TELESTRADA S.A.

Opinie o TELESTRADA S.A.

Megan

Jestem wieloletnim pracownikiem Telestrady i jestem bardzo zadowolona z pracy w biurze. Firma ciągle się rozwija i daje możliwość rozwoju pracownikowi. Jest super atmosfera, praca w młodym zespole. Wynagrodzenia na czas. Dodatki w postaci ubezpieczeń zdrowotnych i Multisport, premie, wyjazdy integracyjne, piknik rodzinny, turniej ping-ponga, cisteczkowo-owocowe piątki :) i wiele innych. Od ponad roku pracujemy w nowym własnym budynku gdzie jest dużo przestrzeni. Uważam, że to bardzo dobre miejsce do pracy, polecam :)

Angela
@zmaltretowany

Dokładnie tak serdecznie zapraszamy! Dział Administracji i Archiwum na bieżąco realizuje zamówienia i mamy dość duży zapas wszystkich produktów. Dla ułatwienia trasy pokój przy Recepcji. Osobiście otworzę szafę z produktami, w razie potrzeby zaprowadzę do magazynu gdzie mamy jeszcze większy zapas. Może @zmaltretowany już dziś się pojawi, czekam i służę pomocą:)

Wojtek

W TLS pracuje już 2,5 roku. W każdej firmie są zgrzyty,niedomówienia,konflikty. Są chwile zwątpienia czy aby na pewno chce tu pracować. Ale szukając stabilności pracy nie tędy droga żeby się zwalniać kiedy przychodzi gorszy dzień. Nie da się w życiu dogodzić każdemu. Myślę, że żaden z pracowników firmy nie utajniłby tego że bywają gorsze momenty,stres. Czytając ostatnie opinie przykre jest to, że osoby będące obecnymi pracownikami (wnioskuję po pisanych komentarzach w czasie teraźniejszym) nawet nie mają odwagi żeby wstać i wyjaśnić sprawy które dotyczą ich pracy. Zdaję sobie sprawę, że w XXI w. najlepiej wypowiedzieć się anonimowo, wypisać wszystko co przyjdzie na myśl bez wzięcia pod uwagę tego, że nasza firma ma wiele mocnych stron. Owocowe piątki, wyjazdy integracyjne, jajeczko, Wigilia. Dlaczego Zarząd podejmuje decyzje, że wyda grube pieniądze na takie imprezy ? Moim zdaniem dlatego, że poza wypłatą chcą wynagrodzić,podziękować pracownikom za to, że dzięki nim firma dobrze prosperuje. To już o czymś świadczy. Co do wypłaty -> każdy dostaje tyle na ile zasługuje. I tego się trzymam. Jeśli uważasz, że zarabiasz mało, porozmawiaj z kierownikiem o tym. Pamiętaj tylko, że musisz mieć ku temu powód, musisz wykazać, że na to zasługujesz, że robisz coś więcej, że Twoje kompetencje są na tyle wysokie, że powinieneś dostać podwyżkę. Jestem pewny, że gdy tak będzie, nie zostaniesz odesłany z kwitkiem. Ludzie przychodzą i odchodzą. To jest proces naturalny. Jeden pracownik będzie pracował 10 lat, inny 5 lat a jeszcze inny 3 dni. Osoba przychodząca do pracy wie na co się pisze,zna warunki zatrudnienia, po coś rozmowa kwalifikacyjna jest, prawda ? Wszyscy jesteśmy ludźmi, to wszystko zależy tylko od nas. Na Krakowskiej atmosfera jest fantastyczna, to ludzie tu pracujący ją budują, niezależnie czy to pracownik wieloletni czy dopiero zaczynający karierę w Telestradzie. To, że nie każdy rozmawia z każdym nie oznacza, że panuje tu zła atmosfera. Jeśli nie ma się wspólnego tematu,nie znajdzie wspólnego języka to nic, wystarczy zwykłe "cześć" (bo jesteśmy na TY nawet z Prezesem ) i uśmiech. Każdy ma wpływ na to jak razem żyjemy. Cała moja opinia opiera się na pracy w dziale z Kierowniczką która znajdzie czas na rozmowę, przyjmie zażalenia,skargi, pochwali i da "kopa" do pracy. Bo tak powinno być. Cieszę się, że tu trafiłem. Pracuje z przyjaciółmi których poznałem w tej firmie. Nie widzę siebie póki co gdzie indziej, jednak kiedy przyjdzie czas w życiu na zmiany, zdecydowanie będę wspominał tu pracę z uśmiechem na twarzy i samymi dobrymi myślami. Jeśli chcesz się rozwijać,zdobywać nowe doświadczenie i nie być pracownikiem-szczurem -> wbijaj :)

Ona...
@Tu

Właśnie.. Niepojmuje tego. Kłamią i oszukują ludzi, perfidnie potrafią wykorzystać osobę starsza. . I z tego jesteście tacy zadowoleni? To jest ta praca z której tacy jesteście zadowoleni?

nocnymarek_532

Niedługo będzie jak w tej firmie pracuję rok. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jest podstawa + premia ( wszystko zależy jak się przykłożysz do pracy,to tyle zarobisz ????) Pracodawca stara się o to, żeby pracownik dobrze czuł się w pracy. Dlatego organizuje różnego rodzaju wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe (wigilia, jajeczko itp) Jeżeli jesteś osobą która chce się rozwijać,to też jest taka możliwość. Zastanawiasz się czy podjąć tu pracę? Zapewniam cię WARTO!

Mobing Dick
@Łucja

szarzy pracownicy szkolenia maja rzadko i tylko takie które firma zamówi, żeby się rozwijać we własnym zakresie nic nie pomogą, za opieke medyczną i karte multisport płaci sie ze swojej pensji dużo więcej niż w innych firmach. Zlikwidowano dofinansowanie do urlopu i bony na świeta te zastapiono paczką ze słodyczami

zadowolona

Pracuje w Telestradzie od jakiegoś czasu i naprawdę atmosfera jest rewelacyjna :) Młody zespół, fajni i pomocni kierownicy, nie ma na co narzekać.. ;) Szkoda tylko, że nie ma połączenia tramwajowego do Raszyna.. :D

Mariusz Nowy wpis

Pracowałem w Telestradzie 4 lata, atmosfera bardzo fajna, jeśli chce Ci si pracować to z zarobkami też ok.

UT Nowy wpis
@Mariusz

Zachęcające słowa, zwłaszcza w kontekście rekrutacji, otwartej na stanowisku koordynatora pracowników. W ogłoszeniu też tak twierdzą, zresztą piszą nie tylko o miłej atmosferze, ale również o wyjazdach i spotkaniach integracyjnych. Napiszesz, gdzie zdarzało się Wam wyjeżdżać i jak często z tego korzystaliście?

Jak często w TELESTRADA S.A. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 21 listopada na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Patrycja

Nie warto. Na umowę o pracę zaproponowano mi 3 tysiące na rękę.

Boguśka
@Patrycja

Ale na jakim stanowisku, czemu nie napiszesz? Szukałam zarobków własnie, jakie ma młodsza specjalistka ds. telefonicznej obsługi klienta, ale nie wiem, czy o tym mówimy. Po prostu w starych ofertach sprzed roku nie podali i teraz też nic nie widzę w sieci. Jak coś to oprócz podstawy jeszcze jakieś premie wpadają?

@Patrycja

Pani Patrycjo, w naszej firmie jest wiele działów i stanowisk. W niektórych zarobki są wyższe, a w niektórych niższe - to naturalne. Zawsze staramy się dopasowywać proponowane wynagrodzenie do doświadczenia kandydata i do naszych wymagań. Jeżeli aplikowała Pani na stanowisko, które nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia, to nie jest to zaskoczenie, że dostała Pani taką propozycję. Jeżeli jest inaczej, to zawsze można negocjować warunki współpracy :)

Nowy wpis

@Boguśka

Proszę Pani, na stanowiskach obsługowych nie zawsze praktykowany jest system premiowy, ale to też zależy od działu, do którego w danym momencie prowadzona jest rekrutacja. Wszystkie szczegóły pozna Pani podczas rozmowy rekrutacyjnej - to jedyny sposób na pozyskanie prawdziwych informacji :)

Czy w firmie TELESTRADA S.A. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Kolektury?

Pytanie najprawdopodobniej od BOT-a serwisu GOWORK.PL :) ale tak, w Telestradzie są stanowiska oparte na pracy zmianowej, zazwyczaj do 20:00 maksymalnie, a poranna zmiana od 8:00.

Pati
@TELESTRADA S.A.

A czy można dogadać się tak, że w danym miesiącu pracuje się tylko na poranną zmianę? Czy w razie potrzeby można wziąć kilka dni urlopu, oczywiście z wcześniejszym uprzedzeniem?

@Pati

Oczywiście, wszystko jest do dogadania z Kierownikiem, urlopy zgodnie z kodeksem pracy także :)

IF
@TELESTRADA S.A.

Ile wcześniej trzeba przyjść do pracy rano i zostać po zamknięciu żeby wszystko ogarnąć? Czy wtedy ten czas jest wliczany również w czas pracy czy może dodatkowo płacony i traktowany jako nadgodziny?

TELESTRADA S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Grafik / Graficzka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Katy

Jako początkująca graficzka szukam pracy już od jakiegoś czasu, niestety póki co bez powodzenia. Widziałam, że tu jeszcze jest aktywna oferta na młodszą graficzkę, jeszcze do nich nie wysyłałam portfolio. Zwracają w ogóle uwagę na to, ile ktoś ma doświadczenia?

@Katy

Stawiamy na umiejętności i znajomość aplikacji, doświadczenie na podobnym stanowisku to ważna, ale drugorzędna sprawa :)

Witam, czy firma Telestrada prowadzi może aktualnie rekrutację na stanowisko PH?

@87

Dziękujemy za wiadomość. Nasze aktualne oferty pracy znajdują się na portalu pracuj.pl.

alex

jestem WIELOLETNIM klientem Telestrady, bardzo zadowolony jestem. Jakość połączeń dobra, a pomoc techniczna na najwyższym poziomie. Pani Włodarczyk z obsługi klienta jest bardzo miła i pomocna, dobry fachowiec.

@alex

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w TELESTRADA S.A.?

Witamy i dziękujemy za pytanie. Nie zawsze wymagamy doświadczenia. Wszystko zależy od stanowiska i ogólnego charakteru rekrutacji na dane stanowisko. Zawsze oferujemy szereg programów szkoleniowych i rozwojowych, które pozwalają naszym Pracownikom rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Nasze zespoły składają się z ludzi o różnych poziomach doświadczenia, którzy pracują razem, aby osiągać wspólne cele biznesowe. Podsumowując - TAK, osoby bez doświadczenia jak najbardziej mają szansę na zatrudnienie w TELESTRADA S.A.

Joanna
@TELESTRADA S.A.

Chciałabym dopytać o te programy szkoleniowe. One są w pełni finansowane przez pracodawcę czy jedynie w jakiejś części? Pracownik sam może wybrać kierunek rozwoju czy jest to w jakimś stopniu narzucone przez pracodawcę?

@Joanna

Pani Joanno, w przypadku, gdy nasz Pracownik wysyłany jest na firmowe szkolenie, oczywiście nie musi ponosić żadnych kosztów z tym związanych. Odnośnie drugiego pytania - przejścia pomiędzy poszczególnymi działami i zmiana obszaru obowiązków jest możliwa. Proszę pamiętać, że jesteśmy firmą telekomunikacyjną, więc te kierunki rozwoju muszą być spójne z naszymi wewnętrznymi działaniami, które w danej chwili są podejmowane i na które jest zapotrzebowanie :)

Helena
@TELESTRADA S.A.

No a właśnie a propos branży, to czy tam jest możliwa praca w formie zdalnej? Szukam pilnie firmy, w której będę mogła z domu pracować. Z poprzedniej się zwolniłam, a jestem przyzwyczajona do takiej pracy i nie wyobrażam sobie powrotu do biura. Ewentualnie praca hybrydowa, jest coś takiego?

@Helena

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Pani Heleno, praca zdalna jak i hybrydowa jest oczywiście możliwa. Wspieramy elastyczne podejście do pracy, które daje Pracownikom swobodę wyboru dogodnego dla nich modelu pracy. Zapewniamy odpowiednie narzędzia komunikacyjne i technologiczne, aby umożliwić efektywną i sprawną pracę zdalną/hybrydową.

yo
@TELESTRADA S.A.

Dzień dobry! To znaczy, że w zapewniacie Państwo laptopa do pracy? Proszę również wyjaśnić, czy godziny pracy są z góry ustalone, czy ważne po prostu, by przepracować 8 godz. dziennie?

Franciszek

Witam. Natknąłem się na Wasze ogłoszenie, gdzie poszukujecie młodszego specjalistę ds. administracyjno-organizacyjnych. Cieszę się, że stawiacie na przejrzystość w kwestii zarobków i podajecie stawkę, czyli od 4 do 6 tyś zł brutto + UoP + benefity. Nurtuje mnie natomiast stwierdzenie - bardzo pozytywne z mojego punktu widzenia - o krótkim procesie rekrutacyjnym. Co więc prócz doświadczenia ma dla Was znaczenie przy ocenie kandydata i czy po jesteście dać odpowiedź po jednym spotkaniu rekrutacyjnym?

@Franciszek

Cieszymy się, że zainteresował się Pan naszą ofertą pracy i dziękujemy za zadane pytania. Rekrutacja to ważny element zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców, dlatego staramy się, aby ten proces był jak najbardziej przejrzysty, jednocześnie dbając o to, aby niepotrzebnie się nie przedłużał. Doświadczenie jest dla nas ważnym kryterium przy ocenie kandydatów, ale nie jest to jedyny czynnik. Szukamy osób, które posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz cechy osobowości, które będą pasowały do charakteru pracy w danym dziale. Co do ilości spotkań rekrutacyjnych, staramy się, aby było ich jak najmniej, ale jednocześnie takich, które pozwolą nam lepiej poznać kandydatów i dokładnie ocenić ich umiejętności. Jeżeli rozmowa przebiega pomyślnie dla każdej ze stron, zapraszamy kandydata na dzień próbny, np. już kolejnego dnia i wtedy zostaje podjęta decyzja. Jeśli ma Pan jakieś dodatkowe pytania lub potrzebuje Pan więcej informacji, zachęcamy do kontaktu poprzez wiadomość e-mail z ogłoszenia.

@TELESTRADA S.A.

Dziękuję za odpowiedź. Tylko jedno nasunęło mi się pytanie w związku z Państwa odpowiedzią. A mianowicie, czy ten dzień próbny jest jakoś płatny i w oparciu o jakąś umowę?

Jak się pracuje z ludźmi z TELESTRADA S.A.?

Pracuję w TLS od kilku lat. Atmosfera jest bardzo przyjemna, a ludzie sympatyczni. Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w naszej firmie - to super, lepszego klimatu nie znajdziesz :)

Witamy i dziękujemy za pytanie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby atmosfera i zadowolenie Pracowników w naszej firmie, były na jak najwyższym poziomie - stąd możliwość uczestnictwa w szkoleniach, indywidualne rozmowy z Kierownictwem, firmowe wyjazdy integracyjne dla wszystkich chętnych i "wyjścia działowe" w mniejszym gronie. Wierzymy, że to wszystko ma wpływ na to, aby współpraca między Pracownikami układała się tak dobrze, jak to możliwe. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Pracowników na tak zadanie pytanie mógł odpowiedzieć w pełni pozytywnie :)

@TELESTRADA S.A.

Pracuję obecnie, jako specjalista ds. SEO. Zajmuję się tym od 1,5 roku. Jak w przypadku Państwa firmy wygląda rekrutacja na to lub podobne stanowisko i na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?

@Franciszek

Witamy i dziękujemy za to pytanie. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na takie stanowisko, ale w przypadku wynagrodzenia na podobnym jak i na innym stanowisku - jest ono zależne od doświadczenia i kwalifikacji, niestety nie da się określić kwoty na podstawie samego stażu na podobnym stanowisku bez odbycia procesu rekrutacji i jego wszystkich etapów. Zapewniamy, że wynagrodzenia w naszej firmie są konkurencyjne do wynagrodzeń rynkowych. Pozdrawiamy.

Danuta
@Anonim

Fajnie się to czyta :) Jednak sama atmosfera to jeszcze niestety nie wszystko. Oprócz podstawowej pensji macie jeszcze jakieś ciekawe dodatki pracownicze? Premie? Benefity?

@Danuta

Witamy i dziękujemy za pytanie. Oczywiście, premie są możliwe do wypracowania - ich wysokość zależy od ustaleń między Pracownikiem a Kierownikiem Działu. Są także dostępne rożne benefity, np. dostęp do pakietu medycznego, karta MultiSport, wyjazdy i spotkania integracyjne oraz oczywiście znane i lubiane owocowe czwartki (czasami słodkie) i nielimitowana kawa/herbata :)

Witamy, pytanie miało chyba trafić do innej firmy :) pozdrawiamy.

Czy TELESTRADA S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Witamy i dziękujemy za pytanie. Oczywiście oferujemy umowę o pracę, nie ma z tym najmniejszych problemów. Jeżeli chodzi o rodzaj umowy zawieranej na okres próbny - zależy od indywidualnych ustaleń z Kierownikiem. Umowa na okres próbny, czyli maks. 3 mies. stosowana jest do um. o pracę, które zawieramy z Pracownikami. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy wyczerpująca, w razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - np. przez formularz na naszej stronie www lub na adres: info@telestrada.pl. Pozdrawiamy i zapraszamy do składania CV :)

Asia
@TELESTRADA S.A.

Czy można prosić o numer kontaktowy do działu rekrutacji? Wysłałam CV na adres mailowy i chciałabym przyśpieszyć proces rekrutacji ponieważ bardzo zależy mi na współpracy z Państwa firma :)

@Asia

Pani Joanno, otrzymaliśmy już Pani CV, prosimy czekać na kontakt, nastąpi w dniu dzisiejszym :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w TELESTRADA S.A.?

Dziękujemy za pytanie. Pielęgnowanie dobrej atmosfery w naszej Firmie jest dla nas wszystkich priorytetem. Komfort pracy jest niezwykle ważny, a pozytywne i dobre relacje wśród Pracowników całej Telestrady to obok satysfakcji z osiąganych wyników jeden z głównych powodów, dla których chce się z nami pracować! Dzięki temu możemy pochwalić się bardzo wysoką średnią stażu naszych Pracowników. Można się o tym wszystkim przekonać po dołączeniu do któregoś z naszych zespołów, zapraszamy!

Stańczak

Atmosferą panującą w firmie świetna, pracowałam 8 lat z przyjemnością wspominam i biorę pod uwagę powrót:)

Czy firma TELESTRADA S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Witamy i dziękujemy za to zaskakujące pytanie. Płeć nie ma żadnego znaczenia w tej kwestii, liczą się umiejętności oraz doświadczenie. Pozdrawiamy.

Abc

Jaka umowa obowiązuje w czasie 3 miesięcznego okresu próbnego?

@Abc

Rodzaj umowy zawieranej na okres próbny zależy od indywidualnych ustaleń z Kierownikiem.

Tomasz

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca Przedstawiciela w tej firmie ? Dostałem propozycję i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca czy jest to akwizycja jak w większości firm z tego segmentu ? Jak warunki i czy się opłaca ?

@Tomasz

Witamy, Panie Tomaszu, praca jako PH może wiązać się ze sposobem zawierania umów w trybie door-to-door, ale oczywiście staramy się wychodzić też poza utarte schematy. Opłacalność oczywiście w sporej mierze zależy od efektywności, ale zapewniamy, że warunki w Telestradzie są atrakcyjne - tak dla naszych Pracowników, jak i Kontrahentów, którzy decydują się skorzystać z naszych usług :) Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TELESTRADA S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Witamy. Praca w godzinach nadliczbowych rozliczana jest w naszej firmie zgodzie z Kodeksem pracy. Szczegóły można ustalić ze swoim bezpośrednim przełożonym lub kierownikiem. Pozdrawiamy.

Asia

Cześć powiedźcie mi jak wygląda praca w call centre? Czy jest to praca na słuchawce? Czy jest też infolinia?

@Asia

Pani Joanno, w zależności od sekcji - są Osoby dedykowane do odbierania połączeń od naszych Klientów, inne zaś do wykonywania ewentualnych połączeń wychodzących. Jeżeli pytanie dotyczy jakiejś konkretnej oferty pracy - wszystko opisane jest w szczegółach. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt, odpowiemy na Pani pytania, pozdrawiamy :)

No bez jaj
@Asia

Poraziła mnie błyskotliwość tego pytania. Po godzinie nadal próbuję się pozbierać i jakoś nie mogę :-)

Czy w TELESTRADA S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Zostaw merytoryczną opinię o TELESTRADA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TELESTRADA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELESTRADA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TELESTRADA S.A.