Business Sense

Bydgoszcz

Opinie o Business Sense

Szymon 2009-11-30 08:00:02
Firma bardzo w porządku. Zarobki i warunki całkiem niezłe, a najważniejsze super klimat.

POLECAM !
anonim 2010-03-22 20:46:26
Chyba troche sie pomyliles albo przynajmniej za fajnych czasow jeszcze sie tobie pracowalo bo troche sie pozmienialo juz nie jest tak kolorowo
anonim 2011-01-20 23:20:09
Pierwsza niezwykle optymistyczna opinia to robota[usunięte przez moderatora] Którego z tego miejsca pozdrawiam heheh Bydgoszczy już nie ma :P Ot to taki dobry klimat w firmie i wysokie zarobki - niech to DA WAM DO MYŚLENIA !!!!! niestety podobnie dzieje się na Śląsku (kiedyś pracowało tam kilkunastu ludzi - teraz chyba tylko 1-2 :P ) Łódź też mocno przetrzebiło a w WArszawie została głównie rodzina szefów i kilku handlowców żyjących w bliższej lub dalszej komitywie ale oddając im szacunek robiących cele. NIE POLECAM
fiufiu 2016-05-19 21:42:43
Możesz wysłać swoje cv na ich maila po prostu albo przejrzeć ich stronę internetową @e4rthyj. Myślę, że warto, bo zapewniają szkolenia i umowę o pracę.
Zostaw swoją opinię o Business Sense - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Sense