Hardex S.A.

Krosno Odrzańskie

Opinie o Hardex S.A.

3PIO 2009-09-06 21:22
Pracownicy zarabiają marnie i trzęsą portkami przed prezesem, który nie przebiera w słowach. Zarząd ciągnie ile się da w cokwartalnych premiach. Zero inwestycji w zmianę technologii produkcji. Warunki pracy bez komentarza.
halina 2010-01-07 15:33
warunki pracy i płacy skandaliczne, ludzie sa poganiani i upokarzani, wyzywani, i na kazdym kroku, za ciezka harowe w toksycznych warunkach , zapyleniu, halasie, praca na zmiany 6 dni w tygodniu,i potem 1,5 dnia wolnego;-),, dostaje sie najnizsza krajowa, i opier..., upomnienia, nagany za wszystko, i tylko metry metry metry, padaj na ryj i rob az zdechniesz, zapraszam do pracy, przyszlosc jest w plytach;-), najlepiej maja ci co sa od odnies przynies pozamiataj, i ci na wiecznej bani, co i tak maja wszystko w [usunięte przez moderatora].byle na 0,7 bylo,,,i zadnych aspiracji..,,,polecam tez tutajsza woda, jest pyszna, wlosy rosna po niej szybciej...ludzie do plyt spieszcie kto zyw i zdrow;;;-)))hehehe, ja stwierdzilam, ze szkoda zycia;-)
awik 2010-04-22 20:55
aleś ty [usunięte przez moderatora] babo., nikt nikogo nie zmusza nigdzie do pracy, to nie obóz ani więzienie, ale co ci będę tłumaczył, za [usunięte przez moderatora] jesteś chyba, miodu nigdzie nie ma , trzeba na chleb zarabiać, Polska wolny kraj, a widocznie ludzie jacyś tam pracują, i nikt aż tak bardzo nie pada na pysk, kwestia wyboru
anonim 2010-05-24 21:54
Aaaa,Awik a ty to pewnie z tych co istnieją� z poganiania innych : }
meneligh 2012-11-15 21:07
a teraz hardex został doprowadzony do bankrucji, stara kadra nażarła się, odeszła na emerytury, i żyje z odsetek z rabunkowego zarządzania hardexem, a teraz homanit wykupil.,,i teraz to jest qrva [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...zadnych praw ludzie nie maja, ale co jak sa tacy glupi niech zdychaja w tym syfie, wesprzyj [usunięte przez moderatora] czynem - umrzyj przed terminem i - w takich zakladach i z taka pensja - uda sie na pewno.......
nowy 2013-06-15 21:44
hej, pierwsza umowa jest na okres próbny, później na 2 lata. Jest dużo inwestycji, można wiele się nauczyć a ambitni mogą skorzystać w przyszłości jeśli się zaangażują w swoją pracę. Polecam!
galileo 2014-03-06 12:32
premia uznaniowa dla samych swoich ::D , a jakbyś szybko nie robił i dużo, to i tak mało i zawsze zbyt wolno :D , jesteś trybikiem w machinie, małpą przy kieracie, i się nie spodziewaj niczego wiecej, hahahaha
o.n.a. 2014-05-01 16:42
Miało byc lepiej po przejeciu firmy przez Homanit.. ale jest gorzej! kierownicy, brygadzisci i mistrzowie to ludzie po zawkach, ktorzy podstawowych zasad kultury nie znaja stad ich absolutny brak szacunku do ludzi! ogolnie caly zaklad to stara komuna! do tego glosno, brudno i niezdrowo a pieniadze marne! zapraszam:)
Krzywo 2014-06-01 11:38
Pracowałem w homanicie (dawniej hardex) przez krótki czas. Co prawda byłem na utrzymaniu ruchu technicznego czyli dość wymagająca i odpowiedzialna praca. Wszystko było jeszcze w miarę i były nadzieje z rozwojem na przyszłość aż do momentu kiedy do tronu dorwał się tzw. "Tomuś" Kierowniczek działu technicznego. Koleś ogólnie to niczym artysta ze spalonego teatru. Ogólnie zanim ktoś powierzył mu to stanowisko to pierw powinien go przez Oświęcim przepuścić żeby miał choć odrobinę szacunku dla zwykłych pracowników dzięki którym ten zakład jeszcze istnieje. Jego teorie i poglądy wykraczają poza ludzkie rozumowanie gdzie nawet sam Bóg zastanawia się o co mu chodzi. Co do obcinania stawek i zabierania np. premii motywacyjnej to powinien wystąpić w programie "Mam Talent" bo tego w tej kategorii nie można mu odmówić. Kryterium przyznania 15% premii motywacyjnej to nie wiem czy dostał by doktor habilitowany bo takie wymagania co do referencji są że trzeba by być marszałkiem polski. Ludzie którzy poświęcają swoje życie na tym zakładzie mają ogromną wiedzę techniczną i nie są za to doceniani. Uwierzcie mi że z działu technicznego odchodzą raptem 3 osoby i zakład stoi jak wryty. Stawki za ich pracę włożoną w utrzymanie zakładu w dobrej kondycji są mizerne. Jest kilka osób w dziale technicznym z którymi miło się współpracowało ale "Tomuś" postarał się o ich odsunięcie od zarządzania bo za dobrze się żyło. Lepiej jest przyjąć "kilkunastu inżynierów" na utrzymanie ruchu bo jak to "Tomuś" powiedział chce mieć wykwalifikowaną kadrę którzy dostają kosmiczne wynagrodzenie a nie wiedzą jak zmienić obroty silnika... Taką ma teraz wyszkoloną kadrę! W ogóle nie służy pomocą jako kierownik wręcz będzie robił ci pod górkę.
Życzę chłopakom którzy tam zostali z różnych powodów albo żeby ten typ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wykopki albo zmienili pracę na godnych warunkach i adekwatną do posiadanych kwalifikacji bo wiadomą rzeczą jest że w dzisiejszych czasach fachowców brakuje i ciężko o nich a na zakładzie kilku takich jest. Sądząc po zapotrzebowaniu pracowników na stronie homanitu to niektórzy dość szybko przejrzeli na oczy i brama wygięta została w drugą stronę. Bardzo dobrze najlepiej dajcie 5zł brutto/h i będzie full ludzi gotowych do pracy!
Już lepiej płacą w skupie grzybów za podgrzybki.

Pozdro dla kumatych chłopaków i kij w japę takim jak "Tomuś"
pracownik 2014-06-19 00:58
w Homanicie kirownikami dzialow zostaja ludzie po zawodowkach!! zwalniaja ludzi, nie wiadomo za co, mimo ze do pracy rak brakuje. dziwne podejscie do szeregowego pracownika, ktory musi tyrac w swieta i weekendy. jezeli zarzad nie przejrzy na oczy, to niedlugo beda musieli scigac chinczykow do pracy.
LoLa 2014-10-28 16:24
Na rozmowach zachęcają do pracy, opowiadają o możliwościach rozwoju, awansach, podwyżkach- wszystko pięknie, tle że nierealne.
Najgorszym pracownikiem firmy i najmniej kompetentnym jest pani menadżer działu kadr, była sekretarka
Wredna jędza.
Pojęcia o niczym nie ma.
Rzuca się do wszystkich i o wszystko jakby prezesem była.
Mam nadzieję że w końcu się doigra i wyleci z wielkim hukiem.
Może w końcu ktoś przejrzy na oczy i stwierdzi u niej brak wiedzy i umiejętności do zarządzana zespołem.
Nie jest dla niej niczym szczególnym wywalenie z pracy kobiety samotnie wychowującej dziecko czy kogoś, kto lepiej od niej zna się na działce kadrowo- płacowej.
Żenada, przykro patrzeć jak ludzie się tam marnują.
cinkciarz 2015-01-29 18:31
strasznie dużo pozdrowień z Twojej strony. Jeśli masz zamiar być też tak nadwyraz uprzejmy w pracy w Hardexie to nie wróżę Ci tutaj wielkiej kariery bo inni pracownicy w takim wypadku Cię zjedzą . Co do samej możliwości zatrudnienia w Hardexie to niestety nie widziałem obecnie żadnych nowych ofert ...
manit 2015-02-24 22:26
Po prostu dno i 2 metry mułu.
Po prostu nie życzę największemu wrogowi jakikolwiek kontaktów z tą firmą. Po prostu zero decyzyjności, nikt nic nie wie i działania z przypadku, ludzie zamknięci w sobie wilkiem patrzący.
W pracy totalny chaos od zmiany porannej, popołudniowej na nocnej kończąc, słabo opłaceni pracownicy ciągle schodzą i non stop poszukiwania nowych ryncznioków, którzy i tak zostają ze słabymi wynagrodzeniami. Karuzela śmierci. Zaczyna brakować w kraju ludzi, którzy jeszcze nie dali się nabrać na gruszki z wierzby. Po prostu jak ryzykować, to tylko w ruletkę, bo w przypadku współpracy fiasko pewne. Po prostu rotacja ludzi, pracowników jak klientów przy kasie na pkp.
krośnianin74 2015-02-25 19:20
Macie mózgi??? .Skoro szkopisko wpakowało w tą firmę 68 mln euro to nie po to aby polaczkom płacić godne wynagrodzenie.Jeżeli się nie szanujecie i dajecie się pieprzyc za marne grosze to wasz problem. Jak znam życie większość tam pracujących to kapusie i podpierdalacze. Jak wszędzie jest pieprzona elita która zarabia kaskę i oni są od gnębienia fizoli. Ale co tu dużo mówić skoro polki jeżdzą podciera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pieprzonym 90cio letnim niemrom to czego można wymagać? Nic się nie zmieni w tym kraju z waszym rozumowaniem.
luki 2015-02-26 09:19
Także nie polecam, obiecują nie wiadomo co a później nic z tego nie ma, jak potrzebują to biorą na chwilę, brak organizacji i brak życiowosci z pracownikami. Po prostu traktują jak pionków i tylko pieniądze im w glowach.
yyrek 2015-02-26 09:30
krośnianin74 to idź tam do roboty a nie marudź. Przekonasz się.
yyrek 2015-02-26 20:49
krośnianin74 w normalnej firmie nikt nikogo nie gnębi. Faktycznie nic się w tym kraju nie zmieni z takim rozumowaniem.
Zostaw swoją opinię o Hardex S.A. - Krosno Odrzańskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hardex S.A.