kpbp budus sa

Katowice

Opinie o kpbp budus sa

anonim 2009-05-27 09:21:38
firma robi dużo za małe pieniądze jakość czasami pozostawia wiele do życzenia
HANYS 2011-03-11 13:20:26
Firma beznadziejna. Zaplecze fatalne. Dyrektor i kierownictwa GRE wystraszone, niekompetentne i obłudne. Nie polecam!
anonim 2011-03-26 17:21:12
HANYS - 2011-03-11 13:20:26

Masz rację poznałem tych Panów kompletne, wystraszone DNO
rudy 2011-07-19 13:24:58
Masz rację, pracowałem tam i się starałem. Nagle z nienacka wezwał mnie kadrowiec i dał wypowiedzenie, byłem zaskoczony. Zobaczyłem budowy i się wystraszyłem. Budowami kierują ludzie bez uprawnień, przypuszczam że to krewni i znajomi [usunięte przez moderatora]
wolak 2011-09-22 13:49:44
To firma która wykańcza ludzi. [usunięte przez moderatora] stworzył takie stosunki międzyludzkie, jakie mu pasują. Dziwię się skąd bierze chętnych do realizacji swojej polityki.
pracownik 2012-04-02 09:58:26
Chwalę sobie pracę w firmie BUDUS. Jasne wymagania, wysokie wynagrodzenia, inwestowanie w pracowników (szkolenia, kursy), doświadczone kierownictwo, miła atmosfera wśród pracowników. Firma profesjonalnie podchodzi do procesu budowlanego.
llllll 2012-04-24 18:52:04
Co ty pieprzysz jakie kursy , dbają o swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y ( ci wysoko postawieni ) .Ta firma nie jest porażką ,porażką są układy w niej nawet nie chce mi się pisać jestem zmęczony.
Ps Ludzie pracujący tam tz. pracownicy fizyczni , niektórzy kierownicy jak i inż. nie są źli ale wiem że tych ostatnich dość mocno gnębią.
nietensampracownikKPBP 2012-08-27 20:44:20
Jest juz Budus2, to odłąm pracowników fizycznych z Budusu, nowe umowy najnizsze pensje...siedziba w Tarnowskich górach w garażu lada dzien pewnie dowiecie sie kto jest szefostwem tego tworu a raczej szefowa i szefem... Niedozobaczenia!w budusie2
nivea 2012-09-06 13:43:57
Potwierdzam to, co pisali przedmówcy. Na chwilę obecną to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach. Uważajcie na tą firmę.
gość 2012-10-10 11:06:22
No i mamy: Budus złożył wniosek o upadłość.
Ktoś zarobił wystarczająco dużo pieniędzy więc firma \"upadła\":-/ Dziwi mnie, że afery na tak dużą skalę pozostają bez komentarza.
c***u 2012-11-06 21:13:34
JA Was prosze mam żone i dziecko i BOGU dziękuje że dali mi wypowiedzenie przed czasem tzn. w sezonie kiedy można robote znalzć cieszę się że już tam nie robię i że to w końcu padło nara pozdrawiam GR... MOJE MODLITWY ZOSTAŁY WYSŁUCHANE a ludzie z którymi pracowałem też już tam nie pracują i SĄ ZADOWOLENI
ghhhh 2012-12-01 10:31:49
syndyk Juz wszedł i wszystko zabiera. pozdrowienia do pracowników GRM
bolo 2012-12-18 18:41:38
dali po 219 zł wyplat jako zaliczka przed swiętami
hanys 2013-01-31 07:32:44
No i stało się dobrze. Pracowałem tam ale się zwolniłem, bo stosunki międzyluckie fatalne.
snake 2013-02-02 19:52:59
moim zdaniem wszyscy zwolnieni to pisza
jak im sie nie podobalo to poco pracowali moga isc do piekarni za 1100
snake 2013-02-02 19:55:09
ZGADZAM SIE ZYLI Z FIRMY A TERAZ WYPISUJA NIECH SIE ZASTANOWIA CO PISZA
bolo 2013-02-21 15:22:40
wszyscy zostali zwolnieni a te [usunięte przez moderatora]. nie wypłacaja kasy 10 grudnia 2012 miałem dostać wypłate do dzisiaj dostałem 219 zł ciągle słysze że za niedługo dostane
władek 2013-02-21 23:05:38
witajcie a czy ktoś wie gdzie oni teraz robią robotę i kto im ma zapłacić może tak pieniądze odzyskamy tylko musimy wiedzieć kto im będzie płacił dajcie znać na forum
expracownik 2013-07-26 13:18:14
...przecież budus jest w upadłości likwidacyjnej.... co się miało poprawić? wszystkich zwolniono. Syndyk likwiduje majątek firmy
sert 2015-01-28 00:31:24
oo to jednak firma upadła nic wiecej nie wiadomo czy jest na tym rynku pracy i czy powaznie piszecie ze nie wyplacaja lub nie wyplacili naleznych kwot to mija sie z celem skoro firma upadła zamknela swoja dzialanosc to powinni rozliczyc sie ze wszystkim pracownikami toz nie bedzie to sie ciagnelo w nieskonczonosc ...
kijejl 2015-03-31 22:28:08
No nie wierzę i totalnie nie rozmiem, dlaczego tak wiele firm teraz upada. Straszne to według mnie bo rynek pracy zamiast się powiększać i zatrudniac nowych ludzi to się kurczy w zastraszającym tempie i młodzi po studiach czy po technikach są skazani na bezrobocie, mimo że większość bardzo chciałaby pracować
roko 2015-09-16 15:14:41
u nich jest taka informacja na stronie "Syndyk Masy Upadłości Katowickiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego BUDUS Spółka Akcyjna w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Katowicach („BUDUS S.A.”) informuje, iż złożony został częściowy plan podziału środków masy upadłości obejmujący kat. II, czyli wierzytelności pracownicze."
Zostaw swoją opinię o kpbp budus sa - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kpbp budus sa