INTREX sp. z o.o.

Opinie o INTREX sp. z o.o.

Dołącz do naszego zespołu specjalistów w znakowaniu i etykietowaniu jako:

Inżynier Sprzedaży

Technolog Procesu Produkcji

Inżynier Automatyk

Zachęcamy do obserwowania zakładki Kariera na naszej stronie https://intrex.pl/pl/kariera

Administrator Nowy wpis

INTREX sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Tokarz. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

MagicMajk Nowy wpis

Praca w świetnej atmosferze. Pozytywni ludzie. Bardzo polecam. Negatywne komentarze to zapewne ból czterech liter. Łatwo kogoś zdyskredytować. Ja miałem bardzo przyjemne doświadczenia.

Agata Nowy wpis

Tak jak zostało to kiedyś zasugerowane na forum pod linkiem w zakładce z karierą są obecnie dostępne 3 ogłoszenia. Powie mi ktoś jak pracuje się jako spec od sprzedaży? Jakie tagerty dają obecnie i na jakiej podstawie są ustalane? Trudno je osiągnąć? Jak za ich osiąganie płacą? Dodatkowo pisali coś o firmowych klubach np.., biegacza, napisze ktoś o tych inicjatywach coś więcej?

Konstruktor

Aplikowałem na stanowisko konstruktora. Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to był jakiś żart. W przeciągu ponad godziny dwóch panów z konstrukcji przeprowadzało na mnie swoje wymyślne "testy". W międzyczasie nie dowiedziałem się NICZEGO o firmie i warunkach pracy, nie było nawet nikogo z kadr. Podczas "rozmowy kwalifikacyjnej", a raczej pseudo-egzaminu, panowie zrobili m.in. test z znajomości SolidWorksa, kiedy już podczas rozmowy telefonicznej ustaliłem z kierownikiem konstrukcji, że pracowałem do tej pory w Inventorze i w Solida będę musiał się wdrożyć. Normalna sprawa w innych firmach, kwesta miesiąca. Panowie zmarnowali mój i swój czas, można było od razu ustalić że znajomość SolidWorks jest wymagana (w ogłoszeniu było "znajomość programów CAD"). Sama formuła rozmowy kwalifikacyjnej była najmniej przyjemną w mojej karierze.

Konstruktor
@Konstruktor

Warto dodać jeszcze, że wyposażenie działu konstrukcyjnego jest fatalne. Konstruktorzy pracują przy jednym małym monitorze lub laptopie. Gdy zapytałem o manipulatory, usłyszałem od kierownika że im wystarczy klawiatura :)

Agata
@Konstruktor

I mimo wszystko teoretycznie tutaj u nich wystarcza? Jak to wpływa konkretnie na wyniki z pracy i czy wiadomo coś w temacie stawianych przez pracowników sugestii? Jak są one obecnie przyjmowane?

Nowy wpis

@Konstruktor

Dziękujemy za Pańską opinię. Każdy krytyczny sygnał analizujemy z należytą starannością. Na wstępie dodam, że w wyniku rekrutacji zatrudniliśmy dwóch kolejnych Konstruktorów. Przyznam, że pierwszym etapem jest szczegółowa rozmowa kwalifikacyjna z naszymi fachowcami. Przed przyszłymi Konstruktorami postawione zostaną zadania projektowania customowych rozwiązań z zakresu zaawansowanej automatyzacji procesów produkcyjnych. Czasem doświadczenia z projektowania np. mebli biurowych w ocenie naszych specjalistów nie dają przewagi nad rekrutacyjną konkurencją. Kadry to już kolejny etap i gwarantujemy profesjonalizm. Dodam, że ten dział każdemu z Kandydatów bezpośrednio dziękował za udział w procesie rekrutacji. Jesteśmy wdzięczni za uwagę, iż nie w pełni przedstawiamy Kandydatom nasz profil działalności, poprawimy się. Uwagę dotyczącą jakości sprzętu uznam za drobną złośliwość, ale jak wszyscy wiemy zawsze może być lepiej. Pozdrawiam i zapraszamy do aplikowania w Intrex.

Zyga

Na montaz potrzebujecie pracowników

@Zyga

Aktualne ogłoszenia o pracę publikowane są na https://intrex.pl/pl/kariera

Dołącz do naszego zespołu specjalistów w znakowaniu i etykietowaniu jako:

Inżynier Sprzedaży

Technolog Procesu Produkcji

Inżynier Automatyk

Witam, czy aktualnie w INTREX prowadzona jest jakaś rekrutacja? Jeśli tak to na jakie stanowisko i czy je polecacie? Byłabym wdzięczna gdybyście mi napisali konkretnie i ze szczegółami czego można się spodziewać zaczynając pracę w firmie.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w INTREX sp. z o.o.?

Aktywny

Autorytarny

Dzień dobry, z dużym zainteresowaniem obserwujemy Państwa opinie, również te krytyczne. Rekrutacja to dla Pracodawcy trudny proces, który nie zawsze budzi pozytywne emocje. To zrozumiałe. Staramy się od wielu lat budować profesjonalny zespół Pracowników, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki pracy. Pozdrawiamy Was serdecznie.

@INTREX sp. z o.o.

Dlaczego Państwo kasują wszystkie negatywne komentarze? Profil działalności bardzo dobry tylko bardzo źle traktowani są ludzie w dziale BOK i nie podlega to żadnej wątpliwości, dlatego proszę wziąć pod uwagę opinię ludzi, nie tylko jednej osoby tylko kilkunastu już, których posty zostały usunięte

IntrexPracownikWczesniejszy
@INTREX sp. z o.o.

Może powinni Państwo bardziej dokładnie prowadzić rekrutacje skoro w dziale BOK w ciągu roku zostało zwolnionych bardzo dużo młodych i ambitnych ludzi, którzy pomyślnie przeszli proces rekrutacji

Jan
@INTREX sp. z o.o.

Dzień dobry, jest to przykre, że te Panie z BOK zwalniają każdego kto ma honor i nie pozwala sobą pomiatać, ale jeszcze bardziej jest przykre, że szefostwo nic z tym nie robi. Może o niczym nie wiedzą?

tix

Witam czytam Wasze wypowiedzi na temat pracy w Intrex w dziale obsługi Klienta BOK i to co piszecie to prawda też teggo doświadczyam. Duża rotacja pracowików. Atmosfera w dziale fatalna. Jak ktoś jest ambitny i dobrze sobie radzi jest pracowity to nie pasje do zespołu.(usunięte przez administratora)Podobno w ciągu ostatnich 24 m-cy na to stanowisko było 17 os. (usunięte przez administratora).

@tix

Zgadzam się z Panem, zastanawiam się dlaczego wszystkie komentarze, które niestety są prawdziwe są usuwane, tyle osób niestety trafiło do tej firmy i zostały potraktowane w ten sam sposób, że firma powinna trafić do Inspekcji Pracy, żeby się ktoś tym zajął

Mariusz

Dodaj, czy prócz niedogodności, które opisujesz we wcześniejszym komentarzu były także dobre strony zatrudnienia? Mam na myśli wynagrodzenie lub dodatki do pensji.

Gutek

Dobry pracodawca ma wymagania więc nie każdy daje sobie radę!!

Tomasz
@Gutek

Niestety nie wysokie wymagania są przyczyną zwolnień i każdy kto trafił do firmy dobrze o tym wie, że nie brak kwalifikacji lecz zupełnie inna jest przyczyna zwolnień

TZN
@Gutek

Więc Intrex nie ma jakiś wygórowanych wymagań , bo skoro cyklicznie wykonuje się te same błędy na różnych płaszycznach w różnych działach... Do tego rotacja. A cała otoczka uśmiechów i standardów jest jak ładna etykieta która przyciąga grafiką a od spodu ma niedostatecznie dobrany klej i odpada. Zaletą opinii na stronie GoWork jest to że wypowiadzieć się mogą tutaj ludzie którzy mieli styczność z tą firmą i obiektywnie mogą się wypowiedzieć się na jej temat. Ale pozostaje jeszcze kwestia znikających opinii... Czyżby stały się niewygodne?

Duża jest rotacja ludzi w INTREX sp. z o.o. na Specjalista ds. Obsługi Klienta? Znowu ukazało się ogłoszenie 22 września na GoWork.pl. Dlaczego odchodzą?

PracownikByly

Nie odchodzą, są zwalniani przez Panią Kierownik tzw. Działu Bok :))Szczerze nie polecam pracy w tej firmie i myślę, że jest wiele osób, które zostały potraktowane w taki sam sposób(usunięte przez administratora)

wtemacie

Standardy bardzo wysokie, kawa za free i to wszystko. Osoba posiadająca wiedzę i doświadczenie zawodowe nie będzie miała problemu by przebrnąć przez rozmowę kwalifikacyjną. A później to tylko pod górkę :-) stromą górkę...

Antoni

Widziałem, że firma poszukuje obecnie pracownika na stanowisko specjalisty obsługi. Zastanawiam się, jak wyglądają oferowane warunki zatrudnienia. Może Wy wiecie coś na ten temat?

@Antoni

Pensja na poczatek bardzo dobra, wszystko wyglada bardzo dobrze, natomiast jesli chodzi o atmosfere fatalna,dlatego caly czas pojawia sie ogloszenie(usunięte przez administratora)

Helena
@Ona

Wiesz może jakie są konkretne przyczyny tych zwolnień? Dobrych pracowników zazwyczaj się docenia w firmie,nie zwalnia. Możesz napisać coś więcej na temat atmosfery w INTREX ?

Iwo

Firma z bardzo dobrymi opiniami w internecie. Zastanawiam się nad powodem braku opinii.

Krzysztof23

Dzień dobry! Poszukujecie pracowników? Gdzie znajdę oferty pracy?

Aktualność
Dziś rozpoczęły się Targi Warsaw Pack 2019.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko numer 56, gdzie zaprezentujemy głowice etykietujące Intrex oraz urządzenia znakujące Domino.

Do zobaczenia!

#10yearschallenge
Ostatnie 10 lat dla Intrex to okres bardzo intensywnego rozwoju.
To właśnie w 2009 roku przenieśliśmy naszą firmę do nowej lokalizacji. Od tego momentu liczba wdrożeń, liczba zatrudnionych pracowników i poziom zaawansowania technicznego projektów wzrosły bardzo istotnie.

Dziękujemy za zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani i pracujemy dalej!
Wiktor

Czy jest tak dobrze, że rzadko piszecie na forum?

Święty

Czy firma szuka elektryków ? Elektromonterów ? Jak to wygląda z systemem zmianowym ?

Zuzanna

@int, jesteś zainteresowany pracą w INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? A może brałeś już udział w aplikacji? Twoja opinia będzie bardzo mile widziana :) Na swojej stronie internetowej firma ma wiele aktualnych ofert pracy, zobaczcie: http://www.intrex.pl/pl/kariera

Zostaw merytoryczną opinię o INTREX sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w INTREX sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTREX sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTREX sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTREX sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTREX sp. z o.o.