Opinie o Prestige Recruitment Specialists Ltd w Hull

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Prestige Recruitment Specialists Ltd. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Prestige Recruitment Specialists Ltd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Recruitment Specialists Ltd w Hull

Andrzej Nowy wpis

Najważniejsze-primo, wiedzieć po co się decydujesz na wyjazd. Odpowiedzialnie i konsekwentnie realizować swój plan. Każda agencja, to specyficzny wytwór rynku pracy, i cóż, istnieje po to żeby przynosić zyski które biorą się z pieniędzy ich klientów. Klienci to zakłady pracy,nie siła robocza którą jesteśmy. Więc oczekiwanie że będą nas niańczyć wg mnie jest naiwnością lub zwykłym paleniem głupa. O zdrowie i pracę trzeba dbać, wtedy jest ok i szansa że plany się powiodą, te materialne naturalne. I na koniec powiem tak: Prestige jeśli chodzi o kasę nie daje najwyższych stawek w UK gdyż mają realne podejście do kandydata,może i zdarzają się jakieś wypadki z payslipami itp ale to dobra agencja, działają uczciwie, wypłacają urlopy i najważniejsze jak dla mnie traktują pracownika adekwatnie do jego podejścia do pracy. Ja daję 10/10 i wiem że dopóki pracuje tam Kaśka Krzewina i jej team każdy problem wcześniej czy później zostanie rozwiązany pomyślnie oczywiście wyłączając, alkoholowe, absencję i inne patologię. Pracowałem z nimi we Wrenie i zawsze było na 5. Dziękuję za uwagę, polecam i dobrze wspominam współpracę.

Witam . Z czystym sumieniem nie polecam . Praca tak naprawdę jest tylko na kilka miesięcy w ciągu roku. Jeżeli szanujesz swój czas pracy szukaj w agencjach angielskich. Ta agencja skoncentrowała się na Rumunach do których osobiście nic nie mam. Jeżeli mają wybór wybiorą Rumuna. Nie będą patrzyli na to że lepiej pracujesz .Tak jest i nie masz na to wpływu. Stawki minimalne zarówno nocki jak i dniówki. Inną ciekawostką jest to, że to jedyna agencja chyba, która nie informuje Cię że już nie pracujesz i nie jesteś pracownikiem tej agencji. Również po P60 lub P45 musisz udać sie osobiście i poprosić bo inaczej nie dostaniesz. Jeżeli mają ogromne zamówienie obiecują złote góry tak jak w zeszłym roku praca miała być na 6 miesięcy a ledwo udało się popracować 4 . Jeżeli chcesz przyjechać z Polski przemyśl to 3 razy. Zbyt często ta agencja daje do zrozumienia że jesteś zbędny.

Pracowita
@anonymous

witam. nie moge sie zgodzic z ta opinia. Po pierwsze to jest angielska agencja pracy. To fakt pracuja tam polscy konsultanci, dlaczego? zebysmy my, Polacy bez jezyka mogli dostac prace. praca jest na tyle ile mowia. rok temu ogloszenie bylo, ze praca na pol roku i ja tak pracowalam. przylecialam w czerwcu i do swiat mialam godziny. jak sie chce to wszystko mozna.jesli zamiast Pana firma wybierala Rumunow to warto przemyslec dlaczego tak bylo. podczas rejestracji bylam poinformowana, ze w styczniu zacznie sie przestoj, ze jesli bede dalej chciala pracowac to moge przejsc na inna fabryke, ale i tak nie unikne odwolywania z pracy, w styczniu i lutym - takie uroki Anglii. doradzono mi, ze dni gdy jestem odwolywana moge pokryc sobie te dni urlopem. wytlumaczono wswzystkie zasady. kazdy moj problem byl rozwiazany. a to ze jest srednio fajnie w fabrykach miesa, to juz wina Nas, Polakow,, ktorzy zapominamy o wzajemnym szacunku, a nie pan z biura. polecam Prestige wszystkim.

Anna pielrek
@Pracowita

Jaka angielska, szefowa to aska z lodzi

Europejczyk
@anonymous

Musisz wiedziec, ze Prestige jest agencja i z reguly proponuje Tobie ta prace, ktorej miejscowi nie chca wykonywac - tak to funkcjonuje. Pozatym kazda agencja ma prace tylko i wylacznie tymczasowa, ten system agencji to jest poprostu nowoczesne niewolnictwo - modern slavery i to nie tylko w UK - dzis jestes jutro Cie nie ma. Przez drzwi takiego Prestige przewinelo sie juz dziesiatki tysiecy obcokrajowcow, to jest jak drzwi obrotowe w supermarkecie. Lepiej nie pal za soba mostow. A to ze nie przysylaja PITow wynika z tego, ze rekrutuja pracownikow z za granicy i 80% rezygnuje juz po pierwszym miesiacu. Prestige mozesz potraktowac jako cos co pozwoli Ci sie rozejrzec. Chociaz moim zdaniem Hull to niezbyt dobre miejsce do zycia - ja wybralem Londyn.

Andrzej Nowy wpis
@Pracowita

Ja też polecam, jeśli ktoś traktuje pracę odpowiedzialnie agencja daje odczuć że docenia taką osobę. A myślę, że mieć przychylne osoby to podstawa.

Barbara Nowy wpis

A jak jest obecnie z pracą wyjazdową poprzez Prestige? Mam tu na myśli pandemię i różne obostrzenia. Jak wygląda to aktualnie? Jakich formalności trzeba dopełnić? Jak z testami, szczepieniami?

Wren

Może mi ktoś z osób które były na spotkaniu w Łodzi a podjęły pracę w fabryce mebli kuchennych WREN napisać opinię odnośnie tej pracy i jak wygląda wspolpraca z agencją. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Juna
@Wren

Podpinam się, też jestem zainteresowana wyjazdem, ale chciałabym poznać faktyczne szczegóły. A przede wszystkim, czy spotkanie wstępne zapewnia pracę, czy jest to tylko dla wybranych?

Robert
@Juna

To jest (usunięte przez administratora).zwalniaja za byle co.. (usunięte przez administratora)

Józek
@Robert

Zgadzam się w 100 procentach

Józek
@Józek

Nikomu nie radzę.Za byle co zwalniają,a potem szukają ludzi gdzie tylko można, również w Polsce.Takie postępowanie świadczy o bezmyślności i braku zdrowego rozsądku.

@Józek

Piszesz o zwolnieniach. Czy w związku z podpisaną z agencją umową obowiązywał Cię okres wypowiedzenia? Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia zawartych w kontrakcie będą bardzo pomocne.

Kamil Nowy wpis
@Juna

Widzę że post jest z ponad roku ale dopiero dzisiaj znalazłem tę strone. Pracowałem we wren ponad rok. Najgorsza firma w jakiej pracowałem w Anglii. Nie można usiąść , napić się herbaty , jedna przerwa śniadaniowa o 11:00 lub 11:30 lub 12:00. Czujecie jedziesz rano do pracy i masz śniadanie o 12:00. Nieraz chłopaki jedli w kiblu. Pseudo managerowie potrafią (usunięte przez administratora) cię tak po prostu. Jednego chłopaka wywalili bo jakiemuś (usunięte przez administratora) nie podobał się jego kolczyk. A jeśli chodzi o prestige to laski które prowadzą ten (usunięte przez administratora) to po prostu (usunięte przez administratora) . Co innego obiecują co innego jest. A potem w żywe oczy potrafią wmówić tobie że nic takiego nie mówiły. No i rzeczywiście agencja typowo nastawiona na Rumunów.

Rzeznicy przyjezdzaja do pracy, zostaja tak dlugo jak chca, niektorzy na stale, niektorzy wyjezdzaja po Swietach i wracaja po jakims czasie. Oczekujemy od pracownikow by chodzili do pracy, nie zjawiali sie pod wplywem alkoholu, zawsze gramy w otwarte karty. Nie wszyscy doceniaja otrzymana szanse, opieke jaka od nas dostaja. Zawsze wszystko jest zle, my jestesmy ci najgorszy bo wymagamy obecnosci w pracy. A nie jest zle....tylko trzeba pracowac . Dla przykladu zarobki z kwietnia 2016 jednego z naszych rzeznikow, ktory ma stawke godzinowa £9 przy 200 godzinach pracy w miesiacu wyniosly £1.505.38 netto ( juz po oplaceniu podatku ) wiec chyba tragedi nie ma.

larry
@Prestige Recruitment Specialists Ltd

Nie każdy jest rzeźnikiem, moi drodzy. Rzeźnik znajdzie pracę bez problemu wszędzie, tak samo jak każdy inny doświadczony w swoim fachu. Ale są też tacy, którzy po prostu szukają zatrudnienia. Nie jestem osobą używającą alkoholu czy nie przychodzącą do pracy na jakich się tu skarżycie, a i takich się u Was wodzi i nierzadko odprawia z kwitkiem. Możecie mówić co chcecie, ale ja sam doświadczyłem tego kiedy najbardziej potrzebowałem pracy. To było przed świętami bożego narodzenia. Powiedzieliście mi, że tak, jak najbardziej potrzebujecie pracowników więc się zarejestrowałem po czym zostałem umówiony na ''indakszyn'' (celowa pisownia, bo tak właśnie wplatają kilka angielskich słówek w zdania żeby przyszpanować). Po wielkim ''indakszyn'' na którym to opowiedzieli nam dosłownie wszystko i dali jeszcze stertę papierów do zapoznania się w domu poszedłem do pracy. Później jeszcze tylko jeden dzień przepracowałem i cisza. Kiedy specjalnie ruszyłem cztery litery żeby dowiedzieć się o jakiś harmonogram zmian, pani za biurkiem powiedziała mi: "ale jaki grafik, czekaj na telefon". Oczywiście, wielkie ''bizi'' ale wcisną cię jak ktoś bierze urlop. Jeszcze dzisiaj dostałem smsa o kolejnym lipnym szkoleniu i informację, że jeśli polecę znajomego to dostanę £25. Żadnego znajomego nie polecę, bo żadnego nie chcę tracić. Wolałbym już posłać do piekła. Tak więc i Wam drodzy czytelnicy odradzam współpracy z tą agencją. P.S. nie ma się co bronić, że tylko w marcu macie przestój, ja byłem w grudniu i tak jak mówię, na Wasze ''bizi'' dostałem tylko dwa dni pracy. Nikt nie uprzedził nawet czy to praca na tydzień czy dwa dni czy na jeden. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę szczęścia ludziom szukającym pracy.

Rob

U jednego , a reszta?

Jordan
@Prestige Recruitment Specialists Ltd

Ja rozumiem Panstwa, firma nie jest w stanie zapewnic prace dla wszystkich. Jest poprostu selekcja, ja mysle lepsza praca sezonowa lub zadna, pracuje w Niemczech i to samo jest, jestem teraz pod firma, ale tam gdzie pracuje tez pracuja ludzie z agencji, i widze jak jednego dnia na moim dziale z 20 osob abbestellt odwolanych, nie mialem mozliwosci pracy u Panstwa, ale wiem jak jest. Starsze pokolenie wychowane w komunizmie nie potrafi zrozumiec, ze w zyciu obowiazuje proces selekcji, ale fakt faktem, ze czasami tez trzeba miec troche szczescia.

@larry

Ja wyjeżdżałam z Polski razem z mężem, mieliśmy tu w Polsce pracę stałą. Pani z agencji zapewniała nas że praca będzie jak przyjedziemy. No więc rzuciliśmy pracę w Polsce, dzieci zostawiliśmy u teściów i ruszyliśmy do Hull. Kwarantanna... brak kontroli i żadnych posiłków a podobno miały być... Po za tym pokój bez ogrzewania ( oczywiście nie z winy agencji ale kroki nie podjęte żadne, przecież tylko ich tam mieliśmy ), po(usunięte przez administratora) Gdybym wiedziała że tak to będzie wyglądać , nigdy bym tam nie pojechała! Teraz wszystko musimy zacząć od nowa. Jesteśmy znów w Polsce. Nie polecam tej agencji. Ps. Pani , która nas prowadziła do momentu podpisania umowy była ok , potem nagle zmieniła podejście do nas , była niedostępna i nie miała.

@Prestige Recruitment Specialists Ltd

Oczekujecie by pracownicy nie przychodzili do pracy pod wpływem alkoholu ??! Haha bardzo zabawne pracowałam w pewnej fabryce przez 4 lata niektórzy pracownicy przychodzili pod wpływem alkoholu bądź skacowani przełożeni nic z tym nie robili i nie robią w dalszym ciągu a jeśli potrzebuje człowiek wolne bo się źle czuje bądź ma kilka spraw do ogarnięcia dostaje jakieś śmieszne "kary " bądź zostaje wyrzucony z pracy po czym jest kara z głównego Prestiga tzw Ban który polega na tym że przez pewien okres czasu nie dostaje się żadnej pracy przez waszą agencje . Rumuni robią co chca i zachowują się jak chcą i nikt nie wyciąga z tego żadnych konsekwencji . I zawsze najwięcej mają do powiedzenia w głównym Prestigu Pani Aleksandra i Pan Daniel .

Damian

Dlaczego? Rozwiń wypowiedź

anglik

czy ktoś jedzie na rozmowę do Bydgoszczy w dniu 21-22 lutego 2020 roku? praca oferowana przez agencje pracy prestige recruitment z Hull w fabryce w Barton

Wojtek

Dobrze ocenia agencja na terenie Anglii. Polecam pracę z nimi to profesjonaliści w branży.

Sylwia

Witam , szukam godnej polecenia agencji pracy i chciałabym zapytać przez jaką Agencje pracy pracowałeś w Cranschwick Fooda w Preston. I przy kwiatach przez jaką Agencje

Ffff

Kierują do (usunięte przez administratora) LAZEMBEE gdzie pracują psychopaci, naziści i rasisci. Pracownice zmuszanie są do nadludzkiego wysiłku, muszą wysłuchać wulgarnych, chamskich managerów, nadabitnych teamlinerow, kretynek z tatuażami nazwy firmy na rękach, którzy podkrecaja prędkość linki, a sami że zmęczenia dosłownie rzygaja.... Niestety agencja ma to w (usunięte przez administratora)

Fff
@Ffff

Dlaczego Admin zacenzurowal mój wpis. LAZEMBEE to (usunięte przez administratora) Zmusza się pracownice do przerzucania kilku ton dziennie, menedżerowie są wulgarni, przeklinają, krzyczą, teamlinerzy nadambitni podkrecaja ciągle tępo i tylko jeszcze brakuje im szpicrut. Tzw klinerzy, a w szczególności jedna, taka z tatuażem firmy na ręku zachowuje się jak psychicznie chora, ciągle podkreca tempo linki, nie reaguje na polecenia przełożonych a w nocy z piątku na sobotę zwymiotowała że zmęczenia na hali produkcyjnej. To jest chory zakład pracy, a agencja presige ma takie rzeczy w głębokim poważaniu, chociaż ma obowiązek dbać o swoich pracowników. Byle by kasa się zgadzała

ZYCIE I TYLE
@Fff

Posluchaj z calym szacunkiem naucz sie uzywac tych 2 terminow : TEORIA i PRAKTYKA. Jak widac teoretycznie to nie powinno byc zadnej dyskryminacji powinna panowac dobra atmosfera i tak dalej, ale w praktyce jest jak jest, agencja wziela to zlecenie i ta firme i na pewno wie jak jest, i wie jak jest w praktyce, ale nie ma na to wplywu, ludzie sa rozni i maja rozna nature, po prostu czasami trzeba sie zamknac i spuscic glowe, bo jak nie to zwolnia. Agencja daje Ci szane, albo przetrwasz proces selekcji, albo nie. Zycie zyciem to ludzie stanowia prawo, a nie przepisy - przepisy prawne to teoria. I w sumie stary powiem Ci tak wszedzie tak jest, albo dasz rade, albo zostaniesz zaakceptowany przez srodowisko i tyle. The life is hard, it is not a fairytale. Glowa do gory - jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma i tyle. Druga sprawa Ty nie jestes do lubienia i zaakceptuj zycie takim jakie jest.

Irena
@ZYCIE I TYLE

Świetnie, że tak aktywnie bierzecie udział w dyskusji. Zastanawiam się, jakie warunki zapewnia pracownikom Prestige Recruitment Specialists Ltd i mam nadzieję, iż zechcecie coś mi o nich powiedzieć. Jak na przykład wygląda kwestia ubezpieczenia? Jest ono zapewnione?

ZYCIE I TYLE
@Irena

Agencja lub Firma Prestige w Hull jak zwal tak zwal na pewno zapewnia to podstawowe panstwowe ubezpieczenie inaczej by w ogole jej nie bylo na rynku. To jest agencja i przyjmij to do informacji, maja wiele zakladow i w roznym czasie rozne zamowienia i w kazdej firmie inni ludzie i inna atmosfera, wnioski nasuwaja sie same jesli dobrze pracujesz i ich klienci Ciebie chca to jest OK i agencja doslownie zrobi wszystko zeby zatrzymac takiego pracownika, bo na nim zarabiaja i zarabiac bedzie dla nich, jesli nie to do widzenia taki jest dzisiaja system. Wez pod uwage, ze rynek jest nasycony i jest duza konkurencja, albo utrzymasz sie na rynku, albo bye, bye. Wiadomo, jesli przyjezdzasz z Polski, to jestes skazana na te prace, ktore tubylcy nie chca wykonywac i siedza na socjalu. Jak dla mnie jesli otrzymasz szanse na wyjazd i praca, to po prostu sprobuj, zebys pozniej nie miala do siebie pretensji i tyle, a to czy Ci sie uda czy nie to juz inna sprawa. Jeszcze Brexitu nie ma, wiec podjecie pracy jest latwe - pozniej juz nie bedzie to takie latwe jak bylo. Jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziala

Irena
@ZYCIE I TYLE

Dzięki wielkie za tak obszerną odpowiedź - bardzo mi ona pomogła. Teraz już nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zapytać o to, jak w Prestige Recruitment odbywa się cały proces rekrutacji. Możesz mi o nim coś powiedzieć?

Witam czy ktoś pracowal przez ta agecie na robakach? Proszę o odpowiedź.

Stefan
@Adam

Minął miesiąc od Twojej wypowiedzi, czy zdążyłeś już podjąć jakieś działania? Jeśli tak, to mógłbyś powiedzieć jaki jest kontakt z agencją, czy zajmują się wszystkimi formalnościami, jakie stawki proponują? To Twój pierwszy wyjazd z pomocą agencji? Jeśli nie, to może powiesz jak wypada ona w porównaniu do innych tego typu firm? Napisz koniecznie co możesz powiedzieć w tym temacie.

Powiem tak.... Pracowałem przez te agencje 2.5 roku Zero zastrzeżeń... Pay slipy zawsze na czas... Pracowałem trochę na kwiatkach.. Trochę w Lazembee... A później prawie przez 2 lata w Cranschwick Foods w Preston na magazynie (nocna zmiana)... Wszytko na czas... Tylko trzeba pracować (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Cezary Kłych

Agencja dobra. W razie kłopotów pomagają w założeniu konta. W dniu powrotu do Polski wypłacił nam za zaległy urlop 3 dni ponad 200 funtów. Tylko trzeba pracować a nie sciemniac. Polecam tą firmę każdemu kto chciałby zarobić bo są możliwości nadgodzin. Mają także prace dla osób nieznajacych języka. Szczerze polecam. Osoby narzekajace na te Agencje nie wiem czego się spodziewały... Pokażcie mi druga agencje której pracownik idzie z wami do banku i pomaga załatwić konto i lokum. Ta agencja nam wszystko załatwiła. Zdarzały się nieprawidłowości w godzinach ale po interwencji wszystko zostało załatwione pozytywnie... Naprawdę polecam. Praca była i jest od początku sierpnia do końca grudnia... Dostałem ofertę pracy w Wren ale niestety musiałem wracać do Polski więc naprawdę nie piszcie głupot o tej agencji bo jest ok. Pozdrawiam przy okazji jej pracowników i życzę Spokojnych Świąt

Maja

@Bernard, jeśli już zaczniesz pracować to koniecznie daj znać jak Ci się podoba praca za granicą. To na pewno będzie pomocna wskazówka dla innych użytkowników, którzy również chcą aplikować. @Pracowita, a możesz powiedzieć jak wyglądała Twoja praca? Czego wymagał pracodawca? Czy dobrze rozumiem, że Ty pojechałaś do pracy nie znając języka? Czy było to dla Ciebie dużym problemem? Opisz szerzej swoje doświadczenia, bo na pewno przydadzą się innym, którzy zaglądają na to forum.

@Maja

Oczywiście, być może nawet przyjadę we wrześniu, oczywiście, że dam znać i bedę na bieżąco informował, nawet napisze jak było na spotkaniu w Prestige Recruitment jak mnie przyjeli, albo czy chcieli w ogóle rozmawiać - nie oczekuję od nich cudów, może być tak, że akurat na ten czas nie będą potrzebowali, ale jeśli przyjadę we wrześniu to będzie sezon. Na pewno będzie mi zależało, żeby szybko znaleźć cokolwiek.

BERNARD
@Maja

zaraz bede w Hull w ten poniedzialek lub wtorek i tyle, pojde zapytam sie i tyle: Na pewno dam znac.

@Maja

Tu Bernard. Mialem jechac do Hull, ale zatrzymalem sie w Londynie i to w Londynie znalazlem prace i jak na razie w porzadku. Po analizie opinii na temat Prestige, uznalalem, ze to za duze ryzyko i praca w Londynie znalazlem tak przypadkiem. Hull to nie tak duze miasto jak Londyn no i mniej mozliwosci. Idzie sie przyzwyczaic do tej metropolii. W Polsce mnie juz ogolnie nie ma 7 lat, wczesniej Niemcy

Maja

@rossonero, aplikowałeś już? Byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak to podziel się wrażeniami. @Ironturtle, @anonymous, na jakim stanowisku macie zamiar pracować? Współpracowaliście już z Prestige Recruitment Specialists czy to będzie Wasz pierwszy wyjazd?

@Maja

Wiesz co, wybieram sie do Hull, a raczej bede w Hull 9 lub 10 pazdziernika i jakos na dniach odwiedze Prestige Recruitment postawie tam moje pierwsze kroki. Wcale nie przejmuje sie opiniami, jak na poczatek taka praca moze byc. Poprostu jest NATURALNA SELEKCJA inni rezygnuja bo praca za ciezka, inni bo znalezli cos innego lepszego. Wpierw planuje zostac rok w UK, odlozylem troche kasy, zobacze jak bedzie kreowala mi sie sytuacja, jesli Prestige zaoferuje mi prace za NMW - National Minimum Wage i bedzie to placa minimalna i bedzie mozna z tego zyc lub wyzyc to bede do tej pracy przychodzil i tyle i bede ja wykonywal, jak cos sobie postanowie to tak na 95% to wykonuje. Wiem, ze bedzie ciezko, ale na te ciezko sie nastawiam. Moze sie okazac, ze akurat nie beda mieli pracy to uderze do innych agencji. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Oglaszaja sie non stop w Internecie na roznych Stronach.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Prestige Recruitment Specialists Ltd? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

rossonero

Ktoś sie wybiera do Hull pod koniec sierpnia może?Będzie praca do Świąt więc chyba warto

Ironturtle
@rossonero

Tak wybieram się 17.08 do Hulk. Również jestem ciekaw czy będzie warto

@Ironturtle

Jedziesz przez Prestige do Hull czy prywatnie?Ja mam ofertę od 27 sierpnia do Świąt.

Stefan

Jak się współpracuje z agencją czy spokojnie można z nimi pracować? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą?

Robin

Chodzi tutaj o to jak masz kwalifikacje, to i lepsza stawka, UK to nasycony rynek , taniej sily roboczej to oni Maja pod dostatkiem, a tych najbiedniejszych to beda mielic z g.... . Prestige to agencja, i tak jak w walce ulicznej jedyna zasada to brak zasad, robia brudne sztuczki, oni znaja prawo w UK i zawsze wyjda obronna reka, wiec nie co isc na udry i troche pokory. Bylem w Hull fajne miasto portowe, poduczyc sie angielskiego, pracowac przez agencje, w koncu samemu mozna pochodzic po firmach i bezposrednio szukac pracy, z tego co sie nie myle to sa 2 dzielnice przemyslowe, gdzie sa fabryki, Druga sprawo Brexit, teraz jest ostatni dzwonek, zeby pojechac do UK i zostac tam na dobre

Maja

@Filtry Polskie co konkretnie chciałbyś żeby zostało ujęte w ramach szkoleń?

Filtry Polskie
@Maja

Na szkoleniach powinno się podkreślać że używanie wulgaryzmów w stosunku do osób trzecich jest karane Konkretny przykład usłyszany pod adresem osoby zaczynającej pracę ,,ona jest (usunięte przez administratora) KLIKI NA LINKACH Na każdym szkoleniu jest podkreślane że rotacja stanowiska pracy obowiązuje każdego Niestety dziewczyny nie zgadzają się na zmiany i końcem końców ta sama osoba stoi zawsze na końcu Kto pracuje ten wie że to najgorsze miejsce Żucie gumy, wiecznie obrażone miny, opryskliwość i arogancja to obraz Polki w tych zakładach Wielka łaska że odpowie wielka łaska że coś pokaże a przecież to chyba leży w interesie wszystkich żeby każdy pracował jak najlepiej Złośliwe uwagi , obgadywanie za plecami Myślę że powinno się takie zachowania zmieniać i ktoś powinien je kształtować Nie interesuje mnie jak te osoby funkcjonują w domu Każdy kto przychodzi do pracy jest zobowiązany do tego aby traktować inne osoby życzliwie , po koleżeńsku z szacunkiem Naprawdę nie chce się przychodzić do pracy i pracowaç z takimi wiecznie naburmuszonymi osobami które non stop dają ci do zrozumienia że jesteś dla nich jak powietrze i to są dziewczyny co mają po 20 lat i pracują kilka miesięcy Dziękuję

Filtry Polskie

Witam Mam tylko jedną uwagę Proszę o więcej uwagi na temat kultury osobistej w miejscu pracy podczas szkoleń bo to co się wyrabia w Preston i Riverside to jakieś nieporozumienie Chodzi oczywiście nie o koordynatorów pracy ale o osoby na linkach Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Recruitment Specialists Ltd - Hull

• Jak się pracuje w Prestige Recruitment Specialists Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Prestige Recruitment Specialists Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prestige Recruitment Specialists Ltd?

Kandydaci do pracy w Prestige Recruitment Specialists Ltd napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prestige Recruitment Specialists Ltd