Opinie o Europhone w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Europhone. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europhone o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europhone w Warszawa

xd Nowy wpis

Byłem kierownikiem salonu i szczerze żałuję każdej minuty spędzonej tam. Firma bardzo dobrze udaje pozytywną atmosferę, na wyjazdach firmowych przy wódce każdy jest miły i przyjemny. Wystarczy wrócić do salonu i mieć jeden gorszy miesiąc. Nawet nie musisz mieć gorszego miesiąca, mój przełożony nawet przy realizacji na 120% potrafił znaleźć coś, co mu nie pasowało. Ten człowiek kiedy jadł jogurt dawał mu do zrozumienia, że jest nim rozczarowany. Firma wiecznie stoi po stronie dilera, który nie wypłaca premii, albo molestuje pracownice. Generalnie szkoła przetrwania.

dawny manager

Pracowałem tak dość dawno ale wspominam jak najgorzej-chamstwo, zero podwyżek. masz siedzieć w pracy od 8 rano ,najlepiej do co najmniej do 20 wieczorem. Jak wychodziłem czasami 18-19 to ze strony kierownictwa padały uwagi typu co to już do domu tak wcześnie?Nic już bnuie masz do roboty? itp. ogólnie nie polecam-jeden wielki stress.

Marco Nowy wpis
@dawny manager

Tez tego samego doświadczyłem w tej firmie.

mart Nowy wpis

Współpracując kilka lat jako dealer usłyszałem od pewnej osoby "jesteś tak dobry jak twój ostatni miesiąc" , nieważne jak było ile się zrobiło to jestesmy tylko częścią łańcucha pokarmowego. Niedawno zakończyłem współpracę i powiem tak: im dalej tym lepiej - korpo i tyle.

Mariusz Nowy wpis
@mart

Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie, ale może mógłbyś doradzić jak przebiega rekrutacja. Widziałem dwa ogłoszenia o pracę na stanowisko przedstawiciel T-Mobile i specjalista do spraw sprzedaży w punkcie T-Mobile. Napisz, czy rozmowa kwalifikacyjna jest kilkuetapowa i czy trudno się dostać?

Zuzanna

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Europhone? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Lidia

@Nie taki diabeł straszy... czy powiesz coś więcej o warunkach pracy w firmie Europhone? Ile czasu trwał okres próbny? Na jakim stanowisku pracujesz? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

Nie taki diabeł straszy...
@Lidia

Konsultant.3miesiace. Warunki normalne kurcze ludzie. Jak się chce pracować to wystarczy wywiaxywac się ze swoich obowiązków i jest ok.

konsultantka
@Nie taki diabeł straszy...

Zgadzam się. Miałam na swojej drodze osoby, które narzekały tak, że innym się udzielało. Ale Jeśli ktoś ma w nosie jakiegokolwiek klienta przychodzącego do salonu, siedzi i tylko narzeka to jak ma zarabiać? Pieniądze z nieba nie spadają, trzeba sobie zapracować.

Lidia

@Były pracownikdlaczego dokładnie uważasz, że jest tam nie stabilne zatrudnienie? @konsultantka widzę, że jesteś zadowolona. Opowiedz coś więcej o plusach pracy w Europhone.

@Lidia

Jeśli ma się chęci do pracy to wszystko można. Jestem bardzo zadowolona, pracuję w Europhonie rok, rozwinęłam skrzydła. Liczy się podejście do pracy a nie nastawienie się tym, że ktoś napisał, że źle się pracuje. Jeśli miałabym polecać komukolwiek tę pracę to jak najbardziej POLECAM. :)

Madej

Cześć , napiszcie coś więcej o pracy kierownika regionalnego region PN-zach, lub salonów, czy realne cele, czy duża rotacja? Z góry dziękuję

AREK
@Madej

Madej wysłeś CV , dzwonił ktoś do Ciebie ? masz jakieś info ?

Lidia

@Nie taki diabeł straszy... dziękuję za Twoją odpowiedź. Obecnie firma Europhone poszukuje Kierownika salonu T-Mobile. W ogłoszeniu jest napisane, że zapewniają szkolenia wprowadzające, realizowane w ramach programu wdrożeniowego, który przygotuje Cię do pracy na tym stanowisku, rozwój zawodowy poprzez udział w cyklicznych szkoleniach produktowych, sprzedażowych. Czy ktoś myśli nad aplikowaniem do firmy?

Nie taki diabeł straszy...

Po okresie próbnym dostałem podwyżkę. Ok. Tylko stówę ale nie było z tym problemu. Regionalny bardzo spoko. Po kilku miesiącach złego słowa nie mogę powiedzieć . Coz chyba wszystko zależy na ludzi z jakimi pracujesz no i od tego czy chce ci się robić. PS tyrka nie w wwa

Lidia

@pracownikpracowałeś tam tylko jeden dzień. Skąd takie informacje za co był zwolniony poprzedni pracownik? Czy ktoś jeszcze mógłby pozostawić swoją opinię na temat pracy w firmie Europhone?

nie polecam

ABSOLUTNIE NIE POLECAM! Szkoda tracić czasu! Szukają ludzi za marne grosze, najniższa krajowa i nie masz co liczyć na więcej, a jak się zapytasz o podwyżkę to wylatujesz. Nie dla ludzi chcących coś sensownego z ambicjami. Obiecywać umieją niestety nic realnego.

@nie polecam

najniższa krajowa? na pewno w tej firmie pracujesz?

konsultantka

Jestem pracownikiem Europhone od kilku miesięcy i nie mam powodów do narzekań. Praca w przyjaznej atmosferze(oczywiście zależy na jaki zespół trafisz). Ktoś kto pisze takie opinie jak wyżej, myśli chyba, że będzie zarabiać 4tys siedząc za biurkiem i nic nie robiąc :)

#leszek (usunięte przez administratora) a nie stabilne zatrudnienie. Jeżeli zaczniesz narzekać na premie, które ciężko zdobyć bo plany są wyssane z palca to jesteś do zwolnienia. Nie polecam. Pracowałem i wiem, że więcej zarobisz w Biedronce.

leszek

To są jakieś plotki, których obecność tutaj nie rozumiem. Wydaje mi się, że najważniejsze w tym wszystkim jest tak, że pracodawca daje stabilne zatrudnienie.

nowa

Absolutnie nie polecam pracy ani współpracy z europhone, spółka nastawiona na wyzysk pracownika (marne pensje) i wycyckanie współpracownika. Gierki korporacyjne mają w jednym palcu, przypuszczam że się specjalnie szkolą w tym temacie.

szukam pracy

Może wypowiedziałby się jakiś obecny pracownik ta temat tej firmy? Jak jest? Nie wiem czy warto się fatygować na rozmowę, bo często gadają że będzie fajnie a później wiadomo jak jest? To może ktoś napisze z tych co pracują? Bo ci, którzy odeszli albo ich wywalili i mają wylewać pomyje to dziękuję! Więc szczerze proszę.

Widze ze Euro Phone juz nawet sam opinie sobie pisze hehehe:) Ja tam pracowalem i poczawszy od gornego szczebla do regionalnych to osoby ktore nie maja zielonego pojecia.Liczy sie im tylko premia ktora oni dostana Tmobile, dopoki plany sa robione jest ok, jak cos jest nie tak to jest zeszma...y. Jak przychodzile do tej firmy to czytalem opinie i sam sobie mowilem, ze to musi byc nieprawda bo kazdy kto odchodzi to nie napisze pozytywow tylko same negatywy.Teraz juz wiem ze trzeba zwracac jednak na to uwage.

eks pracownik

Europhne to mega zamieszanie... nie umieją wyciągać wniosków... w zeszłym roku niby prejeli innego dealera tmobile firme transactor a swoje punkty zamykają np otwock czy warszawa na ursynowie. kierownik regionalny nie jaki marcin k. się do niczego nie nadaje

jan

tragedia nie polecam

frogi

A ja tam wysłałem swoje CV. Mam nadzieję że rozmowa mi dobrze poszła. Powiedzieli ze zadzowonią czy są na tak czy na nie. Nie wiem stary gdzie ty byłeś na tej rekrutacji ale moja rozmowa trwała moze 30 min. Pytania byly sensowne i rzeczowe. Jak czytam twoj post to sobie myśle, że wylewasz żale bo zatrudnili kogoś innego a nie ciebie. A takie pytanie tez padło u mnie o te gwarancje ale ja słyszalem juz je na kliku innych rozmowach wiec to chyba standard chcą sprawdzic na ile jestes zmotywowany zeby tam pracować ja bym sie nie spuszczał nad takim tekstem

Zostaw merytoryczną opinię o Europhone - Warszawa

• Jak się pracuje w Europhone?

Zobacz opinie na temat firmy Europhone tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Europhone
2.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Forteczna 19A
    61-362 Warszawa