Opinie o Multico w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multico. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multico na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multico w Płock

Czy firma Multico kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

zks_fanatyk Nowy wpis

firma została zlikwidowana

Jaki jest wkład kierownictwa Multico w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

zks_fanatyk Nowy wpis

nie ma żadnego wkładu, firma została zlikwidowana

Elektryk

Dzień Dobry poproszę aktualny kontakt do firmy

@Elektryk

firma została zlikwidowana

Jak szefostwo w Multico? Spoko traktują ludzi?

Firma aktualnie w likwidacji

Kibol
@zks_fanatyk

od marca już nie istnieje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Multico spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy pracodawca Multico organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

zks_fanatyk

nie organizuje, firma aktualnie w likwidacji niestety, pozdrawiam

Aleksandra
@zks_fanatyk

To mnie bardzo zaskoczyłeś! Nie miałam pojęcia, że Multico jest aktualnie w likwidacji. W sieci na znalazłam absolutnie żadnej informacji na ten temat. A możesz mi powiedzieć, dlaczego likwidują tę firmę? Byłam przekonana, iż dobrze prosperuje.

@Aleksandra

w październiku ubiegłego roku Prezes niestety zmarł :/

Magda

@Rezun a co się stało ?

Justin
@Magda

Prezes zmarł w zeszłym roku.

Czy pracodawca Multico motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Rezun

Pokój jego duszy :(

leila
@Rezun

Wiadomo co się stało Prezesowi ?

monter

witam szukam pozytywnej opini o firmie multi-co ale widze ze nie ma takiej czy naprawde jest to taka lipa w tej firmie

@monter

to masz pozytywną ode mnie, ja tam byłem 11 miesięcy i tak szczerze mówiąc podsumowując wszystko było OK. Byłem w gorszych miejscach oj byłem już

pomocnik elektromontera
@monter

Lepszej pracy w całej UE nie znajdziesz,szkoda że to już prawie koniec budowy,będę tęsknił za tą robotą.Czas szukać innej.Administracja Czarek,Przemo i biuro w Polsce jak i sam prezes jest OK-kasa zawsze na czas co do złotówki,urlopy płatne z przeciętnej i zaległe.Pracowałem tam dwa lata w trzech turach i mile będę wspominał ale to może jeszcze nie koniec ....,może czwarty raz :) Pozdro dla wszystkich tych normalnych z Multi-Co .

Były pracownik Multi-Co
@pomocnik elektromontera

Do pomocnik elektromontera. Czytając twoją wypowiedź na temat firmy Multi-Co i jej administracji(usunięte przez administratora) Brak kompetencji, wychowania, honoru i jakiejkolwiek kultury osobistej. Podejrzewam że jesteś piekarzem nie elektrykiem i dlatego tak piszesz bo złapałeś że tak powiem robotę gdzie sztuka się liczy, pewno Gorzkosiu ci uprawnienia kupił. Co do firmy Multi-Co nie polecam. Pracowałem tam aż za długo. Co miesiąc trzeba było się wykłócać o kasę, bo zawsze były braki i płacił na 3 raty, pracownicy biura w Płocku 0 kompetenci. Urlopy wciskał bezpłatne i kazał sobie płacić 15 euro z dniówki. Podsumowując pracę na OL3 to jedna wielka FRAJERNIA. NIE POLECAM. Ps. Przemku i Czarku nauczyliście się w końcu angielskiego?

Aleksandra
@Były pracownik Multi-Co

Czy w dalszym ciągu firma ma problemy z wypłacaniem pensji na czas? Dużo osób się tutaj wypowiada, a jest to poważna kwestia. Może ktoś inny mógłby napisać czy miał podobny problem?

Witek

Szkoda, że nikomu nikt nie ma chęci do zamieszczenia opinii o pracy, liczyłem , że dowiem się jakichś aktualnych informacji.

Ciekawy

Czy multico ma pracę w Niemczech?

Bardzo dobre opinie w internecie i jako pracodawca. Myślę, że każdy sam dołożył się pracą do tego zadowolenia.

Heniek

Zawsze uważam, że nie w każdej firmie można pracować bo ważne są nasze zainteresowania.

@Heniek

jestem tego samego zdania, firma powinna zmienić administrację zarówno na OL3 (tak jak wspomniałeś z Czarkiem nie idzie nic załatwić, nie wspomnę już o drugim gwiazdorze Przemku, który myśli, że jest jakimś dyrektorem a tak naprawdę to może buty pastować pracownikom fizycznym), ale również w biurze w Płocku (tutaj to dopiero wałki lecą) obiecują złote góry przyjemną pracę na stanowisku pomocnika, a na miejscu okazuje się że to ciężka robota o której wielu chłopaków jadąc tam nie ma pojęcia. Przez nich potem ludzie są poniżani na robocie przez prawdziwych fachowców bo okazuję się, że na miejscu nikt nic nie wie że ekipa przyjechała na kontraktach pomocnika i zapierdzielają jak inni i muszą robić to co inni robią przez lata. Kontrakt na OL3 to co pisałeś to sama prawda. Jednak w Helsinkach na VANTA ENRGIA była jeszcze gorzej, ale to ze względu również na kierownika kontraktu.

@zks fanatyk

Panowie, pracowałem tam trzy lata w multi-co (wcześniej jakiś czas w elektromontażu) i powiem Wam, co ja o tym myślę: z Czarkiem można wszystko załatwić pod warunkiem, że podchodzi się do niego jak do człowieka, a nie wylewa się na niego wszelkie żale i pretensje do decyzji prezesa. zks fanatyk ciężka praca na ol3? No proszę, nie rozśmieszaj mnie... Każdy kto był wie, o czym mówię... Druga sprawa: tam prawie każdy ma stanowisko pomocnika, wyłączając QC, więc nie pisz, że na miejscu prawdziwi fachowcy tego nie wiedzą. Inna sprawa jest taka, że nawet, jak wyjeżdżasz w charakterze pomocnika elektryka, to wypadałoby mieć jakiekolwiek pojęcie, co to jest przewód elektryczny, trasa kablowa itp...Niestety, większość ludzi przyjeżdżających tam do pracy nie ma o tym pojęcia, co jest tym bardziej dziwne, że każdy ma uprawnienia SEP ????

nie chodziło mi o prace na OL3 że ciężko tylko na Vantaa Energia tam była tyrka

Tomasz
@zks fanatyk

A co ty piszesz o Helsinkach głupoty ja tam pracowałem i dokładnie wiem jak było.

@Tomasz

to pozdro

Firma wiarygodna

Lubię atmosferę w Multico za: wiarygodność słowna tzn. ustne ustalenia są tak samo jak by je napisał/ prawdziwy biznes co dziś już nie aktualne

Szall

Dzień dobry panie (bieda umysłowa),pracuję tu na OL3, jak Każdy wie za 10 euro, ale każdy też wie że po okresie próbnym (nie wiem ile)trwa ten okres?? można się ubiegać o podwyżkę??? qc asistant zarabia 12 euro czemu ja mam tylko 10? proszę o pomoc

@Szall

kuerwa skąd ta wiedza ja w qc assistant pracowałem po zejściu z tras przez 9 miesięcy do zjazdu i ni grosza więcej nie miałem. Nawet z nikim nie gadałem na ten temat, może i mój błąd. Ja wiem ile miałem tyle samo co na produkcji, a jak kto miał więcej może umiał się zakręcić. W portfel nikomu nie patrze i nie patrzyłem nigdy pozdro

@grigorij

To prawda, że trzeba się upominać o swoje, niestety nie zawsze to idzie z automatu... Na początku masz gołe 10 euro. Jeśli jesteś kierowcą (teraz chyba o to ciężko), to masz 1 euro więcej. Jeśli dodatkowo pracujesz w QC, to masz jeszcze 1 euro więcej. Najgorsze jest to, że jak sobie sam nie przypilnujesz I zaczynasz pracę w QC, to raczej nikt Ci stawki nie podniesie. Ale warto sobie przypilnować, bo to i kasa większa i umowa inna. Choćby z powodu innej umowy warto zadbać o zmianę stanowiska, bo to zawsze w c.v. potem lepiej wygląda.

Atomowa_elektrownia

Prawda jest taka że tutaj w większości o pracy na OL III wypowiada się patologia umysłowa, każdy normalny kto był wie jak wygląda a narzekają Ci co nic nie robią albo myślą że będą za nich robić. Byłem, słyszałem przypadki o osobach na budowie co pierwszy raz w ręku trzymały wiertarkę i inne sprzęty :) Każdy kto wie coś więcej to wie że Pan Prezes wysyłał ludzi z łapanki bo zarabiał na nich więcej niż im płacił. Pozdro

@Atomowa_elektrownia

byłem tam blisko rok, zjechałem po drugiej umowie i tak na prawdę szczerze z ręką na sercu nie powiem wiele złego na ich temat. Bywały incydenty jak np z samochodem którym miałem wozić do pracy ludzi, a na miejscu okazało sie inaczej, a potem to i nie takim cwaniakom brali auta. Jak pracujesz wiele się nie odzywasz, nie kablujesz kumpli, to idzie tam i zarobić i pracować, a praca nie była ciężka. Elekttromontaż miał ostro na początku 2006,7,8 widziałem te kilometry tras, tam był zapieprz. A to co my robilismy to była często zabawa, praca nie ciężka a kasa spoko. Bo 8000 na rękę odjąć koszty tam życia bo z diety ciężko tam wyżyć to chyba nie jest najgorzej co?

@grigorij

Te kilometry tras robiła elektrobudowa. Elektromontaż to całkiem inna bajka-gniazda, oświetlenie, kontrola dostępu, przeciwpożarówka itp...

Iza

@grigorij a czy podczas tych dwóch lat pracy w Multico, pozostała część załogi podległa dużej rotacji? Możesz opowiedzieć o tym, jak wyglądają początki? Nowi pracownicy często są narażeni na dodatkowy stres związany z nowym środowiskiem pracy. Czy firma pomaga w tym początkowym etapie?

szal kudlatego

Witam Panownie, widzac cala sytuacje z kartkami - podziwiam ze nikt kudlatemu jeszcze nic nie zrobil - zbywa ludzi swoimi gadkami ze ktos sie pomylil i ze decyzja jest z biurze w plocku, plock nastepnie mowi ze wyjasnienie bedzie okolo 10, robia co chca z Nami, trzeba zrobic strajk zbiorowy ,, poki kartek nie bedzie nie bedzie pracy,, bo nie ktorzy z nas nie maja na zywnosc, elektrobudowa dostala kartki 1 i tak maja co miesiac a my co mamy byc gorsi, robi ta samam robote a nawet wiecej, ludzie nie dajcie szantazowac i walczcie o swoje. Na swieta tez nie puszczaja, czarek nie wysyla wogule wnioskow, opamietajcie sie, bo moze byc tylko gorzej

@szal kudlatego

a z nim to po prostu trzeba było umieć rozmawiać tak samo jak z przemkiem, po prostu, mają dużo pracy, siedzą w biurze, ciągle gdzieś w terenie. Po prostu nie ma co wychodzić z założenie że taki jest, jak sie z nim spokojnie rozmawia i cierpliwie poczeka za drzwiami usiądzie za kompa i wszystko sprawdzi. Jak ktoś jest niecierpliwy to woli narzekać

zks_fanatyk

aktualnie firma podobno załatwia jakiś nowy kontrakt za granicą (Finlandia). Na dzień dzisiejszy możliwy wyjazd do Kozienic i chyba do Jaworzna (ale tego drugiego pewny nie jestem). Z początkiem czerwca grupa wybranych osób jedzie na "nie kończącą się budowę" elektrowni Olkiluoto 3. Może być tak, że za chwilę francuski koncern AREVA znowu bd potrzebował masę ludzi do pracy więc uzbroić się cierpliwość i czekać, bo być może znowu spotkamy się na Eurojoki albo Raumie (pozdro dla tych co byli)....

obieżyświat

też mam taką wiedzę

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Grzesiek M

Zycie jest piękne póki nie zwolnią

Wojciech L
@Grzesiek M

Właśnie po układach Grzegorzu , co chwila u szefa z donosami na kolegów , nawet koleżanke z PTW wygryzłeś .

Zostaw merytoryczną opinię o Multico - Płock

• Jak się pracuje w Multico?

Zobacz opinie na temat firmy Multico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Multico
2.2/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Saperska 19
    09-407 Płock