PROCEEDS sp. z o.o.

Poznań

Opinie o PROCEEDS sp. z o.o.

Remonter 2012-04-10 12:06:08
Miałem okazję pracować ( usunięte przez administratora ). Współpraca przebiegła bez problemu, klient był zadowolony,( usunięte przez administratora )pieniądze wypłacił.
Remonter 2012-04-11 16:56:33
nie trzeba być geniuszem żeby się domyślić że wszystkie wpisy negatywne napisała jedna osoba, napisano je w odstępach paru godzin:)
misiek 2012-11-11 14:38:27
Polecam opinie na temat firm Proceeds i Instbau na najlepsifachowcy.[usunięte przez admina]
jacek 2013-07-14 10:55:34
Wie ktoś może jak w tej chwili pracuje się w Proceeds? Bo tak aktualnych aktualnych informacji to tutaj nie widzę.
tomek 2014-12-31 12:06:24
no ja niestety nie wiem dokładnie jak to wszystko wygląda.. nie pracowałem tam nigdy i niestety chyba nie będę miał okazji w sumie, bo nie ma już rekrutacji prowadzonej z tego co wiem jednak, bo nie ma ogłoszeń żadnych ani tutaj ani na stronie.. jak macie jakieś informacje to ja czekam w razie czego.
man 2016-04-16 12:05:45
kochani, dziwne że o firmie tak waznej w polskiej branży budowlanej jest taka straszna cisza tutaj, i to o firmie iktóra ma na koncie takie realizacje jak przykładowo CITY PARK POZNAŃ. strona internetowa firmy nadal działa więc nie przypuszczam żeby zniknęli z rynku
eh 2016-05-18 19:52:41
Eh @man. Bo nie ma na co narzekać, a tu ludzie głównie narzekają.
Zostaw swoją opinię o PROCEEDS sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROCEEDS sp. z o.o.