Opinie o SOBEX Sp. z o.o. w Trzebicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SOBEX Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SOBEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOBEX Sp. z o.o. w Trzebicz

Firma SOBEX Sp. z o.o. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Referent. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

CO JEST?

Tak traktujecie pracownika jak forumowicza? To ile płacicie? NAJNIŻSZĄ + "PREMIA" wg. "widzimisię" @PRACODAWCA? To już (jak dobrze wysłałem tutaj pytanie) 3 pytanie z mojej strony! Odpowiedzi brak!

Pracownik Nowy wpis

Czytając opinie niektórych osób mam wrażenie że nie pracują w tym zakładzie to co się tutaj wyprawia woła o pomstę do nieba, najpierw pozwalniali ludzi na struganiu, przetarciu i montażu a tych co zostali wyciskają jak cytryny bo nikt trzeźwo myślący nie przyjdzie tu do pracy. Najchętniej przywiązali by ludzi łańcuchami do maszyn żeby tylko robić. Normy wystrzeliły w górę tak że o zrobieniu akordu można tylko pomarzyć, z plusów to tylko wypłata na czas

@Anna Nowy wpis

Praca była ok, wyplaty na czas, nie bylo problemu z urlopem wakacyjnym. Tylko było dla mnie daleko do pracy

@worker Nowy wpis
@@Anna

zgadzam się, wypłata zawsze na czas i co roku od wielu lat są podwyżki jesienią. zachęcam ludzi szukających stabilnego pracodawcy. praca przy produkcji jest różna w zależności w czym jest się dobrym, ale wiadomo, produkcja to produkcja, raz jest ciężej a raz lżej

Pracę w Sobex zaczęłam kilka miesięcy temu. Na targach pracy złożyłam CV a po paru dniach już miałam telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem. Praca jest ciężka, ale atmosfera w pracy i komunikacja z przełożonymi jest okej.

Pracodawca Nowy wpis
@Anonim

dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło.

Jaka umowa obowiązuje w SOBEX Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

jan

żadna...zatrudnia cię firma zewnętrzna typu "krzak" po okresie próbnym to samo...nikt nie wie czy są płacone zusy itd ...

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SOBEX Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

KANDYDAT

Czy @Pracodawca zapewnia transport z i do miejsca pracy ? Na jakie zarobki można liczyć ? Zarobię 4 000 netto na okresie próbnym, a może po okresie próbnym, który wynosi . . . . 3 miesiące ?! Pozdrawiam P. S. Już Was o to pytałem wysyłając Wam mail ale nie raczyliście mi odpowiedzieć !

CO JEST?

Czy SOBEX Sobota sp.j. zatrudnia studentów?

Zapracowany

W tej firmie przyjmą do pracy wszystkich... Studenci mile widziani zapraszam pod skrzydła. Polecam dział przetarcie ????

Krystian

A może nasza wydajność jest słaba i dlatego zarobki są niezbyt wysokie?

@Krystian

Wydajność jest aż ponad to, po prostu brakuje ludzi, firma chce co raz więcej i więcej za te same pieniądze od lat. No ale jeśli chcą cały czas dużo to ta garstka oczywiście przez taki natłok straci na wydajności, bo niestety ale człowiek nie jest i nie zastąpi maszyny.

@Anonim

Ale jeśli pracodawca postawił by na jakość , a nie ilość i jednocześnie jakość ciągle zwiększając normy to myślę że dopiero wtedy wynagrodzenie było by adekwatne do naszej wykonanej pracy. Nie pracowali byśmy jak maszyny z językiem na wierzchu przezwyciężając własne możliwości. Bo niestety jakość w porównaniu do wymaganej ilości nie zawsze imponuje, bo albo zrobisz to dobrze albo zrobisz wymaganą ilość. Nie zawsze da się pogodzić oba wymagania.

@Krystian

Skoro ludzie wyrabiają normy jakie są ustalone oraz ponad normę dzień w dzień, to nie wydaje mi się że wydajność jest słaba. Za dużo zleceń, za dużo chcą sprzedać nie myśląc, że ludzie to nie maszyny nie przerobią 2 dni w jeden. Tak naprawdę ktoś kto tam nie pracował, nie ma pojęcia na czym polega na praca. Żaden koordynator ani prezes. Dla nich to łatwo wygląda. Ludzie wyrabiają normy ale i tak im nie pasuje wszystko. ????

typek
@Krystian

Wydajność, wydajnością. Jeżeli pracodawca nie daje zachęty w postaci premii za wyrobienie wydajności to tak będzie. Teraz każdy patrzy żeby zarobić. Pracodawca swoje a pracownik swoje. (usunięte przez administratora) Co do zarobków powinny być takie aby przyciągnąć potencjalnego pracownika i utrzymane na poziomie aby utrzymać u siebie osoby już pracujące.

Jak się pracuje z ludźmi z SOBEX Sobota sp.j.?

Ludzie są w porządku, ale jeśli chodzi o koordynatorów to stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Dariusz
@Anonim

Czemu nie masz dobrego kontaktu z koordynatorami? Przecież od wzajemnych relacji zależy wydajna i dobra praca. Czy jest szansa, żeby je poprawić?

Luidzi

@Anonim Wszyscy wiedzą, że brakuje rąk do pracy więc jest ciężko bo firma ma zobowiązania.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy SOBEX Sobota sp.j.?

3 zmiany, dodatek za 2 tygodnie nocek w miesiącu ok 200 zł. Jeśli musisz wcześniej wyjść np 2 godziny to tą przepustkę musisz odrobić bo panu kierownikowi nie chce się liczyć niepełnych godzin, normy co raz większe i zleceń co raz więcej. Dorobisz się tutaj tylko trwałych problemów z kręgosłupem, przepukliny bądź pozrywanych ścięgien w palcach i rękach, ale normę musisz zrobić. Jeśli weźmiesz chorobowe tylko na 2 dni to i tak możesz pomarzyć o premii więc dostajesz wtedy jakieś 1700/1800. Dodatek stażowy ale nowo zatrudnieni tego nie odczują, chyba że przepracujesz 5 lat pomimo tego, że robisz tak samo i tyle samo co starzy pracownicy. Jeśli pociągną tak dalej a większość starych pracowników pójdzie na emeryturę to za parę lat będą mogli liczyć tylko na wsparcie obcokrajowców bo inaczej nie pociągną, ponieważ żaden młody pracownik tutaj nie przyjedzie, chyba że zmienią normy i wynagrodzenia.

Maero

Mam ochotę aplikować ale chciałem dowiedzieć się coś na forum i niestety od dawna nie piszecie. Co słychać w firmie?

Maja

Pracujesz w SOBEX? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity można liczyć?

trento

Pracuję tam i prawda jest taka ;że za tak ciężkom prace marne zarobki a do tego cały czas jakieś psychologiczne zagrywki

wx

kisiak, z tego co wiem nikt ci na start nie da 2000. Może po roku..

bubo

Nie polecam tej firmy tragedia jedynie dla Ukraińców się opłaca.Wypłaty masakra a normy coraz wysze i czy zrobisz normę czy nie to i tak wypłata ta sama czyli najnisza krajowa.A sami pracownicy jeden przez drugiego podwyszają normy bo chcom się podlizać kierowniką a wszczgulności na struganiu normalnie obóz pracy

ktośtam

Hej ho hej ho do sobexu by się szło !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracuś

Polecam

robol

Nie jest święta ? Czyli o co chodzi ?

Robol

Praca ciężka kierownictwo jest lekko mówiąc popierdo.... ciągłe podwyżki norm to norma:)

twoja stara

Ogólnie to jeden wielki syf i robota ciężka nie polecam chyba że naprawdę nie macie wyjścia

Zostaw merytoryczną opinię o SOBEX Sp. z o.o. - Trzebicz

• Jak się pracuje w SOBEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SOBEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOBEX Sp. z o.o.?

SOBEX Sp. z o.o.