Opinie o Seven Hotel w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Seven Hotel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Seven Hotel o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seven Hotel w Poznań

radko Nowy wpis

multisport jest już dość popularnym dla ludzi benefitem

romek Nowy wpis

a ta firma energetyczna to od ilu konkretnie lat działa na rynku? wydaje mi sie, że juz jakiś czas i mogą spokojnie zatrudniać teraz większą ilość pracowników, prawda? mam nadzieje, ze teraz będzie już lepiej, jak sądzicie? bo tez mam wrażenie, ze te wszystkie negatywne komentarze to sa też przesadzone mocno.

karol12

to prawda, sprawdziłem sam, Zus nie był płacony we Francji tylko w Polsce i teraz można sobie odliczyć kilka miesiecy pracy..bez Zusu, a inni to nawet kilka lat.nie będą mogli sobie policzyć tych lat do polskiej emerytury ani składek, a francuskieo Zusu nikt nie zapłaci, bo ten co miał zaplacić już dawno uciekł za granicę i sprzedał firmę, a teraz się śmieje

JK Nowy wpis
@karol12

Kazdy ma prawo cos niewidziec, ale niewolno KLAMAC !, ZUS byl oplacany do momenty jak (usunięte przez administratora) kupil firme, jak sie dowiedzialem kazalem pracownikom wniesc sprawe do sadu, wszyscy lekcewazyli sytuacje, a (usunięte przez administratora)i nie pilnowal zamowien, wydajnosc, organizacja itd.., przejal bez zadnych kompetecji, mial zamowienia na rok i kase na szesc miesiecy!!!, firma mogal do dzisiaj dzialac

gostek

A ta firma to jeszcze wysyła ? Bo ENERGO ogłosiło w zeszłym roku upadłość i wyszło że nie płacili jak potrzeba ZUS więc uważajcie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Seven Hotel? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
gostek

Warunki kiepskie zmieniasz mieszkanie co trochę siedzisz cały czas na walizkach bo nigdy nie wiesz kiedy każą Ci się przenieść , są miejsca albo w starych budynkach wynajmowane albo na kempingach , różnie nie wszędzie jest pralka z lodówkami też różnie , ogólnie jest syf ale to już w części wina mieszkających . Tylko że te warunki to podobne są w prawie kazdej firmie .

Gostek

Pensji dostaniesz 1800-2200zł plus rozłąkę około 165 euro na tydzień(pensja miesięcznie) i zwrócą Ci za bilet na dojazd i zjazd. Pracuje się ciezko warunki mieszkaniowe kipskie. Jedyny plus to ze pracujesz po 8 -9 godzin i do piątku do 14tej , przynajmniej tak było Pensja na 10-tego raczej wypłacają. Ale Oni jeszcze wysyłają ? Bo podobno ogłosili upadłość.

BRS

Michal - 2012-05-11 21:10:24 Witam zainteresowanych tematem, Ta firma nie jest taka zla Jak przedstawiaja ja zwolnieni pracownicy...zycie mija sie z bajka I Panowie ktorzy mysleli, ze przyjada na wakacje a wyplaty beda sobie wplywaly za obijanie sie zostali mocno rozczarowani. To powazna firma Ktora troszczy sie o pracownikow wymagajac od nich jedynie tego aby rzetelnie wykonywali swoje obowiazki. Zarobki sa takie Jak podawal przedmowca, jesli ktos uwaza, ze sa zbyt niskie nie musi wcale wiazac sie z firma. Nikt nikogo sila nie namawia do pisania umowy! Rozgoryczeni sa jedynie Ci \\\\\\\"fachowcy\\\\\\\" ktorzy nie nadajac sie do pracy zostali odeslani do domu... Pozdrawiamna pewno ty się znasz na pracy i przestań mydlić oczy ludziom bi i tak[usunięte przez moderatora] i reszta składu mydli oczy a co nie którzy pracowali i nie stali tylko nie odpowiadały warunki np:tydzień bez prądu pomyśl zanim coś napiszesz (usunięte przez administratora)

gabi

A może warto samemu się przekonać , bo ludzie z różnych powodów się sami zwalniają albo są zwalniani i nie zawsze mówią prawdę dlaczego. A ten co jest rozczarowany bo na więcej liczył albo wkurzony bo go zwolnili nie zawsze potrafi obiektywną wystawić opinię bo po prostu jest wkurzony . Polacy często jadąc za granicę chcą mało robić a dużo zarobić , i to widać coraz częściej . Pamiętać jednak trzeba że w Polsce też teraz narobić się trzeba a zarobki są słabe bo ogromne jest bezrobocie.

Krzysiek

Dzięki za bardzo przydatna opinię.Gość,który do mnie dzwonił nawet nie chciał podać mi stawki za jaką mam pracować,nic nie chciał powiedzieć o warunkach mieszkaniowych.Teraz wiem dlaczego na podstawie Waszych opinii.Miałem wszystkiego dowiedzieć się w Poznaniu.Już się dowiedziałem!!!Dzięki!!!

Rysiek

Witam mam pytanie ...a ile spawacze tam zarabiają??????????

Michal

Zostaw merytoryczną opinię o Seven Hotel - Poznań