Opinie o INA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy INA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w INA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INA Sp. z o.o. w Wrocław

Czy pracownicy INA Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

MrNobody

Firmę polecam dla 18-latkow, na pierwszą pracę w życiu, każdy inny może poczuć się mocno zawiedziony. Ludzie przyjeżdżają do Drezna i następnego dnia wracają do Polski po tym jak od innych pracowników usłyszą fakty. A fakty są takie: w ogłoszeniach było napisane, że każdy dostaje bonus 1000 euro a dostaje jedna osoba, mieszkanie jest pod Drezem a magazyn Amazonu 30 kilometrów dalej, trzeba dojeżdżać na własny koszt prywatnymi samochodami. Praca po 12 godzin od 10 do 22, od wyjazdu z domu do powrotu. Generalnie najniższa niemiecka krajowa. O firmie INA mówią że to najgorsza firma, która jeździ dla Amazonu. Jeżeli chcecie zarobić 1800 euro na rękę to polecam Marsa albo Fast Parcela.

Matthew
@MrNobody

Mozesz powiedziec cos wiecej o pracy w fast parcelu? Zamierzam sie wybrac wlasnie na dniach...

Robol Nowy wpis
@Matthew

Nie polecam, pieniędzy nie ma na czas nie wyplacaja tego co bylo mowione nie ma kontaktu z nikim powyzej kierownika regionalnego ktory ciagle pieprzy bajki o milosci i bogu a non stop klamie...

PABLO Nowy wpis

Firma to jakaś porażka prowadzona przez Arabów, (usunięte przez administratora) z kasą, kurier dostaje codziennie 20€ na paliwo co nie starcza na trasę I płaci ze swojej kieszeni, mieszkanie w pensjonacie mało na w pokoju 3 facetów na 5m2 I płaci się z diety 12 € plus zabierają dodatkowo z wypłaty 50€, auta bez ubezpieczenia, czasem I bez dowodów, gruchoty nadające się na złom z łysymi oponami, (usunięte przez administratora) na czym się da, nie ma urlopów płatnych jak to bywa w niemieckim prawie, chorobowych nie wypłacają, zero kontaktu z kim kolwiek z tej firmy, uciekajcie jak tylko możecie. Nie polecam nigdy nie widziałem tak zrypanej firmy

drezno

Pracowałem w Inie w Dreźnie, kategorycznie odradzam. Brak jakielkolwiek organizacji nic z tego co jest w ogłoszeniu nie jest prawdą. Mieszkania nawet ładne lecz nieumeblowane (z wyjątkiem jednego które znajduje sie w wynajętym pensjonacie) Dojazd do prracy (ok 30 km) autem firmowym lecz samemu trzeba zapłacić za paliwo, poza dojazdem liczą jakamiś dziwnym sposobem zużucie paliwa i odliczają z wypłaty średnio 200-400 euro. Po tym jak się zwolnilem nie dostalem pieniędzy za przepracowane dwa tygodnie

Emigrant
@drezno

Mówisz o pracy jako kurier dla Amazon?

Spd
@drezno

Potwierdzam, byłem widziałem. (usunięte przez administratora) dna. Organizacji brak, informacji również, zakwaterowanie hmmm. Dobrze że są hoteliki za grosze w okolicy. Z czystym sumienie mogę napisać NIE Polecam chyba że masz czas i trochę kasy to pozwiedzasz chociaż.

Sabina
@drezno

Hej. Piszesz o pqracy kuriera?

drezno Nowy wpis
@Sabina

Dokładnie tak opisana wyżej sytuacja jest na temat pracy kuriera ODRADZAM

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INA Sp. z o.o. kandydat na stanowisko TECHNOLOG ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Tymek

@drezno A wystarczy być dobrym pracownikiem to i opinia o firmie byłaby zupełnie inna, polecam prace.

Spd
@Tymek

Myślę że dobry pracownik nie napisał by źle na firmę w której pracuje i zarabia. Jak widać wiele jest komentarzy które się pokrywają świadczy to o jednym nie każdy poziomem pasuje do tej firmy.

Emigrant

Co myślicie na temat oferty pracy kurier w Drezno dla Amazon? Proszę o opinie na temat tej oferty pracy. Oferta pracy od Inaventures.

ina
@Emigrant

Zdecydowanie odradzam pracę w firmie INA Ventures, w którymkolwiek z oddziałów. Jeżeli się szanujecie poszukajcie pracy jako kurier w jakiejkolwiek innej firmie na terenie Niemiec, ofert nie brakuje. Brak przejrzystości w zasadach wynagrodzeń, urlopów, z każdą wypłatą zawsze jest jakichś problem, 2,5 mies oczekiwania za wyrównanie w ramach extra dni pracy. Zero motywacji do pracy. Odpowiadasz za szkodę przy kolizji do 500 Euro, a o zdarzenie przy parkowaniu samochodu ok. 100 razy dziennie w centrum miasta nie jest trudno, nie znam kierowcy któremu by się to nie przydarzyło. Managerowie w wieku 20 lat nie mający pojęcia o niczym...

gfbn

@alorod a w tym pierwszym wypadku nie ma umowy o prace?

ania

Można wiedzieć co to za praca określana mianem "selekcja odpadów poprodukcyjnych". Chodzi o jedzenie/czy pozostałośći z hali produkcyjnej?

brak info

To jak to jest w końcu z tym ina sp zoo? Bo tak naprawdę konkretnych informacji to jest tutaj mało. Zarobki akurat sa ciezki tematem, ale owszem przydałoby się przeczytać chociaz widełki dla nowych, czy cyfrę z przodu. To informacja, którą i obecnie pracownicy chcieliby znać aplikując, nie wiem czemu tak szybko zapominają o tej potrzebie.

pklion

Robert, jak ci proponują pracę w INA to bierz, nie będziesz żałował. INA ciężko pracuje na dobre imię. Jest to fajny, zgrany zespół. A Obba to narobił kilku osobom tyle smrodu, że muszą się wszyscy zebrać(usunięte przez administratora) i inni, i po prostu go zlać, tak żeby nie usiedział, bo on już za dużo sobie pozwolił.

hahaha
@pklion

BMW 320 ma automatyczną sygnalizację dźwiękową jeśli ktoś usiłuje jechać na D na ręcznym (jak większość aut. skrzyń biegów). To jest właśnie dowód na to ile warte są te opinie.

그라

anonim - 2013-09-11 13:50:32 Może ktoś napisać orientacyjną płacę, jaką proponują na start w INA? Są potem szanse na rozwój i awans, czy podwyżkę?wszystko zależy od tego jakie masz wykształcenie,specjalizacja,staż,doświadczenie,ale zawsze masz szansę na rozwój,awans,podniesienie kwalifikacji i wykazanie się.Chcieć to móc.

anyżarg

jeszcze raz - 2013-08-23 13:09:37 Sama firma INA jest teraz na terenie LG Display, firma INA jest bardzo porządna, stała się dosyć sławna, zajmuje się recyklingiem i dobrze płaci, szef firmy INA, tzn. Pan (usunięte przez administratora) jest całkiem rozumnym facetem. Firma się rozwija, ma świetną stronę internetową i jest legalna. Opinie o złym szefie dotyczyły (tutaj) sytuacji z ul.Przemysłowej 15, gdzie kiedyś INA była, teraz jest firma J-JIN. Tamten szef jest wiecznie niezadowolony, choćby się pracowało cudownie. Tamten szef, czyli(usunięte przez administratora) odpycha od siebie ludzi krytyką, chociaż sam nawet gwoździa nie wbije, i z nim jest problem, bo jak już ludzie odchodzą to płacze jak dziecko, a nie chce pojąć, że on zachowaniem zmusza innych do odejścia. Ale to już jest odrębna firma, tylko ludzie z Polski się jeszcze mylą. "jeszcze raz" czy możesz mi podać link do tej strony internetowej ,będe wdzięczna i zaprosze Ciebie na piwo^^ zgadzam sie z Toba Mr.(usunięte przez administratora) to bardzo porządny facet

baba

Mnie najbardziej denerwował właściciel firmy Koreańczyk. Niby chłop a najmniejszego gwoździa nie potrafi wbić. Prosił dziewczyny o to by kupowały jakieś trociny do wypełniania rur. Rozkazuje żeby dziewczyna poszła i naprawiła prysznic, pralkę, bojler. Nawet nie potrafi mebla przesunąć. On w ogóle nie ma pojęcia o męskich sprawach jak majsterkowanie. Nie chodzi o to żeby był specjalistą, bo to się nie zdarza zwykłemu mężczyźnie, ale żeby nie potrafił przywiesić tablicy biurowej? Zamawia ludzi do tego i płaci im za godzinę! Strasznie denerwujący.

michał

to już przeszłość, jedna osoba pisze w kółko te same mejle 'porażka i porażka i porażka'. Widać, że mu na wątrobie coś leży... hej

Wcale nie jest nieaktualne, tylko firma pana (usunięte przez administratora)zmieniła nazwę na J-Jin. Jest tak jak napisaliście wyżej, próba charakteru. Ciężko nieraz się porozumiec, panuje ogólny chaos, ale jak ktoś jest w miarę odporny na stres to jest ok. (usunięte przez administratora) to totalna porażka, moim zdaniem powinni zawinąc ją w biały kaftan bezpieczeństwa i wysłac do zakładu dla umysłowo chorych. Nie panuje nad niczym, jest nie komepentna, nie zna ani polskiego, ani koreanskiego, nie zna się na niczym, fatalna jazda autem ( rozwala je w drobny mak), widziałem kiedys jak jechała BMW Obby 2 km na ręcznym (masakra), rozsiewa plotki i pomówienia, obgaduje ludzi głośno, KŁAMIE, generalnie nie mam pojęcia co ona tam robi. Won do piekła!

spokojnie

ale to już jest nieaktualne, na Przemysłowej jest już inna firma, bardzo dobra. Firma INA jest w LG1, ma inną działalność i też się bardzo rozwija.

ajwaj

co kilka miesięcy Pan (usunięte przez administratora)robi akcję, że ktoś coś mu ukradł. Najczęściej kilkaset złotych z pokoju, dżinsy, albo szklanki,kufelki ceramiczne lub inne śmieci. Podejrzani są wsZyscy łącznie z nim samym. NIe ma drzwi do pokoju, tylko zasłonę, więc każdy jest (usunięte przez administratora) m. Okropne.

I love korea

Z kompetencjami Pani (usunięte przez administratora)też można dyskutować...;) Ale faktycznie omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Pomijając \"szefów\" których faktycznie ciężko zrozumieć, i którzy lubią podwalać się co do ładniejszej dziewczyn, to od \"kelnerek\" wymagają sprzątania, gotowania; od \"kierowców\" nie inaczej. Brak precyzyjnie ustalonych godzin pracy, (usunięte przez administratora) Dla ludzi tolerancyjnych praca w \"restauracji\" INA sp. z o.o z siedzibą na ulicy Przemysłowej we Wrocławiu to prawdziwa próba charakteru;) po dwóch tygodniach stwierdziłam, że nienawidzę koreańczyków ;) ba! nawet wszystkich azjatów ;) Pozdrowienia!

S. były kolega

Szef restauracji Pan (usunięte przez administratora) to po prostu porażka. Prowadzi nieustannie rekrutacje, po 1 dniu stwierdza, że dziewczyna nie nadaje się do pracy, bo źle kroi szczypiorek albo stwierdza że jest za gruba. W pierwszym dniu pracy wymaga od kierowców znajomości wszystkich apartamentów, gdzie mieszkają Koreańczycy. Nic mu nie pasuje, wrzeszczy, mówi polsko-koreańskim językiem, którego chyba sam nie rozumie. Nie wiadomo czego chce. Jedyne sensowne osoby tam nie mają czasu aby wszystkiego pilnować, bo pracują po 12 godzin. Spotkałem tam Panią (usunięte przez administratora), jedyną osobę, która znała się na dokumentacji i chce pogodzić urzędy, klientów i pracowników. Wydaje nawet własne pieniądze na rzeczy dla firmy. Nie idźcie tam, niech sobie (usunięte przez administratora) pracuje SAM.

Zostaw merytoryczną opinię o INA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

INA Sp. z o.o.
  • Zaciszna 42