Business Sense

Bydgoszcz

Opinie o Business Sense

Szymon 2009-11-30 08:00
Firma bardzo w porządku. Zarobki i warunki całkiem niezłe, a najważniejsze super klimat.

POLECAM !
anonim 2010-03-22 20:46
Chyba troche sie pomyliles albo przynajmniej za fajnych czasow jeszcze sie tobie pracowalo bo troche sie pozmienialo juz nie jest tak kolorowo
anonim 2011-01-20 23:20
Pierwsza niezwykle optymistyczna opinia to robota[usunięte przez moderatora] Którego z tego miejsca pozdrawiam heheh Bydgoszczy już nie ma :P Ot to taki dobry klimat w firmie i wysokie zarobki - niech to DA WAM DO MYŚLENIA !!!!! niestety podobnie dzieje się na Śląsku (kiedyś pracowało tam kilkunastu ludzi - teraz chyba tylko 1-2 :P ) Łódź też mocno przetrzebiło a w WArszawie została głównie rodzina szefów i kilku handlowców żyjących w bliższej lub dalszej komitywie ale oddając im szacunek robiących cele. NIE POLECAM
fiufiu 2016-05-19 21:42
Możesz wysłać swoje cv na ich maila po prostu albo przejrzeć ich stronę internetową @e4rthyj. Myślę, że warto, bo zapewniają szkolenia i umowę o pracę.
były handlowiec 2017-03-20 21:48
Firma bardzo w porządku, oczywiście są wady i zalety jak wszędzie. Spróbuję obiektywnie.

Zalety:
- miła atomosfera x3 (chyba największa zaleta)
- dobra współpraca z kierownictwem (merytorycznie i spokojnie)
- wysoka jakość produktów
- wysoka kultura organizacyjna
- przy dobrej organizacji pracy i robieniu celów można nieźle zarobić

wady:
- wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym (nie zawsze udawało mi się robić cele)
- wysokei wymagania wróżnych obszarach (angażowanie wiele obszarów jak obsługa Klienta, tworzenie kampanii)

Generalnie pozytywne biorąc pod uwagę w pracy w korpo
Zostaw swoją opinię o Business Sense - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Sense