Opinie o Konekta Group w Rhoon

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konekta Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konekta Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konekta Group w Rhoon

W listopadzie widzę, że nie mieli żadnych stanowisk, z tego co pisali, jakaś zmiana była od tamtej pory, pojawiło się coś? Interesowałaby mnie praca jako Spawacz. Ale no tu widzę oferty z 2018 tylko, dlatego tym bardziej pytam. Jakie tam ogółem są stawki aktualne, warto?

Na ich stronie piszą, że nie ma żadnych ofert pracy, czy to możliwe? Nie ma szans na przyjęcie się tutaj obecnie? Macie jakieś informacje, kiedy startują z naborami? Interesuje mnie stanowisko spawacza, doświadczenie mam i sporo papierów nie tylko spawalniczych, ale też dodatkowe uprawnienia. Czy to wpłynie na wynagrodzenie?? Czy mają jakieś swoje kwoty nie do negocjacji?

Kasia Nowy wpis

Dzien dobry , w tym momencie niestety nie mamy ofert pracy ,ale prosze przeslac nam cv i certyfikaty -jesli cos bedzie nasi rekruterzy skontaktuja sie z Panem . kasia@konektaservices.nl

koniec dyskusji na tym forum Nowy wpis

ALE MACIE PROBLEMY . TAKA JEST HOLANDIA . TAM WSZYSTKO INACZEJ BIURA TEŻ . JAK KOMUŚ NIE PASUJE NIECH JEDZIE DO NORWEGII A I TAM JUŻ NIE MA BAJKI I WSZYSTKO DROGIE . JAK MACIE STAŁĄ PRACE TO JEST OK . POZDRAWIAM NOWY PRACOWNIK

Spawacz

Firma krzak (usunięte przez administratora) i tyle Radzę się trzymać z dala od tych fałszywych ludzi

@Spawacz

Ten krzak zatrudnia od 14 lat 400-500 osob, wiec zastanow sie co za glupoty piszesz. Ja pracuje u nich od lat 9. Mogloby by byc lepiej jak wszedzie ale nie narzekam

Jan

O kim piszesz? Bo nie do końca załapałem. Pracujesz tu? Bo ja chciałbym się zatrudnić i szukam aktualnych informacji o warunkach. Podpowiesz coś?

ok

duzo

Łucja

Gdzie są lepsze warunki? :) Na stanowisku montera czy spawacza? Tata ma doświadczenie i kwalifikacje w obu pracach, chciałby aplikować do firmy i zastanawia się gdzie byłoby lepiej. Czy może stawka itp. są takie same w przypadku tych obu stanowisk? Co myslicie?

Ogółem super firma jako przechowalnia dla dziadków, którzy muszą dociągnąć do emerytury. Bardzo nie fajne, że firma nie docenia pracowników w kwiecie wieku, którzy pracuja a zarabiają mniej niż ci starzy statyści, symulanci i nie dowidzące paprochy. Dziadek pospawa pół metra przez cały dzień a napina się jakby stocznia opierała się na jego plecach. I kolejna bardzo poważna wada - to już bardziej rumuńskie biuro. Pracują w kadrze w biurze, na firmach rozmnożyli się jak zaraza. Spawaczy konekta ma dość mocnych, pomijając emerytów, monterzy są jednak brani z ulicy. Nie znają się na robocie, już pospawane schody potrafią rozpalać po 3 razy, szczepy na wezlowkach wyglądają jak smarki przedszkolaka, robią na odp... Ogółem kasa nie najgorsza jeżeli chodzi o całokształt. Jednak w ,,liderowych,, projektach w rejonie Rotterdamu konkurencja płaci średnio o 2 e do godziny więcej niż konekta. Dlatego kto jest na prawdę dobry, przechodzi pod te właśnie firmy - emerytów nie biorą wcale, Rumunów też. Babka co może wszystko to znana z różnych opowieści ,,Kaśka,, raczej kobieta komunikatywna, chyba że ktoś jej głowę pierdolami zawraca. W większości zle opowieści o ,,Niej,, nie znajduja potwierdzenia w prawdzie - często są złośliwymi plotkami zwolnionych pracownikow. Mieszkania w większości od jakiegoś czasu na poziomie, ale często z Rumunami i ciężko dograć sobie skład. Kasa zgadza się zawsze a jeżeli nawet nie, to zawsze wyrównują ewentualny brak.

Tedi

Nie dowidzące paprochy -Ciebie też to czeka -to taka kolej rzeczy .Jesteśmy młodzi,póżniej starzejemy się i tracimy dobry wzrok ,szczególnie spawacze . Jeśli w firmie pracują według Ciebie tzw. emeryci, to akurat dobrze świadczy o firmie Konekta ,ponieważ firma docenia ich, że w kwiecie wieku dla niej pracowali i tracili zdrowie .Pewnie z tego tytułu mają wyższe stawki .

@Tedi

Fajnie, że firma potrafi docenić osoby, które poświęcały swoje zdrowie, aby wykonywać swoje obowiązki na jej rzecz. Czytając Wasze wpisy, nasunęło mi się pytanie. Mianowicie chciałbym ustalić, czy firma ma dla nowego pracownika przygotowaną odpowiednią ścieżkę rozwoju zawodowego?

@Marcin

Zaczynalem u nich wiele lat temu jako pomocnik montera, monter , a potem foreman , nie pracuje juz w NL,ale dzieki konekcie serio rozwinalem skrzydla , pozdrawiam

Gosc
@Tedi

To prawda, wszyscy będziemy starzy, ślepi i mało wydolni. A więc mało rentowni - w obecnych czasach każda normalna firma dziadków odstawia na drugi plan. Takie jest życie. Emeryci może kiedyś byli ,,dobrymi spawacza mi,,. ale swoje zarobili w tamtym czasie - nikt normalny nie będzie robił na zgredów. Dlatego mocni spawacze zmieniają na lepsze biura.

@monter

To już nie ta firma co była kiedyś. Teraz to już same Rumuny i nieudacznicy zostały. Stawki poleciały w dol, nie szanują ludzi, dziadki kabluja na dobrych chłopaków. Skład mieszkania ustalają w biurze, by mieć swojego szpicla. Są lepsze biura.

@Marcin

tak ma zapomina wypłacić zaległą kasę. to będzie dla ciebie nie tylko ścieżka zawodowa,ale i zdrowotna ......

spawacz
@Spawacz

wiesz co stary jak widze tych "fachowcow" co tu przyjezdzaja a po chgwili placza ze za ciezko I'm I prace rzucaja to sam bym ich (usunięte przez administratora) karal , tylko opinie nam psuja, ja tu pracuje 6 lat wiec skoncze (usunięte przez administratora)glupoty , jak sie komus nie podoba to na co czekacie?szczekac to kazdy tylko potrafi

Spawacz

A ja akurat przeszedlem do nich ;)

Nowy Jaśniepan

Podasz nazwe tej konkurencji ¿

wkur...rzony

Radzę omijać firmę, bo coraz większy (usunięte przez administratora) tu się robi. Mieszkania chlew, auta starsze od węgla, brudne , w opłakanym stanie technicznym. Coraz częściej spóźniają się z wypłatami pod pretekstem braku godzin. Jeśli możecie szukajcie czegoś innego

@wkur...rzony

mieszkania chlewy ,bo chlewy robimy - wlasnie 2 dni sprzatalem po kolegach, sami chlew robimy I sami rozpieprzamy samochody , ja pracuje I jestem zadowlony ,ale polowe brudasow wypieprzylbym z tej firmy ,bo tylko nam opinie robia

Aaa
@monter

Ale jeżeli samochód jest rozpieprzony jak to napisałeś to chyba trzeba go naprawić a nie w takim stanie przekazywać kolejnej osobie, a jak przez stan techniczny coś się stanie to myślisz kto będzie odpowiadał? Kierowca czy firma ? Proste

mont
@Aaa

stary, sam wiesz jak jezdzimy ;)

Jakub
@mont

Mógłbyś napisać, czy firma Konekta Group daje możliwości, aby pracownik sam znalazł sobie zakwaterowanie, które będzie odpowiadało jego standardom? Jestem ciekaw, czy istnieje taka możliwość.

mont
@Jakub

sprobuj znalezc mieszkaie w NL / daj cynk jak znajdziesz :(

Aaa
@monter

Chyba tu się udziela ktoś z biura bądź jakiś (usunięte przez administratora) samochody którymi ja np jeździłem były już w opłakanym stanie wiec nie pisz ze ktoś rozpieprza a pozatym jak się zepsuje to się naprawia chyba, a nie przekazuje dalej, niektórzy dojeżdżali do pracy po 50 km i stan techniczny auta powinien być dobry bo tu już chodzi o zdrowie a nie o widzimisie

Aba
@Aaa

Pewnie ze się udziela, przecież bronią. Non stop brakowało po 4 € lub po 40€ tygodniówki. To są pieniądze na które ktoś tyrał wiec czemu ma się o nie nie upominać. Chora firma i chorzy ludzie tam pracujący. Ogrom rzeczy można napisać. Nie polecam

@Aba

z tego,co wiem oni non stop szukaja koordynatorow,mozecie sie zatrudnic;)

Dominika
@Aba

Z czego wynikały te braki w tygodniowych wynagrodzeniach o których piszesz? Czy inni pracownicy również otrzymywali niższe wynagrodzenie niż powinni?

@mont

To przyjedz swoim. A tak to kazdy swoim przyjezdza i placze ze sie zepsul i sluzbowka potrzebna haha

@wkur...rzony

Chyba cie zwolnili skoro tak piszesz

Mont
@Jakub

Powodzenia w poszukiwaniach ;)

Monter

Witam , jak to jest z konekta ? Maja dobre dlugie projekty , placa w granicach rozsadku/zawsze mogliby byc lepiej/, wyplaty sa na czas-zdarzylo mi sie podczas mojej dlugiej wspolpracy z nimi moze 2 razy ze byl poslizg/ale poinformowali o tym. Do biura nie jezdze i nie wydzwaniam bo nie ma po co. Chaty -rozne , jak to w Nl -akurat mam dobra z dobrym skladem. Telefonow nie odbieraja ale oddzwaniaja lub odpisuja . To tyle

Jak długo czekaliście na odzew z Konekta Group? Oddzwaniają zawsze?

Nie zawsze . Czesciej odpisuja . Ale jest lepiej niz bylo

Paulina
@Monter

Lepiej niż było? Czyli jakaś skarga poszła czy coś, że zaczęli to poprawiać? Na inne rzeczy też gdy się skarżycie biorą tu jakąś poprawkę?

Spaw
@Paulina

Nudzi sie pani pani Paulino ?

Czy Konekta Group zatrudnia studentów?

Niestety nie,zatrudniamy tylko wykwalifikowanych Pracownikow-glownie spawaczy i monterow, prosze zajrzec na fb -tam jest kilka grup” praca w Holandii” lub na www.niedziela.nl Pozdrawiam i powodzenia:) na pewno Pan cos znajdzie

Paulina

Co to za zarzut.xd Z czym niby kręci?

serio? nie zauwazylem a pracuje juz u nich 3 lata

Spawacz

Cyrkow ciag dalszy,idz di innych

Krystyna

Czego nie zauwaŻyłeś ?

@Krystyna

Krysiu zrob sobie kawe :)

Monter

Chaty jak byly ale kase sie zarabia dobra

Zofia
@Monter

a podasz jakieś widelki?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Konekta Group? Chętnie zatrudniają?

Mon

Kto to wypisuje ? Kto zatrudnia studentow w stoczni!

Monter

Tak to czytam z nudow i nadzieic sie nie moge jakie ludzie bzdury pisza. Tez na nich narzekalem, poszedlem do konkurencji -2 agencje -i wrocilem.nie zaluje a do tego ze dodzwonic sie nie da do nikogo przyzwyczailem sie -lepiej w niedziele podjechac do biura-chyba jako jedyni podjada jak sie czlowiek umowi i mozna spokojnie porozmawiac. Mieszkania szalu nie robia ale teraz nigdzie nie robia.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Konekta Group?

wezcie sie juz uspokojcie , tak covidowe ,

Czy pracuje jeszcze Pani M (usunięte przez administratora) z Newcastle bo zgubiłem numer

M (usunięte przez administratora)nie pracowala dla konekty tylko dla cass /tylko dogladala im ludzi

@Marcin

Z tego co Pamietam to rekrutowała dla konekty pózniej. Nie ważne juz mam :)

Mont

Z tego co wiem juz nie rekrutuje,kontaktuj soe z konekta

Przemo

Poznałem, przemiła, piekna kobieta.

Van Nisterloy

Jak w chwili obecnej wygląda sytuacja na Działalności gospodarczej w firmie? (usunięte przez administratora) Mógłby ktoś opisać sytuację obecną z osób będących na miejscu.?. Szczerze czytając tu wpisy aż odechciewa się do tej firmy dzwonić. Nie mówiąc o tym że część wpisów i odpowiedzi na nie to chyba z biura????????

@Van Nisterloy

Po ciul pytasz o takie rzeczy tu ;) zadzwon do chlopakow ktorzy dla nich pracuja,kto jeszcze czyta te bzdury tutaj-nikt

Spaw
@Van Nisterloy

Ja mialem poslizg z fakturami ale to stocznia pochrzanila godziny i tydzien trwalo zanim to wyslali do konekty,z tego co slysze placa wszystko chyba ze godz sa zle wyslane to wtedy trzeba do foremanow isc po dobre godziny /no i faktury dobrze wypisac ,ale z tym problemu nie ma ,nie slyszalem zeby ktos kasy nie dostal a pracuje z ich starymi pracownikami

Witam czy to prawa ze teraz robia testy z rysunku i palnika dla monterow??

@Piotr

Zalezy na jaki projekt,ale dobry monter z kazdym testem sobie poradzi przeciez:)

Pracownik konekty
@Kasia

Dobry monter oczywiście że sobie poradzi ale nie ma co ukrywać że takich jest coraz mniej a większość tych ktorzy przyjeżdżają do konekty mają problem z odpaleniem palnika nie mówiąc już o montażu :( testy powinny być robione na każdym projekcie tak jak i umiejętność poprawnego posługiwania się rysunkiem technicznym czy jakimkolwiek innym

Czy w obrębie jednego działu w Konekta Group są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

monter

liderow czego ? jakie wy pytania dziwne zadajecie

To są jakieś problemy z wypłatami?

@Monika

? Byly pozniej bo swieta/skad pani jest?

wkur...rzony

Juz w konekcie jest koronavirus. Brak pejslipow, brak wyplat. Wyslali tylko zdawkowe smsy, ze wyplaty moze beda w poniedzialek. Tragedia

@wkur...rzony

Chyba jestes (usunięte przez administratora) ,idz do biura/tam polowa babek nie pracuje bo dziecmi sie musza zajac ,to nie pl ze kazdy ma babcie pod reka,trzeba byc walnietym zeby takie rzeczy pisac,uwazaj zebys tego syfu tu nie zlapal

wkur... Zony
@Spawacz

Drogi Szymonie, co mam ci odpowiedzieć? W innych holenderskich firmach wypłaty były dzień szybciej, ale tam pewnie babki z biur nie mają dzieci. Ja na szczęście już tam nie pracuje, a i część chłopaków za tydzień ucieka z firmy, w której nawet umowa stanowi problem. Popytaj kolegów ilu z nich ma podpisane umowy, ilu z nich w ogóle umowy chociaż ma.

M.
@wkur... Zony

Ja tam nie narzekam i chlopy wracaja wlasnie do nich,zaczekac do wtorku na wyplate moge,pracuje dla nich od dawna,skoncze te histerie ,umowe w biurze mozesz odebrac //tylko komu sie chce;)

M.
@wkur... Zony

A nie uciekac tylko wyjezdzac beda zeby sie przed swietami na kwarantanne zalapac,z mojego prjektu nie zjechal nikt,podobno tylko kilkanascie osob zjechalo i wiem,ze konekta nie sciagnela Rumunow z urlopw bo tam duzo ludzi z wloch wrocilo i sie bali ze nas pozarazaja,czyli nie tylko kasa sie tu liczy, o mogliby to zrobic majac nas w dupie,wyluzujcie troche

Zostaw merytoryczną opinię o Konekta Group - Rhoon

• Jak się pracuje w Konekta Group?

Zobacz opinie na temat firmy Konekta Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konekta Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konekta Group?

Kandydaci do pracy w Konekta Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konekta Group