K2 Doradcy Finansowi

Opinie o K2 Doradcy Finansowi

Bolo 2010-02-12 13:32:58
Chciałbym sie dowiedziec czy na stanowisku doradca finansowy jest jakas stała pensja czy tylko prowizja? pytam bo nie jestem z Warszawy a zaprosili mnie na rozmowe i chciałbym wiedziec czego sie moge spodziewac? Z góry wielkie dzieki za odpowiedz
krakus 2010-03-16 22:18:35
mam pytanie do osoby ktora tam pracowala...ile sie dostaje za podpisanie umowy np OFE..za 1 umowe????
anonim 2010-03-23 04:41:55
Średnio 200-300 PLN za ofe
Jeszcze trochę i będzie tu nick 2010-11-06 20:48:40
Jestem w tej firmie od niedawana, ale widzę jedną rzecz. A mianowicie, pracownicy są SZCZĘŚLIWYMI ludźmi. Mnie to wystarcza na ten moment. Trzeba się jeszcze sprawdzić, ale wiem, że dam radę:)
Marta2010 2010-12-28 15:01:40
A co jest ze stażem płatnym czy staż w tej firmie ma stałą pensje czy nie
K8 2011-04-28 20:47:29
Witam
Tylko prowizja i rozpoczęcie własnej działalności - nic innego na ten moment nie wchodzi w rachubę w K2
Grzesiek 2011-04-29 10:13:29
witam, ile mozna zarobic w tej firmie ? sa jeszcze jakies oferty pracy ?

z kim tam najlepiej rozmawiac ???

pozdrawiam,
Grzesiek
pracował 2011-06-09 10:02:13
Najlepiej nie rozmawiać tam z nikim! Na pierwszej rozmowie wszystko super, opowieści, obiecanki, kilkutysięczne zarobki, BMW, Porsche, robią wodę z mózgu.....a potem rzeczywistość, czyli wszyscy kombinują jakby tu nie zapłacić! To znaczy inaczej: to Ty nie dostaniesz kasy bo Twoje pieniądze zgarnie Twój kierownik...Miłego dnia!
wojtek 2011-06-20 12:58:53
spoko firma mozna polecic, pracuje wiec wiem :))
kasia 2011-06-22 12:30:51
ooo to dobrze, bo chce tam pracowac
były pracownik 2011-07-08 22:05:10
pracowałem tam kilka miesięcy i nic dobrego nie można powiedzieć...
NIE POLECAM NIKOMU !!!
anjia 2011-07-18 22:43:00
A ta nowa firma to taka jednoosobowa czy co?
New 2011-07-19 21:37:38
Nie, nie jest to ten typ "firmy"
Grupa kapitałowa ogólnopolskiej (ale faktycznie ogólnopolskiej) firmy. Typowo specjalistyczna
kupidyn bob 2015-01-05 14:08:47
a można w K2 Doradcy Finansowi zyskać normalną zwykłą umowę o pracę? trochę już siedze w temacie i szukam nowego pracodawcy który zapewni mi nowe atrakcyjne warunki zatrudnienia. nie zaakceptuję umowy z ksero, czy można u nich wynegcjować sobie warunki umowy i pracy indywidualnie? pozdrawiam io dziękuję z góry za answer
romek 2015-03-06 14:43:44
ja również chciałbym zostać po studiach teraz doradcą finansowym i z tego co się do tej pory dowiedziałem to najlepiej zrobić to właśnie w K2 Doradcy Finansowi. również jednak mam wieli szacunek do siebie i wyższej uczelni którą z wielkim sukcesem ukończyłem - a więc czy mogę liczyć na umowę o pracę?
michał 2015-03-23 13:25:59
@romek nie wiem czy uda Ci się tak od razu po studiach iśc do nich do pracy na normalne stanowisko, robiłeś już jakieś staże na studiach czy nie za bardzo? Bo jednak zawsze warto od takiego stażu zacząć, bo zobaczy pracodawca, że Ci zależy i się starasz to potem normalnie na etat może Cię przyjąć jak sądze. A słuchajcie, oni maj duże biuro czy tak średnio?
Kamila 2016-06-12 01:23:38
Witam,potrzebuje informacji na temat stanowiska *client data specialist*,bardzo proszę mi powiedzieć jakich pytań mogę się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej w sedzibie firmy I jaka jest kwota zarobków?Bardzo proszę o pomoc,to naprawdę bardzo ważne.Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o K2 Doradcy Finansowi - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K2 Doradcy Finansowi