Opinie o OBI w Sochaczew Wojtówka 2a

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OBI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Sochaczew Wojtówka 2a

Kożuch to za mało. Nowy wpis

Jestem ciekaw kiedy @Pracodawca zapewni komfortową temperaturę na działach które są na dworze! Nie można spokojnie zrobić zakupów w taki ziąb! Moje pieniądze mogę oddać konkurencji, która zadba o klienta właściwie!

Jak się pracuje z ludźmi z OBI?

Na jakie wsparcie w OBI mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

By.pr Nowy wpis

L4 od początku ciąży, macierzyński, wychowawczy, w tym czasie dodatki świąteczne wypłacane

Kaśka

Obsługa wydania towaru beznadzieja. Czas oczekiwania do 15 minut, a pracownik 20 min po kontakcie telefonicznym nie wydaje towaru.

Honorata Nowy wpis
@Kaśka

Dlaczego są takie opóźnienia? Może mają zbyt mało pracowników i się nie wyrabiają z czasem?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OBI, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w OBI?

Nie.

Adaśko

@PanTikTak czyli niezbyt specjalnie można tu motywację do pracy znaleźć?

Czy pracodawca OBI motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

PanTikTak

Tak. Można dostać lizaka lub ksiażke o Obi. Jest też premia za sprzedaż ale musi być spełnionych kilka warunków. Z tymi lizakami to nie żart.

Oczywiście, np. OBI Sochaczew wykorzystuje wiele narzędzi motywujących, w szczególności tych mobbingujących.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w OBI?

Dobrze poinformowany

Pewnie że tak. Na wynagrodzenia dla pracowników wyciągają łapki do rządu, czyli do nas wszystkich podatników, a na gorzałkę i zakąskę to im nie brak środków które to są wydatkowane jako "szkolenia"

Waga netto: 70 g
@Dobrze poinformowany

O, a gdzie na takie szkolenie można się udać ? I kiedy miało ono miejsce?

Pewnie teraz jak wkoncu nie ma pani K to juz będzie spokoj. Przede wszystkim pracownicy będą lepiej traktowani, gdyz ona nie miala szacunku dla ludzi tylko każdy bal się odezwać, bo pozniej sie wyzywała na osobie która się sprzeciwiła

Gosc

Już lepsza pani P jako kierownik niż tamta co była. Bo pani K to wogole nie miała szacunku do pracowników jak i do ludzi.

He he serio? Wkoncu wyrzucili wileka Panią kierownik z kas.... Jak dobrze, ludzie beda miec spokój od niej. Wielu osobom dala nieźle popalic i dostała za swoje

Klient

Dlaczego obi wymaga od klientów posiadania własnych rękawiczek ochronnych, skoro to jest obowiązek sklepu oraz posiadanie płynu dezynfekującego? Bo inaczej nie wpuszczą cię do sklepu?!

Klient
@Klient

Obowiązek klienta jest robienie zakupów w rękawiczkach. Radzę przeczytać rozporządzenie.

Mateusz

Czy w obi jest dużo pracowników teraz ? Nie ma zwolnień przez epidemie ?

Wiktoria

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Ja pierdziele

Ciekawe dlaczego tam nim nie chce pracować???Czy to wina miejsca czy dyrekcji z którą się nie da pracować???? Z tego co wiem to mobing popedza mobingiem .tylko ci co donoszą są uważani i dobrze traktowani Pan dyrektor ma swoich ulubieńców.

Dwa kartofelki
@Ja pierdziele

A kto nie chce? konkrety. Z tego co widzę to te same twarze ciągle są więc jednak ktoś pracuje.

Ponizany
@Ja pierdziele

Dokładnie tak jest

Witam, Mam pytanie czemu kasjerki nagabują klientów przy kasach tzn. kupi pan/pani np: zapach. Uważam że przychodzę do sklepu wiedząc co zamierzam kupić.

Janusz Interesu

bo to polityka 99% sklepów/stacji benzynowych i ogólnie handlu ? W OBI i tak jest delikatnie w porównaniu do np takiego PEPCO. Tam to idziesz po pierdołe za pare zł a masz proponowanych 4-5 rzeczy.

mobbing

Mam pytanie o co chodzi z nakładanymi karami za rozmowe miedzy pracownikami na Messenger po pracy lub spotkaniu sie pracownikow po pracy,dla mnie to chore. I caly czas tego pilnuje kierownik ogrodu.

dggdggdg
@mobbing

a ile trwał ten mobbing i co według Ciebie było nie tak?

Daniel

Macie może informacje czy firma potrzebuje ludzi? Warto aplikować teraz?

Yeti
@Daniel

Tak, są ogłoszenia na stronie kariera.obi.pl

Alicja

Osoby które interesują się pracą w firmie Obi, zachęcam by śledziły oficjalną stronę tego pracodawcy w internecie: https://www.obi.pl/kariera/ Obecnie ten pracodawca przeprowadza szybki rozwój na polskim rynku, więc potrzebuje nowych pracowników do swych oddziałów. Proszę także by osoby obecnie związane z tą firmą, wypowiedziały się w temacie dodatków do płacy oraz kwestii atmosfery w pracy, nowe komentarze w wątku będą niezwykle pomocne dla innych osób.

Cccc

A co tam słychać na ogrodzie ?

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Sochaczew

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

OBI