Opinie o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IT.expert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w IT.expert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Natan

Jeśli jesteś Świeżakiem w branży to ja ich polecam ze względu na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz możliwość uzyskania certyfikatów branżowych.

Jarek Dziubiel

Ja byłem na ostatnim roku informatyki jak zacząłem pracę w it.expert. Za chwilę minie rok odkąd pracuję i jestem bardzo zadowolony. Uzyskałem dzięki nim certyfikaty produktowe. Jeśli chodzi o umowę to najpierw wybrałem zlecenie ze względu na status studenta, a potem przeszedłem na umowę o pracę. Wynagrodzenie satysfakcjonujące ;>

Grzesiek Konrad

Moja przygoda z it.expert zaczęła się od tego, że moja poprzednia firma skorzystała z jednego z ich systemów i byłem pod wielkim wrażeniem jak to wszystko działa. Później aplikowałem do nich i udało się dostać. Jestem naprawdę zadowolony, że zdecydowałem się na pracę u nich, bo poziom jaki reprezentują mówi sam za siebie.

Radzio

Oferują umowę o pracę i dobre wynagrodzenie. Ja projektuje i konfiguruje rozwiązania informatyczne. Pracy jest sporo, nie ma opcji żeby się nudzić, ale przynajmniej człowiek nie tkwi w miejscu :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IT.expert Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Respect

Ja tam jestem pod wrażeniem komunikacji w tej firmie, bo jest naprawdę duża, a wszystko mają tak dopracowane, że nie ma żadnych problemów. Szacun :)

Aglo

KREATYWNOŚĆ - to podstawa jeśli chcesz tam pracować i się rozwijać. Wszystko idzie do przodu w zaskakującym tempie, więc trzeba być zawsze o krok do przodu :) jeśli są chęci rozwoju i kreatywność to firma wspiera i daje morze możliwości

Bitner

IT.expert ma nawet kilka nagród na swoim koncie, bo są naprawdę dobrzy w tym co robią. Ludzi do pracy również wybierają starannie, więc nie tak łatwo się tam dostać, ale warto się postarać :)

były_mudżyn
@Bitner

a to dobre "ludzi wybierają starannie" łapanka z ulicy jak im trzeba to przyjmują bez rozmowy po wysłaniu cv rozmowa przez telefon i jesteś przyjęty a jak Cię wykorzystają to zwalniają !!!

Natalia
@były_mudżyn

do były_mudżyn nie pracowałeś w IT.expert, Twoje wpisy to pokazują ... nikt w IT.expert nie rekrutuje przez telefon, przestań zatem kłamać i oczerniać firmę, z którą nie masz i nie miałeś nic wspólnego. Jak chcesz się wykazać, to rób to tam gdzie pracujesz.

~paa
@Natalia

@Natalia mam prośbę. Jak już firma potraktuje Cię jak całą resztę, czyli mało przyjaźnie to proszę żebyś się nie "mazała". Nie będzieś miała gdzie wyrazić opinii o firmie bo napisałaś kilkadziesiąt pozytywnych więc Twoja - wtedy już obiektywna - utonie w zalewie komplementów. Proszę, żebyś to zniosła po męsku myślac o wszystkich Twoich i twoich kolegów pozytywnych opiniach które napisaliście czyli gacie w dół, zaprzeć się o szafkę, wypiąć i z uśmiechem na ustach przyjąć tradycyjne pożegnanie się firmy z pracownikiem. I nie odpisuj, że to nie prawda bo w ITE szafki marnej jakości i by nie wytrzymały :)

@Natalia

"nikt w IT.expert nie rekrutuje przez telefon" - jak nie jak AO regularnie tak rekrótował, podaję pytania by się przygotować dla potencjalnych chętnych: 1. jak zwalidowałby pan maila? 2. od kiedy może pan zaczać? Także solidnie się przygotujcie i startujcie, mam tylko nadzieję że podając pytania rekrutacujne nie zostanę pozwany o złamanie tajemnicy firmy:D

Karina Zarzyło

Ja tam polecam pracę przy eventach, złota sekcja jeśli chodzi o ekipę i satysfakcję, ale trudno tutaj się dostać, bo zespół jest dość stały i zgrany :) ale gdyby coś... kiedyś... to się nie zastanawiajcie :)

Mewa

Moja doświadczenia z tą firmą bardzo pozytywne! Ciekawe, prestiżowe projekty, miła atmosfera! Polecam!

Fabian Ce

Fajnie, że firma oprócz zleconych projektów posiada również swoje autorskie produkty. Miałem okazję brać udział w tworzeniu jednego z nich i tego ile zyskałem dzięki temu nie da się tak po prostu opisać :)

Jujek

Doskonałe miejsce na pierwsze kroki w karierze zawodowej, bo firma jest zaangażowana w rozwój pracowników :)

Konrad

Duża firma, rozwijająca się, motywująca pracowników do lepszych wyników :)

D.

Zgadzam się z powyższymi opiniami i również polecam pracę w it.expert :)

Henry

Potwierdzam, progres dobrze widoczny jest w ilości nowych zatrudnionych osób - pojawiło się kilku nowych specjalistów, co znacznie zwiększyło potencjał firmy. Fajne projekty, pozytywna atmosfera, świetnie miejsce do rozwoju.

Łukasz Wu

Pracowałem tam jako programista. Ogólnie polecam. Dobre stawki, trochę presja czasu, ale atmosfera sprzyjająca koleżeńskiej pomocy, na plus nowe technologie.

Patryczek

Wszystko ok, widać duży progres w rozwoju firmy na przełomie kilku ostatnich lat. Firma z przyszłością zamierzam w niej zostać dłużej.

Adam Gajda

Naprawdę dużo można się nauczyć w tej firmie. Są na rynku już od kilkunastu lat, więc branże znają od podszewki i to jest fajne. Z drugiej strony to oczywiste, że dużo wymagają od pracownika, ale taki lajf moi drodzy :)

Szymon

Hej, ja także jestem zadowolony z tej firmy:) pracuję już trochę i jest naprawdę super! Atmosfera domowa, leaderzy ok, jest trochę presji, ale kasa spoko. Polecam każdemu kto chce zarobić, poznać nowych ludzi i nauczyć się naprawdę wiele.

Jacek K

Pracuję tu i jestem zadowolony, bo firma naprawdę daje duże możliwości. Mamy całkiem niezłe zarobki i fajną załogę.

!

Fajni ludzie, fajni leaderzy, fajne szkolenia :) bardzo sympatyczna atmosfera i dobre zarobki :) Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o IT.expert Sp. z o.o. - Warszawa

IT.expert Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 161 ocen.

IT.expert Sp. z o.o.