Opinie o Sot Chochów w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sot Chochów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sot Chochów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sot Chochów w Chorzów

dor

Zgadzam się negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Warunki finansowe do zaakceptowania, sa benefity świąteczne, uznaniowe, mozliwość tańszych zakupów, ale "układziki itp" - ale specyficzne relacje PIP tego nie kontroluje. Kierowniczka myśli że wszystko jej wolno. Obstawiane stanowiska pracy "są swoimi ludźmi" lub tymi kto donosi. Gdy ktoś nie pasuje to ma piekło. Wyżywanie się na pracownikach przez częste swoje osobiste problemy, emocjonalne porażki w podbojach jest na porządku dziennym. W firmie przykłada wagę do integrowania się, wtedy mozna poznać kierownik z nieznanej ogółowi strony. Oluś brawoo. Znalazł sie ktoś odwazny o czym wszyscy juz dawno wiedzą jak wygladają zazyłe stosunki miedzyludzkie kierownik szaran, która mimo już swojego podeszłego wieku nadużywa swojego stanowiska, aż dziwne, że na tak negatywne opinie nie ma reakcji centali. Przestrzegam wszystkich - chociaż ogólnie panowie i tak mają lepiej ze strony kierwnik tego oddziału. Największym i chyba jednym problemem to jest właśnie kierownictwo. Zwykli magazynierzy oraz pracownicy biura są w porządku. Przez zachowanie kierownictwa można odbierać cały oddział jak i firmę źle. To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Jeśli ma ktos inne możliwości pracy to przestrzegam przed oddziałem chorzów sot.

Magda Nowy wpis

A na magazynie są dobre warunki pracy? Jak oceniacie ?

Lolek Nowy wpis

Czy warto starać się o pracę w firmie?

Marek Nowy wpis
@Lolek

jakie stanowisko ? Ja pracowałam na magazynie po 3 miesiącach dobrze się zarobi. Premia jest zaliczki też są. Jedynie że zimono, Kierownik Magazynu do dogadania. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . każdy będzie narzekać na coś

Łukash , spin, sia

Słuchajcie wszyscy mam taką propozycję dlaczego my wszyscy tutaj mamy być poszkodowani ? Czemu pozwalały na taka bezkarność ? Ja myślę że takie programy jak np Uwaga itd chętnie zainteresują się taka sprawa , proponuje również wywrzeć duży nacisk na centrale... Kierownictwo do wymiany zwlasza wiedźma i stary dziad.. mimo tego że tam pracować nie będziemy to w imię zasad rozwalić ten beton !!! Nie może być tak że normalny człowiek który chce pracować lubi to zajęcie jest piętnowany przez kogoś kto nadużywa stanowiska. Obłuda i fałsz od bratenu po kierownik jest skadnaliczna. Pani Bogusiu przedstawicielko i cała reszta , czas na ruch. Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) jako przedstawiciel praca fajną magazyn spoko ludzie ale biuro zgnilizna. Takie moje zdanie, ja nie zamierzam odpuszczać bardzo mnie nie fair potraktowali i zadrżą tam jeszcze posady , będzie ciepło :)

bazi Nowy wpis
@Łukash , spin, sia

A jak wygląda z kasą dla PH skoro tam pracowałeś?

Pracownik Biurowy

Pani z którą rozmawiałam ciągle wcinała mi się w zdanie, nie pozwalała nawet dokończyć wątku. Była wyniosła, nieuprzejma i widać jakie ma o sobie mniemanie. Źle wspominam. Nie polecam. Nie jest to z mojej strony zemsta tylko szczera i obiektywna opinia.

Czy to ważne jakie padły pytania, skoro w połowie odpowiedzi ktoś mi przerywał?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
Ble

Praca jak każda pracować trzeba. Nie jest źle zatrudniają na umowę . Na początek zlecenie jeżeli komus się chce pracować szykuje konkretne pozycje to zarobi. Nie jest źle

R

Prosze o podanie adresu email interesuje mnie praca ale mam sporo obaw i chce uzyskać inf. w kwestii ewentualnej pracy w oddziale Chorzów przez kontakt telefoniczny przez email. Z góry dziękuję za pomoc.

Cryss

Dno , kombinatorzy i amatorzy. Obłuda i fałsz. Każdy dzień zaczyna się od solidnego obgadywania, pozdrawiam cię Olu ciekawe czy szefowa wie co o niej mówisz... a swoją drogą ta stara .... jest najwiekszym problemem tej firmy no ale coż kryzys wieku starego. Nie polecam tam pracy, pracowaleam jako przedstawiciel handlowy i to jest tragedia wymagają cudów na kiju z niczego głupich nawet gazetek nie dają , a o wizytówkach możesz zapomnieć. Kierownik stary perfidny dziad ogólnie jedno wielkie nie uczciwe kolesiostwo takie moje zdanie !! OMIJA Ć

Przemo
@Cryss

Brawo ....dla handlowca za odwagę....szaran to dno tej firmy....stare babski z własnym charakterem i jeszcze gorszym wyglądem.

Ona
@Cryss

Potwierdzam. Zgadzam się w 100%. Szkoda, że kontrola PIP nie obejmuje stosunków międzyludzkich. Gdyby tak było- ten bajzel już dawno byłby zamknięty.

Xxl
@Cryss

Cryss podaj adres email interesuje mnie praca ale mam sporo obaw.

Chętny do pracy

Mam zamiar aplikować, trochę niepokoją mnie niektóre wpisy

Anqa
@Chętny do pracy

Rob Jak uważasz aczkolwiek opinie są jak najbardziej uzasadnione i prawdziwe

Kris

Dla własnego dobra i jako kontrahenci i pracownicy- trzymajcie się z daleka od tej firmy. Żal mi ich klientów. Nie wiedzą biedaku jakim kosztem (ludzi) otrzymują swoje towary.

Vendetta
@Kris

Nie długo się dowiedza wszyscy, poleca posady :) centrala będzie jeszcze wdzięczna nowe kierownictwo nowi ludzie większy zysk proste !

On

Warunki finansowe średnio-okej, jeżeli chodzi o czas: na magazynie nadgodziny, w biurze nawet ok natomiast w biurze pracy nie polecam: same "koleżanki". Najlepiej obrobić komu (usunięte przez administratora) Obgadać. Skrytykować. Nie polecam nikomu!!!!!

Raczej nastawieni są na ilość niż na jakość. Zero szacunku dla pracownika. Zgadzam się z wypowiedzią powyżej- układy to w tej firmie słowo klucz. Znajomi znajomych, ciotka brata matki, a kiedy pojawia się ktoś nowy- najlepiej obgadać za plecami. Masakra!!!

Dorota

Dno i kilometr mułu! Nie polecam nikomu. Ciężka praca, marne wynagrodzenie. Na magazynie balagan, samochody przeladowane, ciagle nadgodziny. A w biurze- układy, układziki, obgadywanie za plecami, fałsz. Dla własnego dobra- omijajcie to miejsce!!!

Magazynier Z Beraten'u

Firma to Dno i 10 metrów glonów ! z zewnątrz wygląda jak zakład karny a w Środku rzeczywiście nim jest , Ludzie trzymajcie się z daleka od tego miejsca !!!!!!!!!

wielki przekret

firma kogucik spier.... i ucykł... bez umowy przez 2 tygodnie..mniej niz zero nara

bomba

pracowałam w biurze kilka lat i atmosfera nie ciekawa, układy - układziki , związki, wyzysk i ponizanie, szczególnie p. kierownik (SOT Chorzów)

owca

A ja mam pytanie odnośnie pracownika biurowego, jak się pracuje w biurze czy też są takie wykorzystywania, jak z umową i wypłatami.

Tadek

Nie lubisz siedzieć w domu zatrudnij się w SOC-ie gwarantuje że będziesz Gościem w domu jak dobrze będziesz d.... lizał to może zarobisz 2000tyś...Pracowałem niestety 5 miesięcy we Wrocławiu .NIE POLECAM !!

chudy

bedziecie robic po 10 godzin za glodowa pensje a zmianowi to katastrofa i jeszcze obciazenia z wyplaty zycze wszystkim nowym milej pracy i placy hehehe

Zmianowy nocnej zmiany

robia 5 dziyń z rzyndy po 10 godzin i lotom wte i wewte jo sie zwolnia nara

jar777

sie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Sot Chochów - Chorzów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sot Chochów?

Kandydaci do pracy w Sot Chochów napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sot Chochów