Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9)

Toruń

Opinie o Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9)

admin 2015-08-07 13:16
Masz doświadczenie z pracą w firmie Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9) i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!
seba 2016-03-08 22:48
Jaką dają podstawę? Czy agent dostaje auto służbowe?
Joe 2016-05-23 13:53
Uwaga na EFPP Toruń!!!! oszuści, nie wypłacają odszkodowań na czas!!!
mic 2016-06-28 09:18
to ,że czasem ktoś nie wypłąci odszkodowania na czas to chyba nie jest powoód y nazywać kogoś oszustem, poza tym może sam sobie źle przeliczyłeś datę wypłaty odskzodowania, wątpię ,żeby taka instytucja pozwoliła sobie na niererminowe spłaty setki ludzi.
zajec 2017-03-20 14:29
pracowalem 7 miesiecy. mila atmosfera, przez jakis czas bardzo dobrze zarabialem, teraz pracuje w moim zawodzie i zarabiam jeszcze lepiej :)
Natalia 2017-03-21 18:11
Poproszę o więcej szczegółów w temacie pracy dla doradcy klienta. Mam zamiar aplikować ale chcę cos więcej wiedzieć. Jakie zarobki, samochód może telefon?
Jac 2017-03-21 20:33
Szczegoly odnosnie wspolpracy pod nr. 501409661
Berta 2017-04-05 22:36
Słyszałam, że to fajna firma, można całkiem nieźle u nich zarobić. Wiadomo, że temat odszkodowań nie jest łatwy ale jak ktoś ma doświadczenie to może mieć dobrą pracę.
Iza 2017-08-04 21:18
Jak wygląda proces rekrutacji w Europejskim Funduszu Pomocy Poszkodowanym? Czy ktoś z was ma doświadczenie w tym temacie? Część pracodawców przeprowadza rekrutację w kilku etapach, na każdym wymagając od potencjalnych kandydatów innych umiejętności. Dla osób zainteresowanych ofertami w pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.
Sławek 2017-08-05 08:01
Szanowna Pani Izo,
jeżeli chce Pani uzyskać szczegółowe informacje na temat rekrutacji w EFPP,to proszę o kontakt na numer telefonu 505-220-941
Nadia 2017-08-13 20:39
Czyżby tak dobrze było w firmie, że tak mało opinii jest na forum?
Iza 2017-09-06 14:54
@Sławek - Panie Sławku, dziękuję za odpowiedź A czy może Pan jeszcze powiedzieć, na jakie stanowiska są w tym momencie poszukiwani nowi pracownicy? W sieci nie znalazłam aktualnych ofert pracy, dlatego te informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
Zostaw swoją opinię o Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9) - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9)