Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PROCEEDS sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie PROCEEDS sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Remonter - 2012-04-10 12:06:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Miałem okazję pracować ( usunięte przez administratora ). Współpraca przebiegła bez problemu, klient był zadowolony,( usunięte przez administratora )pieniądze wypłacił.
zdjecie uzytkownika
Remonter - 2012-04-11 16:56:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie trzeba być geniuszem żeby się domyślić że wszystkie wpisy negatywne napisała jedna osoba, napisano je w odstępach paru godzin:)
zdjecie uzytkownika
misiek - 2012-11-11 14:38:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Polecam opinie na temat firm Proceeds i Instbau na najlepsifachowcy.[usunięte przez admina]
zdjecie uzytkownika
jacek - 2013-07-14 10:55:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wie ktoś może jak w tej chwili pracuje się w Proceeds? Bo tak aktualnych aktualnych informacji to tutaj nie widzę.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROCEEDS sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: