdzie zamieszczają wpisy!!!

Kierowcy nie patrzą w lusterka że ktoś chce wsiąść , tylko zamykają drzwi i jadą (usunięte przez administratora)pajace, na egzamin się spóźniłem ,to nie pierwsza taka sytuacja że drzwi zamykają przed nosem ,NIE polecam

kierowiec

Kierowca. Praca na początek najgorsze autobusu że ręce bolą po całym dniu. Dużo zmian przyrywanych 3h jazdy 2-5h przerwa i 5h jazdy czyli tak od 5.50 do 18.00. Wynagrodzenie minimalna krajowa +- 200-500zl, o ile nie chorujesz lub nie podpadniesz bo tak to minimalna krajowa. Atmosfera w pracy to dno, dotarcie na podmianę kierowcy na lini we włansym zakresie. To te lepsze aspekty . Gorsze sprzedaż biletów i pilnowanie się z kasą i żeby mieć zawsze te bilety co trzeba.

Robert
@kierowiec

Czy rzeczywiście - poza stałą najniższą stawką wynagrodzenia - pracodawca nie oferuje innych dodatków dla zatrudnionych kierowców? Zastanawia mnie, czy wraz ze zwiększeniem stażu pracy w firmie Zakład Komunikacji Miejskiej wzrasta również oferowane wynagrodzenie? Byłeś może świadkiem otrzymania przez innego kierowcę podwyżki? Przedstaw proszę informację na ten temat na podstawie swoich doświadczeń.

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem!!!!!!!!

Jacek

Opinia jaka opinia Zona dostała mandat za skasowany bilet bo rąbnięta kanarzyca jest ślepa i nie zauważyła że jest skasowany pani kontroler nr służbowy nr 018 jest ślepa sprawę kieruję na policję jako próba wyłudzenia pieniędzy po prostu żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu - Zamość

• Jak się pracuje w Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042