Opinie o Securitas Polska Sp. z o.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Securitas Polska Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Securitas Polska Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska Sp. z o.o w Wrocław

Były

Firma fajna ale nie stety nie wszyscy szefowie obiektu są ok np Pani Małgorzata P to wyjątkowo obłudna kobieta ,stwarza nie przyjazdną atmosferę po to żeby pupilki jej donosiły co kto mówi na jej temat ,grafik ustawia dla swoich wybranych,a tych co zbyt solidnie wypełniają obowiązki oraz procedury uważa za konkurencje dla siebie i za wszelką cenę stara się ich pozbyć ,atmosfera do kitu po służbie z tą Panią człowiek jest wykończony .Taki człowiek jak ona nie powinien być dopuszczony do kierowania zespołem ludzi jest szczęśliwa jak ktoś zachowuje się tak jak ona ,czyli jest wulgarny dla innych MASAKRA !!!!!!!

Obecny
@Były

Atmosfera jest dobra ,i nie zgadzam się z tą opinią .

Mietek

w securitasie nie jest zle . placom na czas i zyc jest z czego a to najwazniejsze. nie bd sie czeapial . pospac na nockach nie da rady ale poza tym git

Zenek

Pracował na obiekcie West Forum nie mam dobrych wspomnień z tym obiektem .Jak i z dowódcą psełdo Marcinem Piekarczykiem który każe wynosić się i będzie rozkazywać .Żenujący typ który nie ma za grosz kultury i nawet kwalifikacji do pełnienia tej funkcji a się uważa za nie wiadomo kogo .

Kasper Nowy wpis
@Zenek

jak sie przychodzi do pracy tylko po to zeby nic nie robic i siedziec bezczynnie to pozniej tak jest

Sebastian Nowy wpis

rozmawiałem ostatnio z Markiem mówił że patrycja szuka kolejnych ofiar wyrzuciła z pracy recepcjonistke która jej pyskowala i pracownika który się wstawił w jej imieniu nadal chodzi i obmyśla swój plan pokazania kto jest osobą najważniejsza na buissnes garden chce zabłysnąć przed swoją przełożona próbuje sklucic innych współpracowników na swoim obiekcie a także innych ostatnio robiłam zdjęcia na santanderze oraz credit agricole oraz sporządziła notatki dla zarządu vastind odnoście obijania się innych pracowników

Czy Securitas Polska Sp. z o.o organizuje staże dla studentów?

Sebastian Nowy wpis

jak dobrze że odeszłem z tego (usunięte przez administratora) moja głowa odpoczeła od tej fałszywej kierowniczki i otaczających się wokół niej fałszywych (usunięte przez administratora) ludzi którzy potrafią tylko donosić i raportować na współpracowników mam kontakt z byłymi i obecnymi pracownikami i każdy tylko narzeka na pracę na gardenie u patrycji która donosi i melduje na każdego jak taka osoba może być kierownikiem widocznie takie są standardy firmy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Securitas Polska Sp. z o.o? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
wro1/wro2

sluchajcie od pazdziernika jest juz TYLKO NORMA juz nie oplaca sie pracowac jezeli ktos myslal o podjeciu pracu u nas w amazon bielany wroclawskiego niech sie dwa razy zastanowi. bez nadgodzin zarabiamy teraz co kazdy w kazdym zawodzie bo norme bo to KAZDY POLAK!!! porazka sie zrobila

@wro1/wro2

We Wrocławskim Amazonie nie ma firmy Securitas...

Fajna firma, wszystko okej, da się zarobić i przechodzisz różne szkolenia abyś był przygotowany do pracy. Interesują się Tobą a nie zostawiają na pastwę losu

Zbychu

Nie zgadzam się z tymi opiniami negatywnymi. Pracowałem 3 lata w firmie i nie spotkałem się jeszcxe z tak dobra firma ochrony wyplaty na czas pomoc przelozonych i pomoc w rozwoju firma bardzo dobra tylko troche mało płacą ale jak ktoś chc3 to zawsze może dorobic na zleceniu polecam

Prawniczek

Do wszystkich(usunięte przez administratora) Zniesławienie dokonane za pomocą środków masowego komunikowania stanowi kwalifikowaną formę przestępstwa zagrożoną również karą pozbawienia wolności do roku. Innym przestępstwem jest zniewaga, o której mowa w art. 216 kodeksu karnego. Art. 212. - [Zniesławienie] - Kodeks karny.  Pełna treść Dziennik Ustaw Dz.U.2022.1138 t.j. Akt obowiązujący Wersja od: 1 października 2023 r. do: 13 marca 2024 r. Art.  212.  [Zniesławienie] §  1.   Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. §  2.   Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. §  3.   W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. §  4.   Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Zenek
@Prawniczek

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię .Od tego jest takie forum żeby podzielić się swoją opinią a nie straszyć paragrafami

Bartek.N

każdy kto pracował na gardenie wiedział i wie że te komentarze są wyssane z palca i odkąd zaczęły się pojawiać wszystko szło w stronę inna niż powinno...jedyną osobą która to robiła robi i robić będzie to Piotr który zostaw wywalony ze swoją nieudolność słabe wyniki pracy i słaby kontakt z przedstawicielami firmy oraz administracji ,kilka osób z którymi mam kontakt mówiły że teraz ma plan kopać dołki pod swoimi byłymi współpracownikami "twierdząc że się go pozbyli" a on stawał murem za każdym nawet w patowej sytuacji....wie również że wcześniejszymi komentarzami nic nie zdziałał a Patrycja jest chroniona z każdej strony !!!! Więc ludzie nie czytajcie tych bzdur to jedna wielka bajka osoby która została zwolniona

Sebastian

Nie wiem o co chodzi ludkom z tymi skargami, ja kiedyś pracowałem i wszystko było naj lepiej, super organizacja pracy a pracowałem na wielu obiektach z tom firmom, wypłaty na cz as zawsze , ludki które wypisują te wszystkie nie smaczności to żenua naprawdem .firma tolerancyjna na rurzne przypadki. a nie karzdy wie że wszendzie dobrze gdzie na s nie ma

Szczepan Napiórkowski

Gardena odradza pracę normalni ludzie już dawno się zwolnili i odeszli z tego burdelu ,kierownictwo pozal się boże ,kierowniczka transwestytka wulgarna arogancka lizaća dupę administratorce budynku ,banda nieudaczników masturbują się na służbie wala gruchę ma służbie

Były

Obecny
@Były

Atmosfera jest dobra ,i nie zgadzam się z tą opinią .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Securitas Polska Sp. z o.o?

Szymon

Nie, ja bez doświadczenia się dostałem

Mietek

Maria

Santander legnicka 48b (usunięte przez administratora) byłem dziś w pracy dziewczyna pracująca na recepcji niewie o co chodzi jak widać nie przeszkolona z pracy na moje pytania niezna odpowiedzi i niewie gdzie mnie pokierować ,poprzednia pani potrafiła profesjonalnie załatwić sprawę ale jak widać ludzie brani są z łapanki ani savoire vivre ani wyglądu wiedza zerowa ,skąd ci ludzie mają mieć wiedzę jak szef tak samo upośledzony beznadziejna ochrona ,trzeba tych ludzi wyszkolić z dobrych manier oraz pracy z klientem

wasil

i stanie po 19 godzin może z niewielką przerwą jak słup nogi wchodzą nie powiem w co wracasz do domu to nie wiesz gdzie masz sobie je włożyć kto to wogole wymyśla te godziny pracy ludzie człowiek to nie robót zlitujcie się

Maria

Firma jest bardzo w porządku. Wypłaty nigdy później niż 10 dzień miesiąca. Umundurowanie zapewnia Securitas - nawet jak w szybkim czasie przytyłam nie było problemów z nowym umundurowaniem w innym rozmiarze. Przełożeni przychylnie nastawieni do pracowników. Ważne, żeby wypełniać swoje obowiązki, które nie są szczególnie wymagające. Wymagane jest zaangażowanie i nic więcej. Kolega się rozchorował i wziełam za niego zmianę, bo wiem, że jak ja będę w podobnej sytuacji i będę potrzebować wolne to on lub ktoś inny weźmie moją zmianę. Po prostu zasada: jak ty innym, tak inni tobie. W razie jakichkolwiek wątpliwości (umowy, karnet sportowy, przysługujący urlop) zawsze można było się zwrócić do Pani Anity z biura we Wrocławiu. Bardzo pomocna i sympatyczna. Możliwość awansów jak najbardziej na plus. Byłam świadkiem jak koledzy i koleżanki z pracy zostali szefami ochrony czy inspektorami. Kiedy miałam problem z nagabywaniem mnie przez jednego współpracownika mogłam liczyć na pomoc przełożonego, który przeprowadził z tą osobą dyskretną rozmowę. Po tej sytuacji pracowaliśmy jeszcze długo razem, na szczęście bez zgrzytów, w lepszej atmosferze. Z żalem opuszczałam Securitas, aby założyć własną działalność. Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie.

M.K

Securitas-Business Garden. Sposób zarządzania na obiekcie Patrycji K. można spokojnie zakwalifikować pod (usunięte przez administratora),nadużycia oraz brak profesjonalizmu. Przykład: - Stworzyć problem. - Wytypować i wykreować winnego problemu. - Doprowadzić winnego na granicę załamania nerwowego obelgami,szczuciem,brakiem współpracy oraz donosami do managerów. -Podać pomocną dłoń wkręcając że jest winny ale w swej wielkoduszności dać mu możliwość poprawy. Gdy problem przycichnie,powtórzyć całą procedurę od początku. Kobieta która jest idealnym przykładem tego jak nieszczęśliwe życie osobiste rzutuje na wykonywane obowiązki w pracy,relacje z innymi ludźmi oraz inteligencję emocjonalną. Jest reliktem Bartosza N. I tak jak on powinna opuścić szeregi firmy za wszystkie plugastwa których się dopuściła ale jedynym powodem dla którego ona tam jeszcze pracuje jest aprobata kontrahenta oraz wykazywanie przydatności przy rozwiązywaniu problemów które sama tworzy. Ogólnie nie mam zamiaru pisać tego czego byłem świadkiem ponieważ jest coś co nazywamy tajemnicą zawodową. Jest to tylko krótka wstawka o szmaceniu,wirowaniu oraz niszczeniu dobrych ludzi którzy mieli nieszczęście tam trafić.

Czy pracownicy w Securitas Polska Sp. z o.o dogadują się między sobą?

ciecierzyca

to zalezy od wzajemnch relacji bo np we wroclawiu jest wyscig szczurow i kabluja czesto wymyslone historie

Co jaki okres czasu w Securitas Polska Sp. z o.o można ubiegać się o podwyżkę?

loko

ubiegac sie mozesz codzienni i tak nie dostaniesz chocbys stawal na czole zaglowal i klientow obslugiwal menago (usunięte przez administratora) nic nie da

yyyy

hahahaha masz odp

czasookres

mysle,ze tak po 10 latach bedzie 1 zl brutto wiecej

byly pracownik

przeczytalam ten wpis przyokazji i coz moge powiedziec - tak co 5 lat daja 0,50 groszy brutto

Robson

Nie dbają o klimat na obiekcie. iNSPEKTOR był normalnym ochroniarzem na obiekcie, który ma teraz pod sobą i WRĘCZ NAWET NIE CHCIAŁ SŁUCHAĆ CO JEST NIE TAK (jak odchodziłem). ŻENUA

ciecierzyca

no coz apropo podwyzek. kazdego roku w styczniu rosnie minimalna placa co narzuca podwyzke w firmie bo wiadomo na umowie nie moze byc mniej niz ustawa przewiduje. po drugie sami z siebie NIGDY nie dali zwlaszcza za rzadow katarzyny i lukasza bylo wyzyskiwanie..a jak to sie skonczylo??? pozwami do sadu i KAZDY wygral oczywiscie

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska Sp. z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w Securitas Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Securitas Polska Sp. z o.o