Opinie o K2 Doradcy Finansowi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie K2 Doradcy Finansowi. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie K2 Doradcy Finansowi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K2 Doradcy Finansowi w Warszawa

Dawid Nowy wpis

Jakie obowiązuje ubiór doradcy finansowego w waszej firmie?

Kamila Nowy wpis

Witam,potrzebuje informacji na temat stanowiska *client data specialist*,bardzo proszę mi powiedzieć jakich pytań mogę się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej w sedzibie firmy I jaka jest kwota zarobków?Bardzo proszę o pomoc,to naprawdę bardzo ważne.Pozdrawiam

michał Nowy wpis

@romek nie wiem czy uda Ci się tak od razu po studiach iśc do nich do pracy na normalne stanowisko, robiłeś już jakieś staże na studiach czy nie za bardzo? Bo jednak zawsze warto od takiego stażu zacząć, bo zobaczy pracodawca, że Ci zależy i się starasz to potem normalnie na etat może Cię przyjąć jak sądze. A słuchajcie, oni maj duże biuro czy tak średnio?

romek Nowy wpis

ja również chciałbym zostać po studiach teraz doradcą finansowym i z tego co się do tej pory dowiedziałem to najlepiej zrobić to właśnie w K2 Doradcy Finansowi. również jednak mam wieli szacunek do siebie i wyższej uczelni którą z wielkim sukcesem ukończyłem - a więc czy mogę liczyć na umowę o pracę?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie K2 Doradcy Finansowi? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
kupidyn bob

a można w K2 Doradcy Finansowi zyskać normalną zwykłą umowę o pracę? trochę już siedze w temacie i szukam nowego pracodawcy który zapewni mi nowe atrakcyjne warunki zatrudnienia. nie zaakceptuję umowy z ksero, czy można u nich wynegcjować sobie warunki umowy i pracy indywidualnie? pozdrawiam io dziękuję z góry za answer

New

Nie, nie jest to ten typ "firmy" Grupa kapitałowa ogólnopolskiej (ale faktycznie ogólnopolskiej) firmy. Typowo specjalistyczna

anjia

A ta nowa firma to taka jednoosobowa czy co?

pracowałem tam kilka miesięcy i nic dobrego nie można powiedzieć... NIE POLECAM NIKOMU !!!

kasia

ooo to dobrze, bo chce tam pracowac

wojtek

spoko firma mozna polecic, pracuje wiec wiem :))

pracował

Najlepiej nie rozmawiać tam z nikim! Na pierwszej rozmowie wszystko super, opowieści, obiecanki, kilkutysięczne zarobki, BMW, Porsche, robią wodę z mózgu.....a potem rzeczywistość, czyli wszyscy kombinują jakby tu nie zapłacić! To znaczy inaczej: to Ty nie dostaniesz kasy bo Twoje pieniądze zgarnie Twój kierownik...Miłego dnia!

Grzesiek

witam, ile mozna zarobic w tej firmie ? sa jeszcze jakies oferty pracy ? z kim tam najlepiej rozmawiac ??? pozdrawiam, Grzesiek

K8

Witam Tylko prowizja i rozpoczęcie własnej działalności - nic innego na ten moment nie wchodzi w rachubę w K2

Marta2010

A co jest ze stażem płatnym czy staż w tej firmie ma stałą pensje czy nie

Jeszcze trochę i będzie tu nick

Jestem w tej firmie od niedawana, ale widzę jedną rzecz. A mianowicie, pracownicy są SZCZĘŚLIWYMI ludźmi. Mnie to wystarcza na ten moment. Trzeba się jeszcze sprawdzić, ale wiem, że dam radę:)

Średnio 200-300 PLN za ofe

krakus

mam pytanie do osoby ktora tam pracowala...ile sie dostaje za podpisanie umowy np OFE..za 1 umowe????

Bolo

Chciałbym sie dowiedziec czy na stanowisku doradca finansowy jest jakas stała pensja czy tylko prowizja? pytam bo nie jestem z Warszawy a zaprosili mnie na rozmowe i chciałbym wiedziec czego sie moge spodziewac? Z góry wielkie dzieki za odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o K2 Doradcy Finansowi - Warszawa

K2 Doradcy Finansowi