Opinie o Exclusive Polska w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Exclusive Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Exclusive Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exclusive Polska w Siedlce

Michał Nowy wpis

A trzeba mieć duże doświadczenie jako przedstawiciel handlowy?

bhj Nowy wpis

no to super że te kosmetyki tak tanio albo free!!!

małopolskie Nowy wpis

ja miałem przedstawiciela tej firmy w sklepie i kupujac mówił ze towar kosztuje X a na fakturze wypisał X x6 zwkłe złodziejstwo przy próbach kontaktu nie odbiera tel ani nie odpisuje na sms uwaga!!!

irena3817 Nowy wpis

CHCIALABYM SKONTAKTOWAC SIE Z PRZEDSTAWICIELEM TEJ FIRMY NA WOJEWODZTWO POMORSKIE CZY MOZE MI KTOS W TYM POMOC?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Exclusive Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
alek

nie wiem kim jestes i po co (usunięte przez administratora) głupoty jak se nie radziłaś to twój problem , dobry przedstawiciel handlowy sprzeda "[usunięte przez moderatora] w słoiku " nie wypowiadaj sie lepiej

Martuś

SZCZERZE ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE!! umowa jest na najniższą krajową, reszta na czarno - umowa na słowo, że podstawa np. 1500 do tego obiecują prowizje od sprzedaży; prowizje jest ciężko dostać bo mało co mają na magazynie a i tak wymagają robienia okraślonych obrotów a do tego sprzedaje się chłam nie warty nawet połowy ceny w jakiej sprzedają! często mają problemy z wypłacalnością, spóźniają się z wypłatą a często jak ma się gorsze utargi płacą tylko najniższą i co im zrobisz skoro na umowie nie ma nic więcej!? do tego robią depozyty na wypłacie - jeśli jakiś wasz klient spóźnia się z płatnością po prostu ściągają to sobie z wypłaty, tak że zdarzało się i u mnie i u innych przedstawicieli, że po całym miesiącu dostawało się marne grosze! pracowałam tam ładnych kilka miesięcy i nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tej firmie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Exclusive Polska - Siedlce

Exclusive Polska