AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Opinie o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Aktualność
Zapraszamy do obejrzenia filmu:)
Jerzy
@Nie polecam

Kwota 2 tys., wpłacona przeze mnie jako zaliczka na Hyundaia Atosa, została sprytnie potraktowana jako "gwarancja możliwości zwrotu auta", w sytuacji gdy Atosa jeszcze nie kupiłem, lecz zamieniłem na droższą Megankę (Atos okazał się być autem typowo miejskim). Namówiono mnie przy tym na polisę KEY SECURE (400PLN), z której chciałem zrezygnować po upewnieniu się o jej nieprzydatności. Miły pan polecił mi kontakt z agencją w Katowicach, a przecież to w Piasecznie sprzedano mi tę polisę. Zarzut: Sprzedaż usług dodatkowych odbywa się na zasadach przedstawionych klientowi niejasno, bez przejrzystego (dla klienta) regulaminu. Gdzie jest napisane, że zamiana auta wybranego (którego jeszcze nie kupiłem, a tylko zadatkowałem) na auto droższe, przebiega w sposób niweczący wpłacony zadatek? O tym mnie nie informowano, przedstawiono za to fakturę-korektę, zapewniając że transakcja przebiega pomyślnie. To mnie utwierdziło w przekonaniu, że moje przypomnienie o wcześniej wpłaconych 2-ch tysiącach zostało uwzględnione. Tak się nie stało, czyli owe 2 tysiące zostały "dołożone" do faktury sprzedaży. W miłej atmosferze, klient mniej zauważa, że jest oskubywany z pieniędzy.

robert

Rzeczowo , uczciwie , profesjonalnie.

nooo
@robert

Tak uczciwie, ze kare 72 mln dostali

świetna praca, świetna atmosfera i super ludzie

Lukas
@Ania

To (usunięte przez administratora) ,nie mówi o wadach samochodu

Justyna

dokładnie 3 miesiące u nich pracuję w biurze. bardzo fajna praca, super ludzie i dobre zarobki

Arkadiusz
@Justyna

Bardzo uczciwe jest doliczenie 1300 zl za jakies przedziwne rzeczy w stylu "dodatkowy serwis dla klientow". Kupowalem auta uzywane w roznych komisach.nigdzie nie bylo takich (usunięte przez administratora) jak w aaa auto

Hej

Pracuje tutaj od 2019 roku . Miałam, kiedyś krótka przerwę , chciałam coś zmienić . Nie wyszło najlepiej, wróciłam na stare i nie żałuję ;). Wypłata na czas, super ekipa i nowe doświadczenia. Posiadamy Luxmed i Multisport ! A pracę, chociaż jest wymagająca lubię !

A uzupelniajacy serwis
@Hej

Za 178 zl to co? Kpina a nie uczciwa firma

Pastel Nowy wpis

Auta naprawde w fajnym, dobrym stanie. Super ze sprawdzone pod kątem mechanicznym

@były klient Nowy wpis
@Pastel

Zakładam że te bzdury to pisze chyba sam tzw.,,menager"bo z tego co widziałem to nikt niczego tam nie bada a nawet jeśli klienci zgłaszają już po jeżdzie próbnej lub w okresie 7 dni po zakupie jakiś poważny problem i wymieniają auto to za dzień auto po wykasowaniu błędu w komputerze i profilaktycznym umyciu silnika autko wraca na parking do sprzedaży.

Bubu Nowy wpis
@Pastel

To żart? Człowieku co ty pleciesz. Możesz dla przypodobania się szefowi w celu zostania dupowłazem roku oczywiście pisać takie brednie ale sumienia to nie uspokoi i jak szef wywali cię kiedyś (bo od każdego dobrego dupowałaza zawsze znajdzie się lepszy w końcu) to pewnie przypomni ci się że nie bylo tak różowo jak w twoim poście tutaj teraz

Ares

Jesli komus zalezy na tym, aby wybór samochodów byl naprawde duzy i zeby obsluga byla pomocna, to warto sie tutaj wybrac

Łukasz
@Ares

O jakie pomocy piszesz? Takiej że wciskaja ci fałszywe informacje o samochodzie? Że niby samochód super sprawny, a w dokumentach które podpisujesz przy zakupie widnieje czarno na białym że trzeba to, tamto siamto naprawić lub wymienić? Po jaką cholerę mi taka obsługa

Darek
@Łukasz

Zgadzam się z opinią @Ares ponieważ uważam na podstawie swoich własnych doświadczeń że opinia ta jest całkowicie uzasadniona, a firma AAA Auto nie tylko ukrywa ważne informacje ale także celowo wprowadza klientów w błąd manipulująć informacjami,reklamami i zapewnieniami na niekorzyść klienta. Moja opinia o tej firmie jako klienta jest całkowicie negatywna a pracownikom współczuję bo rozumiem , że wielu z nich jest w sytuacji życiowej w której są zmuszeni do przyjęcia nawet takiej pracy.

Lizar

W AAA Auto znalazłem doskonały wybór używanych samochodów w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, co dało mi pewność, że dokonuję mądrego zakupu.

@Lizar

Na pewno NIE ZNAJDZIESZ tam samochodów w dobrym, a tym bardziej doskonałym stanie technicznym, wręcz PRZECIWNIE. A posługując się waszymi gotowymi formułkami (bo widac że wpis jest ewidentnie pisany pod zamówienie) dodam tylko: Mam PEWNOŚĆ że dokonałeś niemądrego zakupu.

@Bogdan

Nie pracuję i nie pracowałem w AAA Auto. Za to kupiłem i sprzedałem auto. Że sprzedaży byłem zadowolony i z używanego kupionego też jestem zadowolony.

Były

Ja pracowałem i nie dziwię się Bogdanowi że neguje takie wpisy. Wiem jak wygląda skup aut i jakie auta wystawiają do sprzedaży więc też mi się wydaje dziwne twoje zadowolenie. Ale niech ci będzie. Ja bym u nich niczego nie kupił

Bogdan Nowy wpis

Jeżeli jesteś zadowolony to cieszę się Twoim szczęściem. Czy jesteś również zadowolony że do ceny samochodu doliczyli Ci koszt dodatkowego, bezwartościowego ubezpieczenia, które niczego Ci nie gwarantuje? Życzę Ci długiej, bezawaryjnej jazdy zakupionym samochodem, ale gdyby przytrafiła Ci się jakaś usterka i odrzucą złożoną reklamację (zgodnie z ich zasadą "nie bo nie"- bardzo wielu klientów odczuło to już na własnej skórze) to również będziesz zadowolony?

Makswel

Polecam! Auto świetne, cena dobra, wszystko ok

Były
@Makswel

Albo ci się udało albo piszesz pod zamówienie. Pracowałem tam i raczej bym nie polecał nikomu kupna tam samochodu

Handlowiec

Poziom firmy bliski dna. Dziwne pytania zarówno z HRu przez telefon jak i już na rozmowie z managerem. Nastawianie na rozmowie, że klientowi trzeba będzie wciskać kit i nieprawdę odnośnie stanu technicznego, mechaniki czy wyposażenia, aby tylko doszło do transakcji. Zapewnianie, że zarobki będą rzędu 7-10 tys. zł. Jak się później okazało takie kwoty zarabiali handlowcy którzy przychodzili w czasie wolnym i robili nadgodziny oraz na wszystkie weekendy przez co wyrabiali miesięcznie 260-300 godzin. W rzeczywistości będąc uczciwym i informując klientów o rzeczywistym stanie samochodów i pracując 40h tygodniowo można było zarobić w porywach 4tys. Przepracowane kilka miesięcy i trzeba było się zmywać z tego cyrku.

Pytania głownie o samochody i ich znajomość pod względem technicznym. Co i tak później podczas pracy okazuje się w ogóle nieprzydatne. Przynajmniej na stanowisku handlowca

Sowiński

Super miejsce na zakup auta, polecam serdecznie!

@Sowiński

Piszesz totalne bzdury. Firma niegodna zaufania. W pierwszej chwili klienci dają się nabrać na duzy wybór samochodów (to niezaprzeczalny fakt). Ale później jest już tylko gorzej. Obsługa podaje nieprawdziwe informacje o stanie technicznym samochodów, a po krótkim okresie użytkowania zaczynają pojawiać się usterki na które są odrzucane wszelkie reklamacje

Julaa

praca na bardzo dobrych warunkach. jestem bardzo zadowolona :) elastyczne godziny, dobre zarobki, ludzie bardzo wyrozumiali. czego chcieć więcej

Majka
@Julaa

Super, że jesteś zadowolona. Też właśnie zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko specjalisty ds sprzedaży. Widziałam, że praca odbywa się w systemie 12 godzinnym ale przez to jest mniej dni pracujących. Jestem ciekawa jak ta sprawa wygląda w rzeczywistości. Ile dni w tygodniu się pracuje?

Ala

Świetny wybór samochodow, moge z czystym sumieniem polecic ;)

@Ala

Przestrzegam wszystkich przed zakupem. Przed zakupem proszę zarządać do wglądu dokumenty opisujących stan techniczny samochodu. Można się z nich dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy, niekoniecznie dobrych dla kupujacego.

Daria

super atmosfera, pracuję w biurze od miesiąca

Miki

Nie zawiodłem się ani razu! Polecam każdemu, kto szuka pewnego źródła samochodów wysokiej jakości.

@Miki

To ile tych samochodów kupiłeś? Twoja wypowiedź "Nie zawiodłem się ani razu" sugeruje że było ich mnóstwo. No popatrz, prawdziwy kolekcjoner zepsutych "dzieł sztuki" z firmy aaa! A ja NIE polecam tej firmy nikomu, bo całkowicie nie jest godna zaufania. Stan techniczny samochodów jest słaby, a w razie wystąpienia problemów firma odrzuca WSZYSTKIE reklamacje

Zbigniew

bardzo dobry komis, mnóstwo samochodów w różnym przedziale cenowym

@Zbigniew

Komis BARDZO ZŁY, bo stosuje nielegalne praktyki sprzedaży, za co dostał karę od UOKiK (72 mln zł). A zapomniałeś dodać że te mnóstwo samochodów o których piszesz posiada MNÓSTWO UKRYTYCH WAD I USTEREK. Jak zawsze odsyłam do opinii klientów którzy o tym szczegółowo napisali

Liza

Doskonałe auta w naprawdę przystępnych cenach!

Luki

Dobre zarobki, możliwość awansu. Polecam serdecznie firmę AAA

WWW

pracodawca w 100% godny polecenia

Kretka

Byłam na wycenie samochodu do sprzedaży w aaaauto w punkcie w Radomiu bardzo niemiła obsługa panowie sprawdzali samochód na parkingu z użyciem telefonu iprzejechani się po parkingu i na tej podstawie wyceniają auto.Dzwoniacy z punktu w Piasecznie obiecują dużo i szybkie załatwienie sprawy a na miejscu okazuje się zupełnie co innego . Nie polecam tego komisu ani że sprzedażą i kupnem samochodu bardzo nierzetelne podejście do klienta pod każdym względem

O, jak tu wiele wpisów od klientów. Fajnie, że są tacy aktywni. A co z pracownikami, gdzie ich wpisy. Ja właśnie chce aplikować na stanowisko stock kontroler specjalista ds. floty samochodowej. Firma w ofercie jasno podała, że dają pracownikom możliwość awansu. Czy ktoś wie, na jakie stanowisko można awansować tutaj i czy konieczne są do tego jakieś specjalne szkolenia?

Aktualność
Zapraszamy do obejrzenia filmu:)
Flaki

Pracuję w AAA już ponad 9 miesięcy i jak na początku mogłem narzekać na niskie zarobki tak teraz oscylują one w granicach 2900 netto więc całkiem nieźle przy większości czasu w miesiącu spędzonym na odpoczynku. Atmosfera w pracy jak najbardziej na plus, czy to menadżer czy handlowiec czy osoba z działu operacyjnego albo stocku zawsze można normalnie pogadać i się pośmiać, a jeśli potrzebuje ktoś pomocy każdy mający chwilę czasu chętnie jej udzieli. Przychodząc na plac nie czuje się jak w pracy, bardziej jak w małej pracowniczej rodzinie .

Iwona

Sprzedawałam auto z pełnią zaufania ale się okazało, że AAA Auto nie jest firmą, którą tym zaufaniem można obdarzyć. Środków za samochód nie otrzymałam zgodnie z umową. Nie dotrzymano również słowa, że zostanie mi przesłany dowód wpłaty. Osoby na infolinii są bardzo uprzejme ale co z tego, nie mogą mnie przełączyć do osoby kompetentnej. Podsumowując nie mam auta, nie mam pieniędzy za to mam mnóstwo zapewnień i obietnic. Przestrzegam wszystkich.

Szkoda waszych opinii szanowni pracownicy AAA. Nikt już się na to nie nabierze

@Flaki

A ja pracowałem i najniższa krajowa, wulgarne odzywki ze strony managerów w stosunku do niektórych pracowników, łamanie czasu pracy. Zamiast 14 dni po 12h kazali tyrać 17 dni no i kasa kiepska. Dodatkowo wstyd z racji, że pracuje się w tej pseudo korporacji. Wiadome, że 95% komentarzy tutaj jest pisana przez pracowników firmy, ale wątpię by ktoś już sie na to nabrał

Nie polecam

Stosują nie legalne praktyki sprzedaży. Sprzedają auta z wadami a poźniej nie chcą zwórcić kasy i uznać reklamacji. Umiejętnie podsuwają stos dokumentów do podpisu na tablecie gdzie nie ma możliwości przeczytania dokładnie a jak zapytasz co to za dokumenty to sprzedawca odpowiada, że wszystko będzie przesłane na e-mail, niestety takie dokumenty nie dotarły. NIE POLECAM.

Jerzy
@Nie polecam

Bogdan

Zdecydowanie odradzam kupić lub sprzedać tu cokolwiek. Jak zawsze odsyłam do bardzo dużej liczby opinii klientów (kupujących i sprzedających) którzy zostali przez tę firmę potraktowani bardzo ale to bardzo NIEŁADNIE.

Pillo

Gorąco polecamy! Firma doskonale się wyróżnia na tle innych na rynku motoryzacyjnym dzięki niezawodnej obsłudze klienta oraz bogatej ofercie wysokiej jakości pojazdów. Ich profesjonalizm i atrakcyjne ceny sprawiają, że każda wizyta w salonie jest czystą przyjemnością, godną polecenia każdemu zainteresowanemu zakupem nowego samochodu.

zart
@Pillo

szroty za wygorowana cene. brak gwarancji. i doliczanie przedziwnych oplat. (usunięte przez administratora)

@Pillo

Dlaczego piszesz NIEPRAWDĘ ???? Przypomnę tylko że firma została ukarana przez UOKiK grzywną w wysokości 72 mln zł za stosowanie nielegalnych praktyk sprzedaży (doliczanie do ceny samochodu bezwarościowego ubezpieczenia i innych dziwnych bezwarościowych "wynalazków". Ceny są zawyzone w stosunku do stanu technicznego samochodów, który jest delikatnie mówiąc bardzo słaby. Obsługa wie że samochody mają uszkodzenia a pomimo tego wprowadzają w błąd klientów (mówiąc wprost - okłamują) mówiąc o "idealnym" stanie technicznym samochodów. No i to już było setki razy pisane - firma nie uznaje później ŻADNYCH reklamacji.

Filip

swietne podejscie obslugi, mila i komfortowa atmosfera podczas ogladania samochodu

hehe
@Filip

Poczekaj aż opłacisz te 3 faktury ( za pojazd, za przedziwne dodatkowe uslugi i za pseudo ubezpieczenie) dopiero zobaxzysz jacy mili sa

Sylwia

Znajomi tutaj polecają kupić samochód, faktycznie oferta robi spore wrażenie

Łukasz
@Sylwia

I co z tego że spora oferta jeżeli traktuję klientów jak (usunięte przez administratora) Mnie się też to przytrafiło. Kupiłem samochód, zepsuł sie po miesdiącu pojechałem z reklamacją i odpowiedzieli że to już mój problem choć podobno wszystkie samochody są z gwarancją. Nigdy nie polecę tej firmy i nigdy już nic tu nie kupię

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 122 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.