Opinie o Izohan Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izohan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Izohan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izohan Sp. z o.o. w Gdynia

Czy istnieje możliwość rozwoju w Izohan Sp. z o.o.?

M Nowy wpis

tak, jest dużo awansów

Grzegorz Nowy wpis
@M

O awansach zapomnij siedzisz na jednym stanowisku możesz na głowie stanąć a i tak nie dostaniesz awansu

@Grzegorz

Co może być powodem tego, że nie można dostać awansu? Masz na myśli to ze wyższe stanowiska są raczej stale zajęte czy może chodzi o to, że nie ma na kogo przejść? Zastanawiam się czy chociaż w stawkach to się jakoś odbija na przykład w postaci podwyżki

i co z tymi awansami? Czemu na nic temat się zakończył? Pokazują mi się oferty dla Laborantów, ciekawi mnie ustosunkowanie się do zagadnienia rozwoju z perspektywy tego stanowiska. jest tu może ktoś doświadczony?

Kleopatra

Ponoć firma na poziomie ale są niekompetentni umawiają się na rozmowę i twierdzą że mimo tego jaką będzie odpowiedź odezwą się a tak naprawdę to mają to gdzieś

@Kleopatra

A ile czasu czekałaś? Może mieli dużo pracy albo zwyczajnie zapomnieli o Tobie? :D Cierpliwość to cenna cecha.

@Kleopatra

Jak najbardziej potwierdzam. Miałam rozmowę rekrutacyjną w drugiej połowie grudnia 2021 r., na której zapewniono mnie, że otrzymam odpowiedź niezależnie, jaka będzie... Jest marzec 2022 - odpowiedzi do tej pory brak... Firma "na poziomie"...

Ala

Potwierdzam,to juz slabo swiadczy o podejsciu do czlowieka,dla aplikujacej osoby to bardzo wazny komunikat

Cześć,pojawiaja sie co jakis czas ogloszenia do marketingu,czy osoby sa zealniane,same odchodza czy to dodatkowe rekrutacje?Warto aplikowac jaki klimat pracy?Dzieki za opinie

@Tomek

też jestem ciekawa bo bardzo bym się chciała dostać do działu marketingu, ale mam wątpliwości... atmosfera jest dla mnie mega ważna :)

Daniel

Znowu szukają PH na Wielkopolskę? Jeszcze w listopadzie chyba rozmawiałem z chłopakiem który był ich PH, pojęcie o branży miał, duże doświadczenie handlowe jak i praktyczne. Sam odszedł? Czy go zwolnili? Wiadomo dlaczego znowu szukają? Warto aplikować? Aż taka rotacja? Produkt ciekawy ale trochę strach zmieniać prace patrzac na ciagle rekrutacje na ten sam rejon..

xxx
@Daniel

chłopak chyba typowy skoczek. z tego co słyszałem ostatnio gdzie pracował to po kilka miesięcy max. Na rynku budowlanym wielkopolskim podobno jest już spalony. O co poszło- nie wiem dokladnie. Reszta handlowców pracuje latami, więc śmiało wysyłaj aplikację!

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Izohan Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Dawnypracownik

Na najgorsze. Najlepiej omijać tą firmę z daleka.

@Dawnypracownik

No ekstra! Uważasz że komukolwiek jest potrzebny ten bezsensowny komentarz? Rozumiem że jesteś rozżalonym byłym pracownikiem, ale jeśli decydujesz się odpowiedzieć to napisz jakieś konkrety.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Izohan Sp. z o.o.?

Marc

8-16 ale jest to elastyczne

Zofia
@Marc

A jak bardzo elastyczne? Czy jeśli chodzi o grafik pracy to pracodawca idzie na rękę pracownikom w Izohanie i można go dostosować trochę pod siebie? Jak ta elastyczność wygląda?

Jestem w Izohanie od ponad 7 lat i cały czas lubię tu pracować. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Ann
@Michał

Dostałeś premię za umieszczenie tego komentarza?

Zofia
@Ann

Nie rozumiem, dlaczego @Michał miałby dostać premię za umieszczenie swojego komentarza na forum? Nie może być on po prostu zadowolony z pracy w Izohanie? Ty masz na ten temat inne zdanie? Może w takim razie się nim podzielisz i napiszesz jak Ty oceniasz zatrudnienie w firmie? :P

P.
@Michał

weź się chłopie nie poniżaj

Sebastian

Ta firma to śmietnik. A raczej zsyp bo to są odpady "z góry". Pracowałem, więc wiem. (usunięte przez administratora) kolesiostwo. Pozytywne komentarze pisze HR (bo musi) po tym jak pojawiła się jakiś czas temu fala zwolnień i odejść – i to bardzo chamskich zwolnień pełnych zaskoczenia, żalu i wyzysku. Jeśli chodzi o bajzel w firmie to wystarczy tylko zobaczyć ile było zarządów w ostatnich kilku latach. Znaczna część pracowników, którzy są tylko pionkami to mega sympatyczni ludzie, ale pewna nietykalna, wysoko postawiona osoba, która trafiła tam tylko dzięki znajomościom psuje życie wszystkim wokół. Niestety do tego stopnia, że nie raz było mi dane widzieć łzy w oczach dziewczyn z jednego z działów (trzymajcie się tam, może jeszcze mnie pamiętacie). Chociaż było mi dane doświadczyć tej firmy również w poprzedniej kondycji – tej sprzed pełnego przejęcia przez Atlas i mam też świetne wspomnienia związane z Izohanem, muszę powiedzieć że obecnie nie ma czego tam szukać. Tam się nie zmieni na lepsze, unikać.

Sebastian
@Sebastian

Muszę jeszcze dodać, że na szczęście chociaż jedna z osób która jest w zarządzie jest prawdziwym człowiekiem o wielkim sercu i zawsze służy pomocą :) Co prawda nie zmienia to mojej rekomendacji, ale ta osoba zdecydowanie jest jedną z najbardziej kochanych dusz w całej firmie.

humm
@Sebastian

A czy to przypadkiem nie Tobie wyświadczyli przysługę pozwalając złożyć prośbę o odejście gdy groziła Ci dyscyplinarka oraz zgłoszenia sprawy na policję?

Serio?
@humm

Cala ta sytuacja to jedna wielka farsa. Dyscyplinarka za pójście na chorobowe? Rzeczywiście wielki powód. Swoją drogą mogłem ją przyjąć, ale Polak mądry po szkodzie. Nie było podstaw do zwolnienia dyscyplinarnego i ta sytuacja podchodziła pod (usunięte przez administratora) (co tylko potwierdza mój wcześniejszy komentarz i konsultacja z PIP). Dla czytających, prezes wymieniał podstawy do zwolnienia następujące: • nie wskazałem osoby na zastępstwo jak poszedłem na L4 • nie odbierałem telefonów jak byłem na L4 • nie dokończyłem obowiązków przed pójściem na L4 A o policji to pierwsze słyszę i tym bardziej to cyrk na kółkach. Nie będę dalej dyskutować bo mija się to z celem. I ja i Ty dobrze wiemy jak było. Trzymaj się tam ciepło. eot

XXX

Słabo bardzo, obłudni ludzie jednym słowem. Były wzniosłe hasła i na tym się skończyło. Obiecywana praca i rozwój zakończyła się zwolnieniami załogi. Pracownicy po przekazaniu informacji stali się zbędnym balastem. Już wiem dlaczego w kuluarach GA mówią o nich snopki. Osobiście nie polecam !

Zuzanna

Bardzo chętnie poczytam więcej komentarzy odnośnie zatrudnienia w firmie Izohan i jak to wygląda na dzień dzisiejszy, szczególnie pod kątem możliwości rozwoju. Czy pracodawca organizuje jakieś szkolenia podnoszące kompetencje swoich pracowników?

Kkk

Pracowałam w Izohanie (Izolexie :)) w Skarszewach 2-3 lata temu i nigdzie nie pracowało mi się tak dobrze, szczerze tęsknię za ludźmi i atmosferą jaką mieliśmy w oddziale w Skarszewach. Był moment, że zrzucono mi na raz zbyt wiele obowiązków - wtedy chciałam się zwolnić i już położyłam wypowiedzenie, ale dziewczyny z działu przejęły część moich obowiązków, porozmawiałyśmy i to wystarczyło, od tego czasu nie było już takich "kryzysów". Strasznie tęsknię do tej atmosfery, nikt nie zostawał sam gdy było ciężko, można było liczyć na wsparcie innych. Niestety okazało się, że szefostwo ma plan zmniejszyć oddział w Skarszewach (zresztą nie tylko) w związku z czym kilka osób dostało wypowiedzenia, kilka innych nie dostało umowy przedłużającej -w tym ja, i tak zakończyła się moja historia z Izohanem.

Czy Izohan Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Prawie

Nie ma nawet luźnych urlopów a co dopiero piątków.

Rafał
@Prawie

Widzę że znasz firmę od środka, możesz mi powiedzieć czy ludzie bez doświadczenia również mogą liczyć na zatrudnienie w Izohan? Zastanawiam się też czy pracodawca organizuje jakieś kursy i szkolenia, powiesz mi coś na ten temat?

Prawie
@Rafał

Widząc jaki bałagan i chaos panuje można wywnioskować, że zatrudnia się tylko bez doświadczenia. Co do szkoleń i kwalifikacji, jeśli Twoje stanowisko wymaga dodatkowych uprawnień to firma je finansuje ale niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć czy jest się później zobowiązanym "odpracować" je przez jakiś okres by nie musieć zwracać pieniędzy w przypadku odejścia czy też nie.

Sfa
@Prawie

To zależy jak podchodzisz do firmy ja pracuje w Izohan i jestem zadowolona. Urlop mam i odpoczywam na nim wyłączam telefon.

Niezainteresowany juz

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko handlowiec Wielkopolskie i czego nie ma w ogłoszeniu Lubuskie. Przyznam duże rozczarowanie, szczególnie Panią Kierownik Regionu- pytania rekrutacyjne na poziome lat 90 tych. Obie Panie kompletny brak znajomości rynku Wielkopolskiego (zarówno jeżeli chodzi o rynek wykonawczy jak i redysyrybucje). Mam silne wrażenie ze osoby rekrutujace nie mają sprecyzowanego profilu kandydata, poprostu nie wiedzą kogo szukają. Oceniam to spotkanie bardzo nisko.

Aneta
@Niezainteresowany juz

Rozumiem, że możesz nie być zadowolony z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej w Izohan. Jednak warto, żebyś zdecydował się na przytoczenie treści kilku pytań, jakie zostały Ci na niej zadane oraz opisanie atmosfery występującej w trakcie tej rozmowy. Te informacje będą ważne dla tych osób, które niedługo będą brały udział we własnym procesie rekrutacyjnym w tej firmie.

Niezaintetesowany już
@Niezainteresowany juz

Dodam jeszcze że po mimo zapewnień ze strony osób rekrutujacych, o informacj zwrotnej bez względu na wynik do dnia dzisiejszego nikt się do mnie nie odezwał. Ta sytuacja upewniła mnie tylko w przekonaniu ze moje pierwsze wrażenie było trafne. Pozdrawiam ciepło.

Fosch
@Aneta

Czemu tak drążysz? Uważam, że i tak dużo napisał. Na podstawie tej opinii można już sobie jakieś zdanie wyrobić ... Mnie bardziej interesują opinie innych osób, które zetknęły się z tą spółką.

@Fosch

Mnie też interesują wypowiedzi osób zatrudnionych w Izohan. Chętnie dowiem się jakie są obecnie warunki zatrudnienia i jaki rodzaj benefitów i dodatków do wynagrodzenia oferuje pracodawca. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/izohan-sp-z-o-o,11648 są aktualne oferty rekrutacyjne, w których pracodawca oferuje cykl szkoleń wdrażających i szeroki pakiet benefitów. Jak to realnie wygląda podczas zatrudnienia?

Justus
@Aneta

Aneta, Jesteś tak aktywna jak psychoanalityk. Wole poczytać niewymuszone opinie osób, które zetknęły się z izohan zamiast ciagle czytać Twoje ‚dlaczego?’.

Ojojoj
@Czesław

Czesiu, jesteś tu bardzo aktywny i widać ciekawski. Ciekawski, a nie ciekawy.

Pracowałem tam

Kiedyś to była firma ...

BYŁY PRACOWNIK

WITAM , NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE .BRAK POSZNOWANIA PRACOWNIKA ,KORPORACYJNE PODEJŚCIE .

Aneta

@Meg, napisz coś więcej :) Na jakim stanowisku pracujesz? Czy firma oferuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Czy łatwo jest uzyskać umowę o pracę? @Jacek, możesz napisać coś więcej? Dlaczego uważasz Izohan Sp. z o.o. za dobrego i atrakcyjnego pracodawcę?

Lidia

A Ty jesteś pracownikiem Izohan Sp. z o.o., może powiesz coś o warunkach pracy w tym miejscu? Zachęcam, z chęcią dowiem się, jakie są Twoim zdaniem wady i zalety tej firmy. I napisz proszę, na jakim stanowisku pracujesz.

Ph

Witam może ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku pH? Jakie warunki ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy plany do wyrobienia? Z góry dziękuję za każdą informacje,.

@Ph

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/izohan-sp-z-o-o,11648 są aktualne ogłoszenia rekrutacyjne, a między innymi stanowisko przedstawiciela techniczno-handlowego. Pracodawca oferuje cykl szkoleń, w tym szkolenia techniczne, samochód służbowy, premie za dobre wyniki i pakiet benefitów. Mam nadzieję, że Ci pomogłem.

Zainteresowana

Czy w Izohanie przyjmują tez kobiety na produkcję? Warto składać CV?

@Zainteresowana

Niestety nikt na chwilę obecną nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytanie, dlatego ciekawi mnie, czy mimo jej braku zdecydowałaś się aplikować do pracy w firmie Izohan? Może warto by było zadzwonić do firmy i zapytać, czy osoba płci żeńskiej również może spróbować swoich sił na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Izohan Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Izohan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Izohan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izohan Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Izohan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Izohan Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Izohan Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • łużycka 2
    81-963 Gdynia