Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certios w Kraków

Mikołaj Nowy wpis

Cześć ! Czy firma ma teraz kryzys ?

Andrzej Nowy wpis

A wiecie, że to serwis pracy ?

Milena Nowy wpis

Certios jest najbardziej profesjonalną firmą z jaką miałam do czynienia odkąd weszłam na rynek kontroli jakości. Współpracujemy już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona z osiągnieć. Dzięki ich szkoleniom usprawnił się system zarządzania w mojej firmie. Dodatkowo firma CERTIOS jest bardzo słowna- nie przekłada zaplanowanych szkoleń. CERTIOS posiada również bardzo wykwalifikowaną kadrę trenerów. Polecam!

Ewa Nowy wpis

Z CERTIOS nie spotykam się już pierwszy raz, dlatego postanowiłam wyrazić opinię na ten temat. Prowadzę większą działalność, więc często albo ja albo moi pracownicy potrzebują się doszkolić. Korzystałam z usług różnych szkoleniowców, ale zarówno ja jak i moi pracownicy jasno stwierdzamy, że szkolenia w CERTIOS są najlepsze. Profesjonalne podejście do tematu, bardzo dobrze przygotowany trener oraz świetna organizacja. Efekty szkoleń da się zauważyć po bardzo dobrze usprawnionym systemie zarządzania w firmie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Certios? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Konrad

Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem szkoleń firmy Certios. Jestem osobą o dość napiętym grafiku dlatego harmonogram ustalony z góry jest dla mnie niesamowicie ważny. Dodatkowo możliwość uzyskania dodatkowych informacji wykraczających poza ramy szkolenia jest rzeczą godną pochwały. Zdecydowanie polecam :)

Jola

Od kilku lat pracuję w zarządzaniu jakościom i szukałam czegoś co podniesie moje kwalifikacje oraz uzupełni je w ewentualne braki. Uczestniczyłam w szkoleniu ISO 9001, i byłam zaskoczona jak wiele rzeczy nie wiedziałam, dzięki CERTIOS w pracy wszystko idzie o wiele sprawniej. Polecam!

Joasia

Miałam ogromny dylemat, gdzie zrobić szkolenie z ISO, ponieważ w każdej przeglądanej ofercie coś mi nie pasowało. W końcu zdecydowałam się na szkolenie w Certios, ponieważ nie przekładają terminów szkoleń, a bardzo zależało mi na odgórnym jego ustaleniu. Nie zawiodłam się, dwa miesiące wcześniej wiedziałam, kiedy się ono odbędzie. Dodatkowym plusem była świetna organizacja szkolenia, mało gdzie spotykana. Polecam!

Małgosia

Zawsze wydawało mi się, że wszelkiego typu szkolenia robione są byle jak. Kiedy skorzystałam z usług CERTIOS zmieniłam zdanie o 180 stopni. Świetne podejście do klienta, super trener, który w praktyczny sposób przekazywał wiedzę. Każde zadane pytanie zostało dokładnie objaśnione. Polecam CERTIOS.

Kaja

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia w firmie CERTIOS. Zarówno dla osób mniej zapoznanych z tematem (które otrzymują pełną pomoc) jak i dla bardziej zorientowanych (które mogą poszerzyć swoją wiedzę) szkolenie wiele daje. Rzadko spotyka się szkoleniowców potrafiących się tak dobrze dostosowywać do poziomy grupy. Na prawdę pełen profesjonalizm!

Joanna

Kilka dni temu wzięłam udział w szkoleniu dotyczącym OHSAS 18001. Zdecydowałam się robić je w CERTIOS po pozytywnych opiniach znajomych. Nie zawiodłam się, ciągła dyskusja uzupełniana u mini-wykłady oraz ćwiczenia praktyczne sprzyjały przyswajaniu wiedzy bardzo szybko. Cena warta szkolenia, polecam!

Maciej

Szkolenia prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Trener świetnie przygotowany do zajęć, bardzo chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo przyjazna atmosfera, kurs wart swojej ceny! Polecam :)

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenia! Klient dla CERTIOS jest priorytetem. Cechuje ich indywidualne i cierpliwe podejście do każdego uczestnika. Dużym plusem jest trzymanie się określonych terminów, nawet pomimo niskiej ilości zapisanych osób szkolenie odbywa się.

Witam, nasze szkolenie odbyło się zgodnie z planem. Duży plus dla prowadzącego, za rozwijanie naszych wątpliwości i nie pozostawianie żadnych pytań bez odpowiedzi :)

Agnieszka

Też jestem zadowolona ze szkolenia Certios. Po nieprzyjemnym doświadczeniu w innej firmie tu nie odwołali terminu szkolenia. Zostało przeprowadzone ZGODNIE z wyznaczonym terminem. WAŻNE !!!. Warto skorzystać z ich oferty, polecam!

Natalcia

w jednym zdaniu - Również polecam firmę CERTIOS !

damian

Też sie podziele doświadczeniem z ta firmą. Bardzo dobra współpraca z nimi i kontakt :) Szkolenia odbywają się we wcześniej zaplanowanym terminie i są organizowane profesjonalnie i z zaangażowaniem dla wszystkich zainteresowanych. Myślę że można z nimi współpracować bez najmniejszych obaw ..

Szkolenia prowadzone z pełnym profesjonalizmem, zawsze wszystko odbywa się w terminie bez jakiegoś odwoływania. Wszystko bardzo dobrze prowadzone, cenowo i jakościowo wyróżniaja się z pośród innych , a ponadto maja wszystkie szkolenia z ISO. Naprawdę Certios jest warte polecenia !

Jeśli chodzi o szkolenia, to zdecydowanie warto wybrać się do Certios. Cała ta umiejętność zorganizowania szkoleń oraz dbanie o zadowolenie klienta sprawia, że wyróżniają się na tle innych organizacji świadczące podobne usługi. Nie pierwszy raz przyszło mi uczestniczyć w szkoleniach i kursach zorganizowanych przez Certios i z pewnością nie ostatni. Wielkie brawa dla prowadzącego oraz pozostałych ludzi, którzy przyczynili się do powstania tego wydarzenia. Cena jak najbardziej adekwatna do tego, co dostaję w ramach szkolenia. Polecam Certios :)

Ula

Polecam ich gorąco! Jeśli ktoś potrzebuje przejść szkolenia ISO czy inne kursy, to jest dla mnie właściwy usługodawca. Całość przebiega niezwykle sympatycznie. Tak jak już pisano wcześniej, kawa z poczęstunkiem oraz specjalne traktowanie klienta nie uszło mojej uwadze. To był naprawdę miły szczegół, ale znaczący i dopracowany jak każdy inny. :)

Sławek

Widzę, że nie tylko moja opinia jest pozytywna i nie tylko mi przypadły do gustu usługi Certios. Szkolenie jak najbardziej oceniam na duży plus. Przyjemnie słuchało się miłego Pana prowadzącego, który starał się nam jak najlepiej przedstawić temat. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką troską o klienta, a bywałem w wielu miejscach. Szkolenie odbyło się w ustalonym na początku terminie. Cieszę się, że mogłem być częścią tych wydarzeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Certios - Kraków

Certios
  • al. Pokoju 24 lok. 80