exclusive polska

Siedlce

Opinie o exclusive polska

Martuś 2009-09-07 15:09:08
SZCZERZE ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE!! umowa jest na najniższą krajową, reszta na czarno - umowa na słowo, że podstawa np. 1500 do tego obiecują prowizje od sprzedaży; prowizje jest ciężko dostać bo mało co mają na magazynie a i tak wymagają robienia okraślonych obrotów a do tego sprzedaje się chłam nie warty nawet połowy ceny w jakiej sprzedają! często mają problemy z wypłacalnością, spóźniają się z wypłatą a często jak ma się gorsze utargi płacą tylko najniższą i co im zrobisz skoro na umowie nie ma nic więcej!? do tego robią depozyty na wypłacie - jeśli jakiś wasz klient spóźnia się z płatnością po prostu ściągają to sobie z wypłaty, tak że zdarzało się i u mnie i u innych przedstawicieli, że po całym miesiącu dostawało się marne grosze! pracowałam tam ładnych kilka miesięcy i nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tej firmie!!!
alek 2009-11-09 21:02:01
nie wiem kim jestes i po co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] głupoty jak se nie radziłaś to twój problem , dobry przedstawiciel handlowy sprzeda "[usunięte przez moderatora] w słoiku " nie wypowiadaj sie lepiej
irena3817 2009-11-13 12:09:00
CHCIALABYM SKONTAKTOWAC SIE Z PRZEDSTAWICIELEM TEJ FIRMY NA WOJEWODZTWO POMORSKIE CZY MOZE MI KTOS W TYM POMOC?
małopolskie 2009-12-16 14:57:10
ja miałem przedstawiciela tej firmy w sklepie i kupujac mówił ze towar kosztuje X a na fakturze wypisał X x6 zwkłe złodziejstwo przy próbach kontaktu nie odbiera tel ani nie odpisuje na sms

uwaga!!!
bhj 2016-05-22 23:13:57
no to super że te kosmetyki tak tanio albo free!!!
Zostaw swoją opinię o exclusive polska - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie exclusive polska