Opinie o Dobra Klima Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dobra Klima Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dobra Klima Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobra Klima Sp. z o.o. w Łomianki

Mariusz Nowy wpis

Polecam firmę, współpracujemy od dawna. Terminy realizacji zgodne z harmonogramem. Usługa zawsze wykonana na profesjonalnym poziomie.

Tomi Nowy wpis

Porażka jedna Wielka. Zmiany zmiany zmiany ale na gorsze, chyba coś się dzieje z tą firmą bo pracowników zmieniają jak rękawiczki..

Klient Nowy wpis

Nie polecam firmy, obsługa klienta tragiczna nic nikt nie wie.

Mariusz Nowy wpis

Prawda w oczy kole. Nerwy puszczają. Bo ktoś prawdę napisał.....

Monter

W firmie pracuje znajomy który mnie polecił jako podwykonawcę na montaż.

Znajomość lutowania, znajomość czytania projektów no i oczywiście znajomość montażu klimatyzatorów od pojedynczych układów splitów po układy VRF

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Mariusz

Nie polecam, Pan handlowiec nadaje się ale chyba do noszenia gruzu na budowach może by zwalił te 150 kg wtedy. Kto zatrudnia takich ludzi (usunięte przez administratora) bezczelnych , myślałem że to jego firma ale on tam tylko jest niby handlowcem ...tragedia nie polecam

Krzysztof
@Mariusz

Dlaczego uważasz ich za bezczelnych? Co takiego się stało? Opiszesz sytuację dokładniej?

Moja opinia
@Mariusz

Widać że nie radzisz sobie z emocjami wyzywasz firmę i ich handlowca . Z wypowiedzi usuniętych przez administratora widać że raczej wina jest po twojej stronie bo oczerniasz i wyzywasz . Takich ludzi należy omijać szerokim łukiem

Klient
@Mariusz

Widać że opinia na zamówienie Jesteś dnem ciebie dać na budowę choć patrząc co wypisujesz to ty z budowy z pod budy wypełzłeś

Dorota
@Klient

Na zamówienie? Bo, że pozytywne zamawiają to słyszałam, ale negatywne? To co tu ludzie zaczną jeszcze niby zamawiać.xd Ale to konkretnie wiadomo kto to? Czemu ma takie ostre mniemanie o tym wszystkim? :(

Olga

Widzę poeci chyba pracują w tej firmie, nie wiem jak interpretować słowa że "przed burzą wieje chłodny wiatr"... jakieś wielkie zmiany w firmie zachodziły? Ma to wpływ na jakość pracy?

Jaki jest powód tej ciszy?

@Paweł

Paweł zwykle przed burzą wieje chłodny wiatr :)

Dawno nikt z pracowników Dobra Klima Sp. z o.o. nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

(A)

Dużo pracy mało czasu na konwenanse i pierdoły . Wszystko w porządku. (A)

F-cz

Debile z konkurencji zrobią wszystko by tylko oczernić firmę ... masakra. Znam firmę pracowałem u nich. Obecnie pracuje jako samodzielny elektryk . Firmę wam polecam w 100%

Polecam . Pracuje od początku powstania Dobrej Klimy Jestem zadowolony

Tiaaa a ludzie jak pracowali tak dalej pracują za 1/4 etatu albo na czarno. Nic się w tej firmie nie zmieniło i nie zmieni prędko.

Pracuję 5 rok w firmie Dobra Klima i po raz pierwszy tu zaglądam . Po przeczytaniu paru opinii trochę się dziwię tym co te bzdury tu wypisują . Praca 8.00-16.00 5 dni w tygodniu pieniądze na koncie zawsze na czas. Dużo nowego sprzętu dużo szkoleń praca dla osób które chcą się czegoś nowego nauczyć . Firma jest autoryzowanym dystrybutorem Mitsubishi Electric . Wszyscy pracownicy techniczni byli na szkoleniach certyfikujących M Mr.Slim C.Multi PC . Co roku przybywa klientów co roku zatrudniani są nowi do przyuczenia, majstrowie i brygadziści. Pracownicy sezonowi są zatrudniani od maja do września . Wszyscy zainteresowani sami mogą do nas przyjść i złożyć CV zapraszamy . Co do komentarzy w internecie trzeba się przyzwyczaić że wstawiają je zazwyczaj ludzie z konkurencji. Pozdrawiam serdecznie.

Pracujący

Praca jest ok zarobki od ilości przerobu montaży .

Praca taka jak i wszedzie Musisz byc dobry od strony hydraulicznej i elektrycznej jak umiesz czytac plany to dasz sobie rade jak nie to nie ma po co sie starac o prace w ktorej nie dasz sobie sam rady .

Elektryk/Monter

Śmiało składać do nich CV wszystkie komentarze na bank to firmy konkurencyjne . Bardzo dobra atmosfera kasa na poziomie minimum średnim w branży ale na czas nawet zimą. Wszyscy majstrowie mają dodatki latem dodatek jest wyzszy niz podstawa od ilości klima lub przegladow . Mają dużo robot głównie na Mitsubishi . Wszyscy są po szkoleniach i chętnie uczą co jest rzadko spotykane .

KT Warszawa

luna z doświadczeniem i klientami zawsze i wszędzie będziesz witana z otwartymi rękami

Rafii

Jestem podwykonawcą współpraca jest wzorcowa - polecam

Sliwa

No tak ale widziałeś by ktoś w tym kraju nie narzekał na zarobki ? Kasa taka jak wszędzie ale na czas. Po za tym widzę że do pracy w "Dobra Klima Łomianki" przyszli do pracy nowi ludzie z konkurencyjnej firmy z Łomianek co raczej świadczy o wyższych zarobkach niż u innych.

MG

Nie pracowałam u nich ale widziałam naocznie jak pracują na zlecenia naszej firmy. Nie wydawali się być osobami które martwią się o przeżycie. Wesoła ekipa fajni normalni ludzie. Wszystko moim zdaniem z tą firmą jest w porządku. Pozdrawiam MG

Piotr O

Przecież widełki są w każdej firmie minimalna płaca 1750 brutto za miesiąc i nikt ci nie da mniej. Więcej wiesz, więcej zarabiasz. Takie gdybania masz jak byś pierwszy raz do pracy chciał iść a właściwie robisz wszystko by nie iść bo się zmęczysz . To ile chcesz zarabiać dla wszystkich jest mało istotne Ja jestem w branży w konkurencyjnej firmie (W-wa od 10lat) na początku nikt ci nie da więcej niż minimum plus dodatki, każdy musi przez to przejść. By zarabiać od 4k na rękę musisz przepracować parę lat. Jako pomocnik serwisanta bez doświadczenia jesteś nikim w naszej branży bo nic nie wiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobra Klima Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dobra Klima Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dobra Klima Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dobra Klima Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wiosenna 70
    05-092 Łomianki