PENSJONAT POLONIA

Krynica Morska

Opinie o PENSJONAT POLONIA

rafal_35lyon@interia.pl 2009-09-07 13:50:06
Pracodawca jakich mało zawsze docenia lojalnych pracowników.Firma godna polecenia ,pracowałem wraz z żoną w tej firmie kilka lat i nigdy się nie zawiadłem.Pracodawca to człowiek stanowczy stara się aby było dobrze dla wszystkich pracowników.Nie lubi złodzieii, leniuchów i darmozjadów.Nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem zaliczki. Premie i wynagrodzenie zawsze na czas.Często wypłacał wyższe wypłaty niż umówione taki miał gest.POLECAM (usunięte przez administratora)
Kelner 2013-09-03 13:35:54
Nie jest to uczciwy pracodawca co innego obiecuje a inaczej sie wywiazuje poza tym nie daje zadnej umowy i jest wulgarny do pracownikow nie polecam.NIE POLECAM i nie dajcie sie wyzyskiwac wiem ze niektorym zalezy na pracy i znosza p.Chomy wulgarne i prosackie zachowania mam nadzieje ze to sie wkrotce skonczy
Piszcie jakby
kucharz 2015-08-09 16:49:06
Witam pracowałem przez jakiś czas u tego pseudo restauratora a więc SZOK.
Większość produktów głeboko MROŻONA obsłudze każe mówić że świeże,upał na kuchni powyżej 40 stopni.Artykuły kupowane po taniości ryby MROŻONE Z ZESZŁEGO SEZONU.
Dziwi mnie podejście sanepidu który ,ZWIEDZA LOKAL, jak swój.
Pracuje tam w większości rodzina albo praktykanci(tania siła robocza) poza tym większośc bez umowy.Zrezygnowałem z powyższych względów plus chamskie i wulgarne zachowanie p.Chomy.Szczyci się lokalnymi znajomościami i możliwością wszystkiego załatwienia,Szkoda tylko że poniża,oszukuje i totalnie wykorzystuje pracowników.OSOBIŚCIE NIE POLECAM I LOKAL AŻ SIĘ PROSI O SKONTROLOWANIE WSZELKICH ASPEKTÓW DZIAŁALNOŚCI GASTRONOMICZNEJ POPRZEZ UCZCIWY SANEPID I INSPEKCJE PRACY KOŃCZĄC NA URZĘDZIE SKARBOWYM
zawodowiec 2015-09-07 12:57:28
witam też miałem okazje pracować w karczmie pensjonatu polonia.z początku nawet mi pasowało po jakimś czasie właścicielowi zaczęło odbijać i zaczął wyznaczać nowe trendy obsługi gości.Poprostu parodia na miarę ogólnopolską kazał wręcz stać na głowami gości,bez przerwy ich nagabywać a może to a może tamto,przymilać się i robić z siebie pajaca.Facet bez taktu i ogłady pracy obsługi kelnerskiej.Poza tym praca po 10-12 godz codziennie i jeszcze mu było mało.Pracowałem tam sezon i więcej bym tam a życiu nie poszedł .Poza tym jest wulgarny i kucharze wspominali o wydawaniu nie ŚWIEŻYCH ryb gościom hotelowym przykaz szefa.Napoje z dużych butelek rozgazowane,lody po taniości jak i asortyment służący do obsługi gości.Nie polecam i brak umowy.Dorobia się kosztem młodych nie świadomych ludzi wyzyskiwanych a poza tym TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA LUDZI bez których sam by się mógł co najwyżej hot-dogi bez dodatków sprzedawać
Konrad 2016-08-26 14:55:56
Tak czytam te wypowiedzi i coś w tym jest . Też miałem (przyjemność) jak zwał tak zwał pracować w Pensjonacie Polonia w sezonie 2008 ale nie wspominam tego okresu miło . Praca w gastronomii do lekkich nie należy i trzeba mieć dużo samozaparcia(nie myląc z problemami gastrycznymi) aby temu sprostać . Ale tam to prawdziwy gastronomiczny KOŁCHOZ. Mega wszechwiedzący właściciel z podstawową wiedzą gastronomiczną wciąż poganiał, popędzał nie przebierając w słowach wulgarnych pracowników od pani sprzątającej po kelnerów, kucharzy skończywszy na konserwatorze.Ja rozumiem że nie wszyscy wykonują swoją pracę należycie i tak jak to sobie wyobrażał p.Stanisław Choma ale na BOGA obrażanie i notoryczne poniżanie ludzi nie prowadzi do sukcesu lokalu w każdej branży. Poza tym ów restaurator nie słuchał porad ,możliwości lepszego serwisu ze strony kuchni i obsługi gdyż uważał że prowadzi sam w sobie restauracje(tzn. karczmę rybną) z min 2 gwiazdkami Michelina. Przez to i inne sytuacje wynikające z zachowania i podejścia właściciela lokal miał nonstop rotacje pracowników.A i Goście słysząc i widząc nie stosowne zachowanie w karczmie omijali to miejsce szerokim łukiem. Jedzenie zwykłe bez szału wszystko po taniości i powiedział bym że lokal zatrzymał się w czasie.Poza tym zwodzenie i zbywanie co do umowy dla ludzi co jest przestępstwem i tak się nie robi prowadząc spory i dochodowy biznes.Nie wiem jak teraz ale w tym czasie to były dla niektórych trałmatyczne przeżycia zawodowe być może dostając taką szkołę życia dla co poniektórych to zaowocowało.A i bym zapomniał tak jak ktoś wcześniej wspomniał SANEPID który tam wizytował to po prostu kpina światowa ale co kraj to obyczaj . Pozdrawiam i życzę pracownikom godziwej i uczciwej zapłaty a właścicielom trochę wiedzy gastronomicznej i obycia z ludżmi nie traktując ich jak trzodę chlewną
Zostaw swoją opinię o PENSJONAT POLONIA - Krynica Morska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PENSJONAT POLONIA