Opinie o Ageno.pl w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ageno.pl. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ageno.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ageno.pl w Bielsko-Biała

BB Nowy wpis

Zdecydowanie polecam. Spore możliwości rozwoju oraz możliwość sprawdzenia siebie również w innych technologiach to tylko kilka z zalet, do tego dochodzi świetna atmosfera, wysoce kompetentni współpracownicy chętni do pomocy, szefostwo bardzo przyjazne oraz otwarte na każdą rozmowę. Sporą uwagę kładzie się na integrację więc już od pierwszego dnia można poczuć się członkiem zespołu nawet na stażu czy praktykach. Zespół developerów jest otwarty na każdą uwagę jaką można wnieść do projektu od działania poszczególnych sektorów projektu aż po używane technologie. Podsumowując Ageno to świetna firma stawiająca na pracowników oraz wysoką jakość produktu który dostarczają niezależnie od jego wielkości.

Czy w Ageno.pl możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Web Developer?

Jaka atmosfera panuje w firmie Ageno.pl? Są ogłoszenia na Aplikuj.pl z 16 stycznia. Czy jest rotacja?

M Nowy wpis

Atmosfera jest bardzo dobra, cała drużyna jest bardzo zgrana i zgodna, że gramy do jednej bramki :-)

M.

Ageno to najlepsze miejsce pracy, do jakiego można trafić! Miła, koleżeńska atmosfera (również ze strony szefostwa), bardzo ciekawe projekty i przestrzeń do rozwoju - czego chcieć więcej? :D

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Ageno.pl?

Bumel

Jeśli chodzi o programistów, to korzystamy z najlepszych rozwiązań na rynku: Docker, PHPStorm, TablePlus, Gitlab etc.

Bumel

Jest to zależne od formy współpracy, choć pracownik nie powinien być na tym stratny.

@Bumel

Skoro jest to zależne od formy współpracy to osoba ubiegająca się o zatrudnienie ma możliwość wyboru czy chce pracować na umowę o pracę czy może w innej formie?

Czy jest możliwość pracy w Ageno.pl na część etatu?

Bumel

Raczej nie, choć w formie płatnych lub bezpłatnych praktyk być może.

Czy firma Ageno.pl w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Bumel

Jeśli tylko to szkolenie będzie miało związek z tym czym się zajmujesz w pracy, lub masz na myśli certyfikacje, to jak najbardziej. Można także skorzystać z wykupionych szkoleń online, które są dostępne dla zainteresowanych.

Piotrek

Świetna atmosfera w firmie. Cały zespół dobrany w taki sposób, że na każdego można liczyć. Bardzo nowoczesny stack technologiczny, przez co rozwój idzie w dobrym kierunku. Szefostwo wyrozumiałe, traktuje pracowników jak partnerów a nie jak podwładnych. Bardzo polecam ! Każdy zdaje sobie sprawę, że gramy do jednej bramki, co przekłada się na świetną atmosferę i efektywność :)

Roman
@Piotrek

Fajnie, że kierownictwo dostrzega, że to właśnie głównie pracownicy przyczyniają się do sukcesu firmy. Można brać udział w szkoleniach i podnosić swoje kompetencje zawodowe? Bo chciałem wysłać CV a zależy mi na pracodawcy, który wspiera rozwój. Możesz napisać czy tak jest?

nick
@Roman

Są szkolenia więc śmiało wysyłaj CV.

Widzę, że firma poszukuje wielu specjalistów. Wiecie może, jak z pracą zdalną w tej firmie, np. na stanowisku Office Manager? Niby w zakładce oferujemy jest wspomniana praca zdalna, a jak wygląda to w praktyce? :)

@Anna

Dołączyłam już w czasie pandemii, także aktualnie prawie wszyscy zdalnie. Z tego co wiem, przed pandemią piątki były zdalne, ale czy coś się zmieni po powrocie – tego nie wiem.

@Monika

Hej @Monika, dzięki za informacje. Czy jesteś zadowolona z atmosferze w firmie i stosunków przełożonych do pracowników? Jeżeli znajdziesz chwilę, podziel się swoją opinią pod moim komentarzem.

@Ilona

Tak! Jestem bardzo zadowolona! Dla mnie atmosfera to jest jedna z najważniejszych rzeczy w pracy. Nie wyobrażam sobie pracować w miejscu, w którym nie mam ochoty spędzać czasu i idę z przymusu. W Ageno ludzie są bardzo sympatyczni, przez co atmosfera jest na prawdę super! Szefowie dbają o to, żeby ekipa była dobrze dobrana – co z resztą podkreślają w ogłoszeniach ;) A sam stosunek do pracowników jest normalny, ludzki. Traktują jak partnera, a nie "z góry", także na prawdę aż miło pracować w takiej firmie. Serio polecam!

@Monika

Cześć, a w jaki sposób szefostwo dba o dobrą atmosferę w Ageno.pl? Czy organizowane są jakieś spotkania/wyjazdy/imprezy integracyjne w firmie? Powiecie czy szybko się zaklimatyzowaliście w zespole? :)

@Monika

Przede wszystkim, mają jakiś niesamowity skill w doborze ludzi ???? Więc zespół jest zgrany i dobrze się nam pracuje razem :) jeżeli chodzi o wyjazdy / imprezy, to mamy całkiem sporą ekipę #AgenoBikeLovers i śmigamy na rowerkach. Poza tym mamy też imprezki, wspólne wyjścia na miasto. Przynajmniej były, teraz covid trochę miesza. Ale z opowieści starszych stażem kolegów – działo się :) A! Jak były mistrzostwa w czerwcu, to razem kibicowaliśmy w konferencyjnej ???? Poza tym – atmosfera budowana jest nie tylko przez dodatkowe akcje, ale przede wszystkim podczas pracy. Wzajemny szacunek do ludzi, do ich pracy, traktowanie bardziej jak partnerów, a nie jak nie wiadomo kogo, to wszystko wpływa na to, że super się pracuje. Aklimatyzacja – tu zależy od człowieka. Ja od razu poczułam się jak u swoich ???? ale widzę też, że osoby, które zostały zatrudnione później niż ja, też się super odnalazły. Rekrutuj się! Powodzenia! ✌????

Olga
@Monika

Hej, a ja bym chyba celowała w stanowisko copy. Zastanawiam się, czy jest możliwa pracka z domu, no i stawki bardzo mnie interesują. Pomożesz? ;)

@Olga

Część osób pracuje zdalnie, część osób działa hybrydowo, bo serio super czasem pojawić się w biurze :) Co do stawek, to niestety nie pomogę – nie znam ich wysokości. Polecam i powodzenia! :) :)

@Monika

No to świetnie że jest opcja pracy hybrydowej, mi by to bardzo odpowiadało :) A swoją stawką nie możesz się pochwalić?

Franz

Firma typu JanuszSoft, z podejściem jak wyssać z pracownika wszystko, owszem, zarobić można dobrze, jeśli będziesz tyrał jak wół... bo oni muszą zarobić na Tobie 4xwięcej. Rozwinąć również się rozwiniesz, bo korzystają z najnowszych technologii, ale nie tędy droga... zresztą widać, bo co mądrzejszy odchodzi stamtąd szybciej niż przychodzi i te ciągle wiszące ogłoszenia o pracę... nie, nie to nie jest tak duża firma, że tylu pracowników potrzebują, tam jest taka rotacja bo każdy szanujący się człowiek, tam siedział nie będzie. Podstawe dla front endowca dają 1600zł, gdzie idąc do da vinci, pitnes, jcommerce, na start bez większego doświadczenia dostajesz ~4000zł netto + pełny social, ubezpieczenie, karte multisport itd...

Michal
@Franz

Co za bzdury... Widać ze ktoś uprawia czarny PR albo zawiedziony rekrut że za nic nie dostanie 4k. Pracuje w Ageno od 2 lat, zarabiam bardzo dobrze, mamy imprezy, premie, warunki i atmosfera jest świetna. Projekty są różnorodne korzystamy z Redis, Vagrant, Docker, Symfony i wielu innych fajnych tech. Nawet nie podsyłam do szefów bo szkoda im psuć krwii. :)

N

Niezłe bzdury piszesz

@Franz

ja jeszcze nie pracowalem jak to ktos napisal, pojechales zdrowo franz nie wiem skad takie opinie ale odczuwam jakas zawisc, moze wam pracownika podwineli? AGENO PANY!

Dejv
@Michal

Ile płacą w innych firmach za pisanie takich bzdur o konkurencji? Wszystko o czym napisałeś jest nie prawdą.

Dejv
@Michal

Edit: poprawka pisałem do Autora, nie do Ciebie. Przepraszam.

@Michal

To ja od razu podpytam o te premie w Ageno.p :D Jak one wyglądają? Co trzeba zrobić aby je dostać, jakie normy wyrabiać? Czy jest to trudne? Czy premie są miesięczne czy może roczne? Jak wysokie są?

Ilona

Ageno.pl poszukuje Copywritera. Możecie mi podpowiedzieć na jakie wynagrodzenie można liczyć? I czy w grę wchodzi praca zdalna? Tutaj podaje link: https://ageno.pl/kariera/content-marketer.

Jaka umowa obowiązuje w Ageno.pl podczas okresu próbnego?

Nie wiem jak jest teraz, ale ja na próbnym miałam zlecenie ;)

Zdecydowanie polecam! Atmosfera w pracy jest rewelacyjna! Pomimo, że dołączyłam w czasie pandemii i nie poznałam osobiście ekipy, to zostałam bardzo ciepło przyjęta. Ludzie są bardzo pomocni, sympatyczni, czuć, że są zadowoleni z pracy. Szefowie to nie typowi"bizmesmeni", dla których najważniejszy jest hajs i wyzysk ludzi. Dbają o pracowników i ich rozwój. Widać, że zależy im na tworzeniu zgranej ekipy. Także mega piona za employee experience :) Polecanko!

Irek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno dostać się do was?

@Irek

ciagle kogos szukamy

Piotrek

GoWork! logo tutaj powinno być zaktualizowane! To co tu macie jest jakieś starszawe. :)

@Piotrek

Chyba z przed 5 lat

Italian Boy

Ciao z Bolonii =D malo słonecznej.

@Italian Boy

Zastanawiam się, co Twoja opinia ma wspólnego z Ageno i istotą GoWork? Pracujesz u nich? Jako, że Twoja opinia jest tutaj najświeższa to może podpowiesz, jak u nich z relacjami w zespołach, jest OK?

@Italian Boy

lol! To wiem jaki to ziom to napisał :)

Sebastian

@Janek a co z tymi dodatkami??

@Sebastian

Wpadłem tu przypadkiem a tu tyle opinii :D W sumie większość pozytywna to mnie cieszy bo lubie ag. Ogólnie nie ma jakiś wielkich dodatków. tz. są na święta zazwyczaj BN i Wielkanoc. Były też w zeszłym roku na wakacje jakieś premie z tego co pamietam. W tym roku nie było, ale było mniej roboty w wakacje (covid?). Ogólnie jest dobry klimacik choc czasem dużo stresu, na pewno nie jest nudno. Pracuje zdalnie od 3 lat, jest sztywniutko.

Polecam

Gutek

Możecie dodać więcej informacji o atmosferze w pracy , czy są jakieś dodatki socjalne?

Janek
@Gutek

Spoko jest, nie ma do czego sie dowalic. OK

Zostaw merytoryczną opinię o Ageno.pl - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Ageno.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Ageno.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ageno.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ageno.pl?

Kandydaci do pracy w Ageno.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ageno.pl
4.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Jana Sobieskiego 105
    43-300 Bielsko-Biała