Opinie o Eltar Sp z o.o (w likwidacji) w Tarnów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eltar Sp z o.o (w likwidacji). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eltar Sp z o.o (w likwidacji) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltar Sp z o.o (w likwidacji) w Tarnów

fizyczny Nowy wpis

To prawda że Janka K syndyk pogonił ???. Jemu to zawsze było mało tych pieniędzy .Pazerny na te pieniądze jak mało kto, za kasę zrobił by chyba wszystko . Ci co byli z nim na eksporcie wiedza o co chodzi . kasa kasa i jeszcze raz kasa brak jakichkolwiek zasad

Tomek Nowy wpis

Tym gościem z suchej interesuje się Małopolski US . Wzywali mmnie w jego sprawie bo podobno zakombinował coś z VAT. Kogoś tez dopytywali w tej sprawie ?

kiki

to on owce a nie botoksa maca????

tyfus Nowy wpis
@kiki

botoksa to pablo maca a nie stary

?????????????? Nowy wpis
@tyfus

botoks ta ta podstarzała z kancelari z suchej czy ta z tarnowa co ja tu przeją z inwentarzem eltaru?

elektr

podobno beto z z pawłem od zarzadcy narobili przekretów w przetargach i ci co nie wygrali zglosili to do prokuratora

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Eltar Sp z o.o (w likwidacji)? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Organizator / Organizatorka wystąpień targowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
wierzyciel X

I DOBRZE ŻE JUŻ NIE MA TEGO SZKODNIKA KTÓRY KŁAMAŁ NAS WSZYSTKICH W ŻYWE OCZY MAMIŁ I SZCZUŁ . A FINALNIE ZAŁATWIŁ NAS WSZYSTKICH WIERZYCIELI ZASRANĄ CORSARIĄ . ALE JEŻELI TO PRAWDA ŻE TO BYŁY MILICJANT TO WSZYSTKO ZROZUMIAŁE ŻE ZACHOWUJE SIĘ JAK ????????????????????????????

Wierzyciel I

To dobrze że zarządcy juz nie ma

wierzyciel

od kiedy jest syndyk i co to za postać ?

monter

był ok obiecał wszystkim ze tak zrobi żeby syndyk zapłacił odprawy wszystkie i żeby dopiero później się przenieść do tej nowej co z on z kierownikiem zakłada . Szkoda tylko że cześć wypłaty idzie bez ZUS nie tak jak było w eltarze

lopol

A Orlowka ma sie dobrze i rzadzi :)

eltar właśnie zbankrutował,wziął go w dzierżawę Bruk-BET tak na próbe..

krzys

zarzadca takie myki chba ma opracowane

budowlaniec

a (usunięte przez administratora) jeszcze jest? on chyba wszysko by wziol do nadzorowania co jest w tarnowie on jak pracowal w eltarze to w godzinach pracy nadzorowal chba caly tarnow

wierzyciel

Ciekawe jak to się dzieje ze podobno za nasze pieniądze robi się podwyżki podrzędnym pracownikom z 3000 zł na ponad 8000zł netto w czas rzekomej restrukturyzacji. Podobno niektórzy zostali zwolnieni tylko po to żeby otrzymać odprawę w momencie kiedy wiadome jest za za dwa miesiące nie będzie środków na wynagrodzenia dla pozostałych pracowników a następnie w tym samy dniu zatrudnieni . Wytłumaczone powinno być zatrudnianie pracowników w suchej którzy w ramach obowiązków służbowych za pieniądze eltaru (czyli nasze tzn wierzycieli ) obsługuje kancelarie pełnomocnika zarządcy. Bo skoro kancelaria pełnomocnika zarządcy otrzymała podobno honorarium przekraczając ponad 500 000,00zł . to dlaczego mamy płacić jeszcze za to samo ? Z akt sprawy wynika że najemcy nieruchomości będący członkami rady wierzycieli działają moim zdanie tylko w własnym interesie wynajmując na preferencyjnych warunkach w porównaniu do innych najemców . Podobno strata osiągnięta podczas restrukturyzacji sięgnęła 8 000 000,00zł

UB

To jest taki sprytny "Robin Hood" z Podhala który zabiera dłużnikom i wierzycielom równo

koka

a podobno można juz kupowac na preferencyjntch warunkach rozne rzeczy od syndyka ?

mucha

a mi sie tam podobalo

Kudela

Ale za to lepiej płacą.

kostka
@Kudela

nie wiem komu chyba piłkarzom i w to tez wątpię

zibi

bylo ale sie skonczylo

bolo
@zibi

a mi sie tam dobrze pracowało

lop

oooolala widze ze najbardziej aktywnym obronca jest (usunięte przez administratora) tutaj....hehe ciekawe czemu

JESS

słyszałę różne opinie ale ja pracowałem w eltarze ponad 17 lat. Jestem zadowolony ... wypłaty były na czas, i z całym zus (usunięte przez administratora) miało się także dużo czasu na kawę, fajkę, bajerę ale pod warunkiem że zrobisz swoje ;-) (usunięte przez administratora)

Eltar Sp z o.o (w likwidacji)
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Eltar Sp z o.o (w likwidacji)